Apaşık, musmutlu, huphuzurlu, dopdolu, epenerjik muhabbetler :))))

kuzenimin kuzeni oluyo :KK17: :KK52:
en son 1 yıl önce görmüştüm ıspartada okuyodu samimiyetimde yoktur.isim olrak biliodum sadece :KK31:
dün doğum günümde kuzenim geldi onu görünce şaşırdım ne işi varki burda düşüncesinden alıkoyamadım kendimi :KK9:
neyse 1 yıldır meğer banaa karşı duyguları varmış ama sözlü olduğum içn ses çıkaramamış sonra sözü attığımızı duyunca devreye geçmiş akşam konuşmak istedi kendisi çok zor bi andı benim için :KK31: düşüncelerini falan söyledi uzun uzun anlattı karşısında utanıp kızarıp bozarmaktan başka bişi yapmadım :KK9::KK9: sadece dinledimm ve dediklerini uzun uzun düşünmek istiyorum ben hazır değilim çünki dedim :KK5: peki dedi... herkez gitti baya geç olmuştu düşündüm falan ben kimseyle olamıcam gibi geliyo..kimseye dokunamıcam sevemicem bakamıcam gibi hissediyorum :26: neden böyle bilmiyorum :KK31:
sabhtan beri arıyo düşündünmü diye yok diyorum :KK50: ki ben hazır değiliimm yeni bi ilşkiye yeni birine.. ama dün arkadaşlarımda dediki çoçuk ailenden sayılır tanıdık seni üzme riski çok az biraz zaman ver ona kendine belki herşeyi unutturur sana belki tamamen ona aşık olursun dediler :KK17: bilemedimm hiç :26:

Kriz sen nereden buluyosun bunları çok güzeller yahu ay sizindemi var kyk valla sinir durum bi sitesinde gördük 250 tl ödicez yapılanmaya gerek yok anca o kadar öderiz yarı yarıya

Sibel valla yerken öle iyidi ki ben önceden aşka demiştim sonuçta 5 yıdır çalışıyorum ödeme beraber olcak. Demiştim ki cidden elimden geldiğince yardım edicem gelir gider toplamı yapayım ber ay aşkla giderîz beraber yedik ödeme beraber olucak

Pınar abind kötü olmuş canım ya pof ödemeyen ödemedi kabak bizleri patladı

en son 1 yıl önce görmüştüm ıspartada okuyodu samimiyetimde yoktur.isim olrak biliodum sadece :KK31:
dün doğum günümde kuzenim geldi onu görünce şaşırdım ne işi varki burda düşüncesinden alıkoyamadım kendimi :KK9:
neyse 1 yıldır meğer banaa karşı duyguları varmış ama sözlü olduğum içn ses çıkaramamış sonra sözü attığımızı duyunca devreye geçmiş akşam konuşmak istedi kendisi çok zor bi andı benim için :KK31: düşüncelerini falan söyledi uzun uzun anlattı karşısında utanıp kızarıp bozarmaktan başka bişi yapmadım :KK9::KK9: sadece dinledimm ve dediklerini uzun uzun düşünmek istiyorum ben hazır değilim çünki dedim :KK5: peki dedi... herkez gitti baya geç olmuştu düşündüm falan ben kimseyle olamıcam gibi geliyo..kimseye dokunamıcam sevemicem bakamıcam gibi hissediyorum :26: neden böyle bilmiyorum :KK31:
sabhtan beri arıyo düşündünmü diye yok diyorum :KK50: ki ben hazır değiliimm yeni bi ilşkiye yeni birine.. ama dün arkadaşlarımda dediki çoçuk ailenden sayılır tanıdık seni üzme riski çok az biraz zaman ver ona kendine belki herşeyi unutturur sana belki tamamen ona aşık olursun dediler :KK17: bilemedimm hiç :26:

vay anasını beeeeee:KK69::87:

1 yıldır içinde mi tutmuş:26:helal olsun:KK9::KK9::KK9::KK9:

benim fikrimi sorarsam hemen karar verme yok hazır değilim falan deme yani

biraz zaman iste birbirinizi tanıyın tamam aileden sayılır ama sen onu duygusal anlamda tanımıyosun ki

belki sana çok iyi gelecek yaralarını saracak biri o

belki de senin aradığın o

belki de senin nasibin oydu da önceki sözlün ona götüren bi sınavdı sadece

kalbin başkasını sevemicek gibi şu anda ama bigün gelecek ve o kalp başkası için deli divane olacak

ve o başkası şu an senin karşındadir

bilemeyiz ki hayat bizlere neler getirecek

tek tavsiyem hemen karar vermemen olur

hayırlıysa olsun inşAllah:KK16:

kuzumm sonunda çıktı ortaya gizli prens yaa

şuan bu şekilde hissetmen, başkasıyla olamayacağını düşünmen çok normal ki, ama zaman ver kendine, düşün iyice artılarını eksilerini koy tart , ama kıyaslama da yapma çok olur mu? o zaman hiç yapamayacakmışsın gibi gelir.

hemen yapamam ben diye bişey de söyleme ona, senin yaşadıklarını biliyor zaten anlayışla karşılar, düşün güzelce, belki senin için çok hayırlısı belli mi olur hayat bu, ramazandayız dua et hayırlıysa olsun diye, biz de ederiz kiiii:KK16::KK16:

bu arada ben bu fal işini geliştiricciiimm ya bak aileden biri dedim bağlantılı çıktı hakkaten:KK8::KK52:

teşşekür ediyorumm yorumlar için :KK54:
acele karar vermiyim veremiyorum zaten düşünüorum düşünüorum yollar öncekine çıkıo :KK5:
2 buçuk ay oldu daha :26: annemle konuştuk az önce hatta dün anlatamaya fırsat yoktu telde anlattım dayanamayıp anneminn ağzı açık kaldıı :KK9: iyi çoçuk en azından tanıyoruz kızım sen verceksin kararı biz arkasında durucaz her zaman olduğu gibi ama iyi düşün biizim ailemizden sayılır şimdi hemen evet dersin 2 gün sonra yapamıcam diye kaçarsın aileler le bizi yüz göz etme dedi :26: çok iyi düşün dedi akşam döncem kesin sana dedim bakalım Allaha dua ediyorum hayırlsı olsun die sadce :KK31:

konuya bodozlama daldım ama

panteraa;

söz atmak çok zor bişey o kararı vermek sonrasında
kendini toparlamak
yeni hayatına adapte olmak
sorulan sorulara cevap vermek

yeni birine alışmak çok zor
bilinçsizde olsan
kıyas yapıyorsun
a böyle yapmazdı bu neden yapyıor acaba
ya da ben ona böyle davranıyordum buna neden kötü davranıyorum diye

o kararı vermek zor ama
denemekle bişey kaybetmezsin bence
emin ol
bu attığın adım seni çok mutlu edecek
onunla olmasa da
bundan sonrası için bişiler yapmış olacaksın

iyi düşün öyle ver kararını

ne çok tatile gidiyonuz sizzz :KK25::KK25:

ben en son 2011 haziranda gitmiştim:KK14:

yeessss 1 ay sonraaaaaa:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

antalya manavgata gidiciiiiizzzzzzzzzz:KK55::KK55::KK55:

Bizim yazlık var da ondan :KK1:
Yani sevdiceklerin yazlık var e öyle olunca da gidiyoruz
Antalya manavagat çok güzel bi yer
Gezerseniz çok güzel doğa harikaları var
Ama balayı bu gezilir mi bilemedim :KK23::KK23:

Bizim yazlık var da ondan :KK1:
Yani sevdiceklerin yazlık var e öyle olunca da gidiyoruz
Antalya manavagat çok güzel bi yer
Gezerseniz çok güzel doğa harikaları var
Ama balayı bu gezilir mi bilemedim :KK23::KK23:

yazlık var deseneeee:KK28:

ben kendiniz kiralıyosunuz sanmıştım:KK31:

çok güzelmiş evet gidenlerin tavsiye üzerine karar verdik zaten ama bakalım dedğin gibi gezmeye fırsat olacak mı :KK17::KK53:

yara ne ki ne yara :KK47::KK47::KK47:

evlenicem 1 ay sonra ödemeye başlamam lazım:KK25:

ödemeyiz bi 6 ay sallarız demiştik hooppp icralar kapıda belirdi:KK47::KK47::KK47::KK47:

benim abim ödeyememişti şimdiye kadar ödeyemediklerini peşin istiyolar :KK47::KK47::KK47:

çok dertliyim bu konuda ben de:KK5:

3 ayda bi 500 dü abimin ama o onu da ödeyemedi birikmiş şimdi hepsini peşin istiyolar

taksit taksit ödeyemeyen nası peşin ödücekse:KK19:

eğer değiştirme imkanı varsa planı bende istiyorum 3 ayda 1 500 daha iyi:KK31:

oyy o çok kötü olmuş ya :KK31:

benimde her ay 210tl 2018de bitiyo inşallah ödenir gider yaa Allah yardımcımız olsun uzun vadeli olması insanı korkutuyo yoksa 5-6ay olcak olsaydı o kadar gözümüz korkmaz bence :KK34:
belki devlet şu ramazan mubarek günde hayır yapmak ister hadi öğrenimler bu seferde benden olsun der :KK9:
umut fakirin ekmeğidir:KK1:

bence tanış, görüş hiçbişey kaybetmezsin :KK16:
belkide hayatının aşkı gelmiştir kapına :KK16:

konuya bodozlama daldım ama

panteraa;

söz atmak çok zor bişey o kararı vermek sonrasında
kendini toparlamak
yeni hayatına adapte olmak
sorulan sorulara cevap vermek

yeni birine alışmak çok zor
bilinçsizde olsan
kıyas yapıyorsun
a böyle yapmazdı bu neden yapyıor acaba
ya da ben ona böyle davranıyordum buna neden kötü davranıyorum diye

o kararı vermek zor ama
denemekle bişey kaybetmezsin bence
emin ol
bu attığın adım seni çok mutlu edecek
onunla olmasa da
bundan sonrası için bişiler yapmış olacaksın

iyi düşün öyle ver kararını

canımmm mrb çok teşekkür ederim yorumun için :KK31:
inan çok zor bi durum daha yeni çokta olmadı bilmiyorum alışamadım ama
ben kendim böyle devam edersem bu durumdan hiç kurtulamıcakmışım gibi

ama dediğin gibi
belki alışamıcam,sevemicem,dokunamıcam vs.. amaa
denemekten bişi kaybetmem heralde bakalım akşam babamlada konuşcam karar veririz artık :26:

canımmm mrb çok teşekkür ederim yorumun için :KK31:
inan çok zor bi durum daha yeni çokta olmadı bilmiyorum alışamadım ama
ben kendim böyle devam edersem bu durumdan hiç kurtulamıcakmışım gibi

ama dediğin gibi
belki alışamıcam,sevemicem,dokunamıcam vs.. amaa
denemekten bişi kaybetmem heralde bakalım akşam babamlada konuşcam karar veririz artık :26:

attan düşenin halini attan düşen anlarmış

emin ol hayatına birini almazsan
hiç geçmez
kendine güveni geliyor insanın

dipten yukarı çekiyor
hayata devam edebilme gücü geliyor

hakkınızda hayırlısı olsun inşallah çok çok mutlu ol
yaraların kapansın...

Sibel kızlar bana diyecek söz bırakmamış hoş yazdım ama telden girdiğim için silindi akraba işi çok zor yaşayan evlenip mutlu olan tanıdığım olduğu gibi ayrılanlarda var akrabanın şu olayı kötü sitesinde istemesinde hep görüp duycan hani öle yaşadığın olaydaki gibi olmayacak

Kendine zaman verdinmi tam anlamı ile bunu düşün hızlı yaşama sözlükler sözlenmen bile bana göre benim düşüncem kısa bir zamanda olmamışmıydı erken kararlar alma önceki yaptıklarını düşün ölç tart ona göre adım at derim canım

Kararlarından pişman olma sakın diğeri geri dönebilir yaZıp arayabilir hala bunu yapabilir bunun olmayıp kafanı karıştırmıcağna eminmisin temkinli ol annenin dediklerine kulak ver canım

attan düşenin halini attan düşen anlarmış

emin ol hayatına birini almazsan
hiç geçmez
kendine güveni geliyor insanın

dipten yukarı çekiyor
hayata devam edebilme gücü geliyor

hakkınızda hayırlısı olsun inşallah çok çok mutlu ol
yaraların kapansın...
işte istediğim bu birinin dipten yukarı çıkarması...
çok teşekkür ederim yorumun için canım :KK16::KK16:

Sibel kızlar bana diyecek söz bırakmamış hoş yazdım ama telden girdiğim için silindi akraba işi çok zor yaşayan evlenip mutlu olan tanıdığım olduğu gibi ayrılanlarda var akrabanın şu olayı kötü sitesinde istemesinde hep görüp duycan hani öle yaşadığın olaydaki gibi olmayacak

Kendine zaman verdinmi tam anlamı ile bunu düşün hızlı yaşama sözlükler sözlenmen bile bana göre benim düşüncem kısa bir zamanda olmamışmıydı erken kararlar alma önceki yaptıklarını düşün ölç tart ona göre adım at derim canım

Kararlarından pişman olma sakın diğeri geri dönebilir yaZıp arayabilir hala bunu yapabilir bunun olmayıp kafanı karıştırmıcağna eminmisin temkinli ol annenin dediklerine kulak ver canım

gizz çok saol canımmm akrabam deil 1.dereceden bağımız yok kuzenimin kuzeni oluyo tanışmışlık var sadece :KK31:
bakalım akşam aileme sorucam onlar ne derse onu yapicam artık :KK31:

Kriz sen nereden buluyosun bunları çok güzeller yahu ay sizindemi var kyk valla sinir durum bi sitesinde gördük 250 tl ödicez yapılanmaya gerek yok anca o kadar öderiz yarı yarıya

ben bulurum, mefruşata hevesim var :KK16: sen tabi benim mutfak önlüklerini de görmemişsindir :KK1: neyse hevesin kalmasın :KK33:
bizim de borcumuz var, eşim 3 ayda bir 600 ödüyor, ben ayda 25 tl :KK1:

X