Apaşık, musmutlu, huphuzurlu, dopdolu, epenerjik muhabbetler :))))

yahu giz bi öğrenim kredisi dedin içime dert yaptın:KK14:

şimdi işten de çıkıyorum evleniyorumda elimde avucumda ne varsa aktı gitti ekimde hemen nası başlıcaz ya

nişanlımda düğün için kredi çekti o da var:KK30:

acil iş bulmam lazım şöyle en bol maaşlısından :KK37:

Son düzenleme:
pinarrrım allah yardımcın olsunn :KK16:
sizi görünce iyki çekmemişim dedim ya o krediyi ayy :KK53:
ayçaaaa sen çok gelionnn yaa sankiiiiiiiiii :KK19:

acaip sıkıcı bigün zaman geçmiyoo az iş yapıorum burayaa giriorum ama sanki boğuluyorum :KK9:

ne ara gelip gidiyonuz ya ben niye yakalayamıyom siziii:84::84::84::84::84::84:

amin sibelim Allah yardım etsin bana da hepimize de:KK16:

ya ben size bişey sorcam ama inşAllah yanlış anlaşılmam

şimdi ben yeni bi iş arıyorum ya gitceğim yerde başvurular falan yapıyorum ama

maaş konusu takılıyo aklıma o sebepten sizden fikir almak istiyorum muhasebe departmanlarında nası maaşlar:26:

ortalama bişeyler söyleseniz:KK17:

maaş konusu takılıyo aklıma o sebepten sizden fikir almak istiyorum muhasebe departmanlarında nası maaşlar:26:

pinarım şuan senın nasıl ki * orda ?
bide bu bence şehire göre,şirket mi yada bi mali müşavirin yanındamı yada yaptıgı yapcagı işlere göre değişiyo..:26:
yada snin beklentin ne kuzum gittiğin yerden ?

canım hiç bi fikrim yok benim inanki o sektör hakkında,
şuanki maaşın gibi bi iş bulursun sonuçta deneyimlisin bu çok önemli, kafanda isteyeceğin bir ücret vardır aslında.:KK34:

pinarım şuan senın nasıl ki * orda ?
bide bu bence şehire göre,şirket mi yada bi mali müşavirin yanındamı yada yaptıgı yapcagı işlere göre değişiyo..:26:
yada snin beklentin ne kuzum gittiğin yerden ?

tabi haklısın herkesin beklentisine göre iyilik kötülük değişir dimi?

ben şu an daha çok insan kaynaklarına bakığım için burda muhasebe maaşları nasıldır bilmiyorum

gitceğim yer küçük bi yer insan kaynakları ile ilgili ilan bile yok muhasebe bakıyorum bende az çok burdan tecrübem de olduğu için

o yüzden sordum muhasebeciler genel olarak ne kadar alıyolardır diye:26:

canım hiç bi fikrim yok benim inanki o sektör hakkında,
şuanki maaşın gibi bi iş bulursun sonuçta deneyimlisin bu çok önemli, kafanda isteyeceğin bir ücret vardır aslında.:KK34:

eh 5 falan fena olmazdı :KK53::KK9::KK9::KK9:

aslında benim ne istediğim değil onların ne verdiği önemli :KK31:

muhasebecilik yapan arkadaşlarım var da soramıyorum ne kadar alıyon diye

yani tatmin etcek kadar değilse oturup kpss çalışmak daha mı mantıklı acaba diyorum:44:

tabi haklısın herkesin beklentisine göre iyilik kötülük değişir dimi?

ben şu an daha çok insan kaynaklarına bakığım için burda muhasebe maaşları nasıldır bilmiyorum

gitceğim yer küçük bi yer insan kaynakları ile ilgili ilan bile yok muhasebe bakıyorum bende az çok burdan tecrübem de olduğu için

o yüzden sordum muhasebeciler genel olarak ne kadar alıyolardır diye:26:

5 diiyyyiiii yaaa :KK9::KK9::KK9: ölek biz :KK53:
ya bak sende muhasebeciyim diyon sorana ama içinden alt departmanlar çıkıyo :KK9:
bende öyle sorana muhasebeciyim diyorum ama..2 şubeye bakıyorum (bolu-çorum) 2 şubeden sorumluyum muhasebenin ötesinde işlerede bakıyorum muhasebeyle alakası olmayan şeylerede :KK9::KK9: amaaaan ekmek parası napceeen yaa :KK9:

Pınarr, baklavayı sormuşsun ben çok istiyodum yapmak mutfağa merakıım var benim baya baya ama bi türlü cesaret edemiyodum

Geçen sene bayramda dedim yapıcam uleyynnn :KK9: ve sonuç öyle oldu işte iyi de oldu güzelde oldu :KK53:

Sibelimm, canım benim kızlar söylemiş zaten hemen karar verme bence de. Belki senin için hayırlıdır Prens
:KK16: Çok ama çok istiyorum senin mutlu olmanı ve en doğru kararı vereceğine eminim miniimm !

Kızlar bide ne diiceem benim iş yerinden arkadaşında var ödemeleri. 6 aydır falan sadece 2 taksit ödedi. ama ona öyle faiz falan ödetmediler
:KK31: Tabi en iyisi zamanında ödemek ama bilmiyorum kafam karıştııı :26:

5 diiyyyiiii yaaa :KK9::KK9::KK9: ölek biz :KK53:
ya bak sende muhasebeciyim diyon sorana ama içinden alt departmanlar çıkıyo :KK9:
bende öyle sorana muhasebeciyim diyorum ama..2 şubeye bakıyorum (bolu-çorum) 2 şubeden sorumluyum muhasebenin ötesinde işlerede bakıyorum muhasebeyle alakası olmayan şeylerede :KK9::KK9: amaaaan ekmek parası napceeen yaa :KK9:

kıızzz ne 5 iiiii:KK30:

onun yarısı hatta yarısının da yarısını bulsam gitceğim yerde sevincem sanırım:KK5::KK53:

küçük bi yer ahım şahım bişey vermezler gibi :26:

ekmek parası da bu işin yarın var be sibelim 40 yaşına gelince napacaz:44:

Pınarr, baklavayı sormuşsun ben çok istiyodum yapmak mutfağa merakıım var benim baya baya ama bi türlü cesaret edemiyodum

Geçen sene bayramda dedim yapıcam uleyynnn :KK9: ve sonuç öyle oldu işte iyi de oldu güzelde oldu :KK53:

Sibelimm, canım benim kızlar söylemiş zaten hemen karar verme bence de. Belki senin için hayırlıdır Prens
:KK16: Çok ama çok istiyorum senin mutlu olmanı ve en doğru kararı vereceğine eminim miniimm !

Kızlar bide ne diiceem benim iş yerinden arkadaşında var ödemeleri. 6 aydır falan sadece 2 taksit ödedi. ama ona öyle faiz falan ödetmediler

yap yap baklavalar böreklerr yaapp bissürüü şeyler öğren yemekler yap tatlılar dolmalar sarmalar yemeye gelceemmm benn :KK9::KK9::KK9:
ezgi nuraya gitmiş bugün mesela :KK17: bunun gibii annadınn minikk :KK69:
kuzum bilmiorum işte ben böle oldu dün işte bakalım evdekiler ne dicek akşama :KK31:

benim de vardır mutfağa merakım ama daha çok yeme kısmında:KK9::KK9::KK9:

güzel şeylerde çıkar elimden ama balava açacak kadar maharetli değilim sanurum:KK30:

ellerine sağlık ne de güzel dilimlenmiş o tepsi

bayılırım baklavanın öyle dilimlenmişine:KK56::KK56:

kredi mevzusu da karışık canım arkadaşın 2006-2007 eğitim yılından önce aldıysa krediyi 3 ayda 1 ödüyodur 6 ayda 2 taksit ödemesi normal ve bu şekilde faiz işlemez

ama bizim mesela aylık ödenmesi gerekiyor misal ben ekim ayında ödemezsem kasımdan itibaren günlük faiz uygulanacak borcuma:KK47:

yap yap baklavalar böreklerr yaapp bissürüü şeyler öğren yemekler yap tatlılar dolmalar sarmalar yemeye gelceemmm benn :KK9::KK9::KK9:
ezgi nuraya gitmiş bugün mesela :KK17: bunun gibii annadınn minikk :KK69:
kuzum bilmiorum işte ben böle oldu dün işte bakalım evdekiler ne dicek akşama :KK31:

Ben yapıyom kii hepiciğiniiii accık hamaratımdırrr daaa :KK12::KK53:

Sana ne güzel mamalar hazırlıcaam beeennnn
:KK56: :KK56:

Hakkında hayırlısı olsun meleğimmm hiiççç üzülme seennn :KK16:

kıızzz ne 5 iiiii:KK30:

onun yarısı hatta yarısının da yarısını bulsam gitceğim yerde sevincem sanırım:KK5::KK53:

küçük bi yer ahım şahım bişey vermezler gibi :26:

ekmek parası da bu işin yarın var be sibelim 40 yaşına gelince napacaz:44:

kuzumm verdikleri mebla seni tatmin etmiyosa başka yere bakıcaksın sen artık evli bi bayaan olcaksın çünki :KK34:
evli olup olmamakta farketmez yaptıgın işe karsılık ordaki mebla seni tatmin etmeli yani.

sen kpss falan düşünmüomusun cnm ?:26:

X