Apaşık, musmutlu, huphuzurlu, dopdolu, epenerjik muhabbetler :))))

annamam yanlışş

kendiyle barışık bir insan evladıyım ben

80 desem

ardına boyumu da eklesem 1.78 desem ona da

nası bi iri kıyım

yan yana ve üst üste 2 tane siboş yapıyosun sen ya
boyuna göre iyidir kilon ozaman :26:
neyse maşallahh diyiimm bebeemmm bi yerlerini kaşı sende amaannn

Olabilir tabisi kuzum ama senin için zamanımı bilmiyorum tam evlilik arifesi çünkü

düğüne kadar veremem zaten ben bircanım ama almayayım bari ya

2 gündür ciddi şiş hissediyorum kendimi ya gerçekten kilo aldım ya da dkh dan(biliyom bu muhabbet baydı artık )

sabahları alyansım çok zor giriyo parmağıma 2 günde parmak şişmanlatacak ne yemiş olabilir:26:

akşama doğru o şişlik biraz iniyo ama ne bilim yinede korkuyorum iyice şişicem diye

yaptımmmm
normal kilo dedi bana millet niye zayıfsın diyoki ozamaaann
canım sen nasıl hep 42-45 ken 50 küsur oldun evlenincemi yoksaa

Yok kuzum baymadı rahat ol şiş hissetmenin sebebi geçeleri katı yemek olabilir mi? :44: e tuvaletede çıkamıyorsan normal iki günde parmak şişmanlamaz tabisi ama tuvalete rahat çıkman ve rahatlaman açıksından geçeleri 1 bardak kayısı suyu içebilirsin ya da bir kaç tane kuru kayısı yiyebilirsin..

69 olmam lazımmış 75 de anlaşak bari yaa

Pinarrr deme öyle şişkoyum falan diyodum taamm son mesajını gördümmmm

1,78 boya 80 kilo çok diillkiii
Eminim fıstık gibisindir dee bizi kandırıyosundur seennn

yok kızz baya bildiğin

şimdi yanımda yok galiba ama yarına foto getireyim ben gör bi

yan yana ve üst üste 2 tane siboş yapıyosun sen ya
boyuna göre iyidir kilon ozaman :26:
neyse maşallahh diyiimm bebeemmm bi yerlerini kaşı sende amaannn

aynen öyle siboş

kaşıdım

yaptımmmm
normal kilo dedi bana millet niye zayıfsın diyoki ozamaaann
canım sen nasıl hep 42-45 ken 50 küsur oldun evlenincemi yoksaa

cnm nişandan sonra rast gele kan tahlili ve hormon tahlili yaptırmıştım kontrol amaçlı orda troid hormonlarımda problem çıktı meğer senelerdir o nedenle kilo alamıyormuşumtedavi olunca otomatikman kilo almaya başladım çünkü normaldede iştahım yerinde çok yiyen biriydim nişanda 42 kiloydum 6 ayda 57 oldumama evlilik öncesi çok koşuşturmaktan 5 kilosu gitti iyikide gitmiş rahatladım şimdi hala evle iş arası koşuşturmaktan almadım kilo ama 55 olsam iyi diyorum zaten minyonum

pınarcım sen hiç troidlerine baktırdın mı bak benim seneler sonra çıktı aslında arada kontrole gitmek gerekiyor kimi zaman umursamadığımız kan tahlilinde maşallah herşeyi görüyor doktorlar

pınarcım sabahları şiş hissetmen normal yataktan kalkıyorsun ellerin ayakların hareketsizlikten şişiyor bircanın dediği gibi kabızlığında varsa
sen yine 5 kilo hedefin varsa ver o beş kiloyu cnm günde 2,5 litre su iç öncelikle bizim muhasebeci karbonhidrat diyetiyle 20 kilo verdi istersen sende öyle bir diyet yapabilirsin 29 günün kalmış ekmeği ve hamur işini kes cnm eğer oruç tutuyorsan yemekten sonra yürüyüşe çıkma imkanın varsa çıkabilirsin cmtsi pazar yürüyebilirsin yürüyüş çok sıkılaştırıyor evlendikten sonrada bu tempoda devam edersen ideal kilona ulaşırsın inş

2 gündür böyleyim gömlek giyiyorum ya göğüs kısmında açıklık oluşmaya başladı düğmelerde daha 1 hafta önce yoktu

sahurda mı katı yiyosun diyon:26:kahvaltı ediyorum ben sahurda yemek yiyemem hiç napsam çorba mı içsem acaba sahur da da:44:

kayısı çok yedim ama inan fayda etmiyo bana hiç bişey

geçen gün yoğurt çorbası yiyince o çok iyi gelmişti baya rahatlatmıştı yani

bende normalde süt yoğurt peynir gibi şeyler yiyemememe yordum durumu:26:

canım geçen hafta nikah işxlemleri için yaptırdık kah tahlili kansızlık çıktı yalnızca troidde sorun olsa çıkardı sanırm dimi orda:26:

ama sadece 2 gündür böyle gamzecim ya sadece 2 gündür alyansım girmiyo parmağıma

oruç tutuyorum Allah kabul ederse rahat 3 litre su içiyorumdur ama bende kronik bi kabızlık var işte ne yaptıysam olmuyo geçmiyo

3 günde 1 mi çıkar bi insan

ben en son salı çıkmıştım bak

yürüyüş yapmadığım gün yok aslında benim ama olmuyo olmuyo olmuyo

Atlamis gibi oluyorum ama siskinligin mi var:26: yesil cay icsen canim o belki iyi gelir, bana iyi geliyor

:44: Bilemedim ki Pınartoş ramazanda bişi yapma ekmeği azalt sadece çünkü günler uzun senin orada sıcak had safhada Allah korusun bişi falan olur gece bende yemek yiyemem çorba falanda sadece kahvaltılık çıkarıyorum onuda yiyemiyorum sadece su içiyorum o kadar artık tostda yiyemiyorum
Bizim burda ablalar bir su bardağına maydonuzu koyup üstüne sıcak su koyuyolar idrarı söktürüyormuş..

Atlamis gibi oluyorum ama siskinligin mi var:26: yesil cay icsen canim o belki iyi gelir, bana iyi geliyor

atla ilkayım atla

hoşgeldin

şişkinlik mi yoksa 2 günde 10 kilomu aldım bilmiyorum

son bi haftadır giderek daha şiş uyanıyorum yeşil çay deneyeyim bide evet canım haklısın

bu akşam iftardan sonra içeyim hemen

yok cnm normal kan tahlilinde çıkmaz özellikle troidlerime baktıracam demelisin t1 t2 tsh değerlerine bakarlar bir problem varsa hemen çıkar tedavi uygularlar benim değerlerim çok düşüktü sıfır ve sıfırın altı çıkıyordu hep çok şükür düzeldim ama bir kaç aya kadar tekrar baktırmam lazım tekrarlamayacağını kimse garanti edemiyor malesef

cnm kuru kayısıyı bir subardağı suyun içinde beklet akşamdan koy sabah aç karnına o suyu iç ve kayısıları ye her sabah bunu uygula cnm inş kabızlığını giderir birde keten tohumunu havanda ezip yoğurtla karıştırıp yiyebilirsin o da çok iyi gelir

aslında var ya ben gece sahurda ertesi güne çok acıkmim diye abartiyorum

e her şekilde çok acıkıcam zaten o kadar yediğim halde şu anda çok çok acım

yemeyeyim bari bişey ya su içeyim yeşil çay falan içeyim hatta sahurda sabaha daha rahat uyanırım en azından

akşamları ekmek pek yemem zaten çok canım çekerse ramazan pidesinden koparırım aç buçuk ama ben makarna pilav bunları çok yiyorum

bide börekler tatlılar dondurmalar

maydonozu biliyorum lisedeyken yapıyodum onu çok kötü kokuyodu

sağlık ocaklarında baklıyomu canım buna hastaneye mi gideyim:26:

senin çok düşükken zayıftın öyle mi:26:benim de o zaman yüksek olma ihtimali mi var yani:44:

kayısı kuru incir suyu zeytin yağı kantron yağı daha neler neler

şöyle bir söz duymuştum cnm kendi doktorunuz sizsiniz diye çok doğru bir söz aslında sen söylemiş oldum şişkinliklerinin sebebini cnmkırmızılarla işaretlediğim yerler çok yiyip yatıyorsun ya direk kilo sebebi cnm malesef tokluk verecek seyler yemeğe özen göster cnm özellikle süt iç hiç susatmıyormuş ben süt mideme dokunduğu için içemiyorum malesef yumurta ye patates haşlayıp 1-2 ad yiyebilirsin

Sade su içip yatma kuşum büyen ir anda zayıf düşer çok yiyosan az ye iftardan sonra yeşil çay iç ben onu pek sevmiyorum
İstediğin şeylerden ye ama tadında bırak tatlım hem şişkilikde olmaz tabağına az al

sağlık ocaklarına gitmeyeli çok uzun zaman oldu artık yapıyorlarmı bilmiyorum ama ben 2011 senesinde gittiğimde yapmıyordu benide sağlık ocağı yönlendirdi hastaneye cnm hormona bakamıyoruz diye sen izmirdeydin dimi hangi semtte oturuyorsun

ben yaptırdım da yok bende böle bişi canım annem sürekli doktora götürüodu işte kilo alamıyo diye
balık hapları yağları veriodu doktorda onlarda ne iğrenç ötesi şeylerdi Allahımmm
ne yersem yiyim içim alamıyodum iştahım açık olduğu halde doktor bana iştah açıcı şuruplar veriyodu falan
iyi bari sen almışsın orta olcak ya zayıflıkda kilolu olmakta hem sağlık açısından kötü hemde fiziksel olarak kötü yani

Ramazanda bende kabiz oluyorum ya, ve sisiyorum :44: yemekten sonra cok gecmiyor yatiyoruz, sahurdada yiyip yatiyoruz benim bunye bjnu kaldiramaz zaten heme kabizlik ardindan da kiloya dönüştürür.. son olarak - #direnpinar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…