Apaşık, musmutlu, huphuzurlu, dopdolu, epenerjik muhabbetler :))))

hem ağlarım hem giderim modu :26: eneeemm :KK19:
şuan seni anlayamam :KK25: kesin evliler daha iyi anlar o duyguyu yaşadıkları için :KK17:
sahi nası bi duygu acaba ya:26:

bende anlamazdım hiç gelinler hep mutlu olur sanardım :KK1:

sadece mutluluk yok her türlü duygu var

korku da var telaş da heyecan da aşk da

o kadar karmaşık ki:KK30:

ne yapacağımı şaşırıyorum yolda yürürken ağlamak geliyo birden akıyo yaşlar gözümden

evden çıkışım geliyo gözümün önüne

ama biliyorum evden çıkıp arabaya binince yanımda hayatımın erkeğini görünce geçicek

bu öyleyim :KK14:bi böyle:KK52:

duygularım karmakarışık:KK37:

hem ağlarım hem giderim modu :26: eneeemm :KK19:
şuan seni anlayamam :KK25: kesin evliler daha iyi anlar o duyguyu yaşadıkları için :KK17:
sahi nası bi duygu acaba ya:26:

çok garip bir yanda sevdiğin bir yanda ailen ağlamakla gülmek arası gidip geliyorsun aslında garip anlatılmıyor.... yaşamak gerek dilerim sevdiğin insanla hayırlı zaman da yaşarsın :KK16:

Ama şunu söyleyim gurur verici bir şey babanın evinden başın dik beyaz gelinliğin ile çıkıyorsun

bende:KK9:

ama ben gelinlik giycem:KK53::18::18::18:

Evet sen yeme ve dikkat et sana baskı yapıyorum :KK20: bak sonra gelinlik olmaz :KK53:

çok garip bir yanda sevdiğin bir yanda ailen ağlamakla gülmek arası gidip geliyorsun aslında garip anlatılmıyor.... yaşamak gerek dilerim sevdiğin insanla hayırlı zaman da yaşarsın :KK16:

Ama şunu söyleyim gurur verici bir şey babanın evinden başın dik beyaz gelinliğin ile çıkıyorsun

Evet sen yeme ve dikkat et sana baskı yapıyorum :KK20: bak sonra gelinlik olmaz :KK53:

arkası ipli her türlü olur:KK53:

kına abiyem de rahat olur ama bindalıya zaten zor sığmıştım o olmayabülü:18:

ama nası yemeyeyim bircan:26::KK5:

sahur da mı kasayım iftar da mı:KK14:

çok zor ramazanda boğaz tutmak:KK30:

ııı şey bide ben davul sesine hiç dayanamam gelin almaya geldiklerinde kimin düğünü olursa olsun ağlarım:KK1:

nişanlımiko kalkmış 2 davul tutmuş bide daha çok ağlayayım istiyo zaar:KK53:

herkez öyle diyo yaşaman lazım cümle kurulmaz :KK31: ve aminn canım teşekkür ederimm hayırlı insanla doğru zamanda olsun diye dua ediyorum bende..
ben sözlenirken benim babam çok ağlamıştı balkona çıkıp çıkıp ağladı hiç beklemiyodum evlenirken nasıl olucak diye düşünüyodum :26:
gurur vericidir tabi ya 1 kere yaşancak bir duygu o :KK31:

sen de yeni evlilerdenmisin canm tanışamadık senle sanırım :26:

ııı şey bide ben davul sesine hiç dayanamam gelin almaya geldiklerinde kimin düğünü olursa olsun ağlarım:KK1:

ramazanda çokmu yemekk yionda sen :26:
ben ne sahurda ne iftarda yiebiliorum yaa çok azıcık yiorum içim almıyo devamını
yemekle aram olsa zaten 45 kiloda olmam şuan gerçi :KK53::KK9:

kızzz nişanlınn daha çok ağla istermii davulsuz düğünde olmaz be yani :KK9::KK9:
ne güldüm yaa :KK9: daha çok ağlıyım diye tutttu zaar dio delüüüü:KK9::KK9:

Tabi canım ramazanda tutmak zor zaten çok uzun süre aç kalıyoruz bişeycik olmaz sen rahat ol :KK16:

Ben de davul sesine dayanamıyorum benim kınamda davul çaldı o zaman içim burkuldu evden çıkarken ama kıpır kıpırdı aylayamadım ama düğünümde davul olmadı kapıda cenaze vardı ondan sessiz sakin çıkmaz zorunda kaldık...

Çok ağlamazsın o an belin bağlanıyo bahşiş falan veriyolar herkes bişi söylüyo espri falan yapıyolar duygular karışıyo ağlamazsın :KK16:

herkez öyle diyo yaşaman lazım cümle kurulmaz :KK31: ve aminn canım teşekkür ederimm hayırlı insanla doğru zamanda olsun diye dua ediyorum bende..
ben sözlenirken benim babam çok ağlamıştı balkona çıkıp çıkıp ağladı hiç beklemiyodum evlenirken nasıl olucak diye düşünüyodum :26:
gurur vericidir tabi ya 1 kere yaşancak bir duygu o :KK31:

sen de yeni evlilerdenmisin canm tanışamadık senle sanırım :26:[/B]

Canım bircan ben 2012 aralık geliniyim ticker ım vardı da nasıl olduysa silindi daha da yapamadım :KK9:

ramazanda çokmu yemekk yionda sen :26:
ben ne sahurda ne iftarda yiebiliorum yaa çok azıcık yiorum içim almıyo devamını
yemekle aram olsa zaten 45 kiloda olmam şuan gerçi :KK53::KK9:

kızzz nişanlınn daha çok ağla istermii davulsuz düğünde olmaz be yani :KK9::KK9:
ne güldüm yaa :KK9: daha çok ağlıyım diye tutttu zaar dio delüüüü:KK9::KK9:

hı hı çok yiyom ben:KK30:

tüm gün acikmim fazla diye sahurda yiyom bi maşallah denecek kadar:KK56:

sonna akşama kadar acıkıyom tabü iftarda bi oturuyom:18:

Allah ne verdiyse:KK56::KK56::KK56:

çok yiyom çok:KK5:

imreniyom yiyemiyom midem almıyo diyenlere:KK1:bi tane de bizde var öyle abimin eşi lokmalar ağzımda büyüyo diyo:44:

davulsuz olmaz da bi tane bari olaydı 2 taneyle daha çok ağlarım ben şimdi:KK53:

Tabi canım ramazanda tutmak zor zaten çok uzun süre aç kalıyoruz bişeycik olmaz sen rahat ol :KK16:

Ben de davul sesine dayanamıyorum benim kınamda davul çaldı o zaman içim burkuldu evden çıkarken ama kıpır kıpırdı aylayamadım ama düğünümde davul olmadı kapıda cenaze vardı ondan sessiz sakin çıkmaz zorunda kaldık...

Çok ağlamazsın o an belin bağlanıyo bahşiş falan veriyolar herkes bişi söylüyo espri falan yapıyolar duygular karışıyo ağlamazsın :KK16:

tüühh talihsizlik olmuş düğünde de olaydı iyiydi:KK31:

nasip değilmiş demek

abimin düğünde davul geldi bizim eve bekliyo kapıda konvoy halinde gidilcek ya başladı çalmaya anam bi ağlıyom ben:KK9::KK9::KK9::KK9:

millet şok:KK53::44:nesi var bunun diyolar:KK60:

napıyım çok dokunuyo davul sesi

ama sadece gelin almak için çalan davul sesi:KK1::KK1:

her gece ramazan davulcumuz tesir etmiyo mesela :KK53:

Canım bircan ben 2012 aralık geliniyim ticker ım vardı da nasıl olduysa silindi daha da yapamadım :KK9:

taze gelinciksinn canımm dahaa :KK16: maşallahh :nazar:
çok memnun oldumm bu arada bende sibel işte malum okumuşsundur burdan biliosundur bekar olduğumu geçmişi geleceği :KK53::KK9:

hı hı çok yiyom ben:KK30:

tüm gün acikmim fazla diye sahurda yiyom bi maşallah denecek kadar:KK56:

sonna akşama kadar acıkıyom tabü iftarda bi oturuyom:18:

Allah ne verdiyse:KK56::KK56::KK56:

çok yiyom çok:KK5:

imreniyom yiyemiyom midem almıyo diyenlere:KK1:bi tane de bizde var öyle abimin eşi lokmalar ağzımda büyüyo diyo:44:

davulsuz olmaz da bi tane bari olaydı 2 taneyle daha çok ağlarım ben şimdi:KK53:

bende çook yieenleree imreniorumm nolceek :KK9::KK9:
ama nası yion yaa :26: okadar yiip bide acıkıonmu yani sen :KK33: :KK9: daha çok yemen gerekiyo heralde :KK9:
yee kuzum yeee gelin olcaaann seeenn :KK9::KK9::KK9: :KK53:

abininn düğünündedemi ağladın sen yaa hahah :KK9:
ama doğrudur benim annemler 6 kardeş 5 kız 1 erkek 87 li bi dayım var o evlenirken 5 abla oturup sanki kız veriyolar gibi nasıl ağladılarr yaa :KK9::KK9::KK9::KK9:

kızlarrrr:KK3::KK3:benim çeyizim evden çıkarken bile davul zurna çaldırdım:KK9::KK9:ben köy düğünlerine bayılırım malesef ki şehirde davul zurna hoş karşılanmıyor ama ben fazla geneleklere bağlıyım :KK16: davulu zurnayı kınamda ve düğünümdede çaldırdım:KK16::KK16:

taze gelinciksinn canımm dahaa :KK16: maşallahh :nazar:
çok memnun oldumm bu arada bende sibel işte malum okumuşsundur burdan biliosundur bekar olduğumu geçmişi geleceği :KK53::KK9:

[/B]

Ben de memnun oldum canım okuyorum burayı biliyorum yani :KK34:

kızlarrrr:KK3::KK3:benim çeyizim evden çıkarken bile davul zurna çaldırdım:KK9::KK9:ben köy düğünlerine bayılırım malesef ki şehirde davul zurna hoş karşılanmıyor ama ben fazla geneleklere bağlıyım :KK16: davulu zurnayı kınamda ve düğünümdede çaldırdım:KK16::KK16:

İyi yapmışım canım içince kalmamış hiç bişi :KK9:

Ben de memnun oldum canım okuyorum burayı biliyorum yani :KK34:

İyi yapmışım canım içince kalmamış hiç bişi :KK9:
aynen cnm eşim çeyiz çıkarken hiç istememişti ne o öyle görmemişler gibi dedi bende kız alıyorsunuz ya sizin daha çok istemeniz lazım dedim sonuçta ilk kez evleniyorum insan ilk zamanlarında bunları yaşayamıyacaksa ne zaman yaşıyacak dimi ama:KK9::KK9:

hellooooo

ben gelemedim ki bugün anam ne yoğundum yaa:KK53::KK53:

ama olsun bugün cumaaaa ve akşama az kaldıııııııııııı:21:

eve gidiciim temizlik yapıciimm, iftardan sonra da keyif yapıciimmm

yarın da aşk'la alışveriş sonra da onlara iftara :KK55:

tubik ben yokum da ondan böyle sessiz:KK53::KK9:

gelin hadi eccük konuşak:KK19::KK19:

ben acıktım ya çok:KK30:

şimdi bu açlıkla nası iftarda az yiyoruz arkideşler:44:

nası saldırmıyoruz yemeklere:44:

hellooooo

ben gelemedim ki bugün anam ne yoğundum yaa:KK53::KK53:

ama olsun bugün cumaaaa ve akşama az kaldıııııııııııı:21:

eve gidiciim temizlik yapıciimm, iftardan sonra da keyif yapıciimmm

yarın da aşk'la alışveriş sonra da onlara iftara :KK55:

Yaaa siz yarın çalışmazken biz çalışcaz amaaaa :KK14:

Aşkınıza da maşallah canımm :nazar:

tubik ben yokum da ondan böyle sessiz:KK53::KK9:

gelin hadi eccük konuşak:KK19::KK19:

ben acıktım ya çok:KK30:

şimdi bu açlıkla nası iftarda az yiyoruz arkideşler:44:

nası saldırmıyoruz yemeklere:44:

Eeveeettt sen yoksun die böyle buralar anlamıştım zatiii :KK9:

Valla Pınarım bende çok acıkıyodum tutarken ama akşam çorbadan sonra tıkanıyodumm ki normalde acaip çok yerimmm :KK53:

ama kilo almam :KK33::KK33:

X