Apaşık, musmutlu, huphuzurlu, dopdolu, epenerjik muhabbetler :))))

günaydınnnnlarrrrr :KK16::KK16:

tubaaa :KK52: o minikk ellerinenn yaptığın tatlıyı yerim ya harika görünüoo :KK69:
pinarrr :KK3: yedinn şafakları yedinnnnnn eferrim sanaa :KK52:
gizzz geçmiş olsun kuzummm ya dkkat et ve bende bilmiodumm demek artvinlisinnn :KK53:
ayçaaaaamm :21: sen napıosunnnnn :KK16:
eliff gelmioo artıkkkk dimiii :26:

başka kimseyi unutmadım İnşallahhh dün doğum günümü kutlayan hepiniiziee herkeze teşekkürlerr 4 kere pasta üfledimmm :KK9: ama ilk defa bi doğum günümde keyfim yoktu hiç hevesli değildmm..bana kalsa vurup kafayı uyurdumda işte nerde :KK9: 1 yıl daha yaşlandık işte :KK6::KK6: :KK17:

kuzum hoşgeldinnnnn
napalım çalışıyoz buraya kaçamak yapıozzz amaişler bizi bekliyooo:KK53:
nice nice musmutlu yılların olsun inşallahhhh tekrraaarrrrr:KK16:

hala bişey yok dimi ??aklıma geldi senin gizli prensss:KK23::KK23:

günaydın bircanımm :KK16:

baktım şimdi miss gibiiii:21::nazar::nazar:

kendinize ait sanırım:26:2+1 mi:26:

yemek odası takımı almamışsın mantıklı aslında yerden tasarruf:KK1:

yatak odan küçük ama çok tatlımış örtün de dantelll:KK6::KK6::KK6::KK1:

mutfak takımını göremedim çok net buzdolabının üzerindeki örtünün takımı mı:26:

herşey çok güzel canım maşallah Allah içinize sindirsin güle güle oturun:KK19::KK16::KK16:

[/B]

Canım :KK16: Sağol :KK54: evet kendi evimiz 2+1
Yemek masası istiyorum aslında ama koltuk takımı ile sıkış tıkış durduğundan ve şartlar el vermediğinden almadık.:KK34:
Evet yatak odam küçük ama onlar dantel değil oturma odamdaki dantel :KK9:

Mutfak takımını çektimde fotosunu sana mail göndersem olar mı? Burada paylaşmayım :KK9:
Buz dolabının ötrüsü farklı takıma ait değil....

pınar fotile bana merak ettim bende öle minik bişi isterim olacaksada bakalım benim varmı yokmu bilmiyorum

ayyy aşkımım kyk geri ödemesine bakıyoruz ekimde başlıcaz ama şimdi ödesekmi die tartışıyoruz 250 tl her ay 2018 de biter o borç ben zaten yarı yarıya öderiz die teklif etmiştim her ay bankaya ödemeliyz 1 gün geciksek verdi dairesine gidicez ben argelemesem benimki hiç umursamıcak

varmı kyk borcu olan kızçeler biz aşkımla o krediyi beraber yedik o sebepten ödemeyi ona orti olarak yapacağum

pınar fotile bana merak ettim bende öle minik bişi isterim olacaksada bakalım benim varmı yokmu bilmiyorum

ayyy aşkımım kyk geri ödemesine bakıyoruz ekimde başlıcaz ama şimdi ödesekmi die tartışıyoruz 250 tl her ay 2018 de biter o borç ben zaten yarı yarıya öderiz die teklif etmiştim her ay bankaya ödemeliyz 1 gün geciksek verdi dairesine gidicez ben argelemesem benimki hiç umursamıcak

varmı kyk borcu olan kızçeler biz aşkımla o krediyi beraber yedik o sebepten ödemeyi ona orti olarak yapacağum

ben varımmm:KK1:

sevdicekle benimki eylulde başlıyoo geri ödeyeceğiz, harcarken çok güzeldi öderken eminim çok koyucak ama napalım mecbur develete borçlu kalınmazzzzz:KK45:

ödemediğin her gün faiz işliyo bi de ona biliyomusunnn

Pınarrr bak aklıma ne geldiii:KK28: Dedin ya böyle sert durmuyo diye acaba muhallebisi soğumadan mı döküyosun krem şantiyi :26:

Gizz geçmiş olsun canımm dikkat et kendineee
:KK16:

Sibelimmmm bende seni yerim kiiiiii :KK16::KK56:

Benim de var mutfak takımım iki tanee kullanır mıyım bilmiyorum ama hoşuma gidiyolarr

Bu aradaaa size daha önce yapmış olduğum baklavadan bahsetmiş miydim :KK53:

$404320_4368466843832_925603099_n.jpg

Gizz benimde var :KK31: eylülde başlıcak benimde aslında şu ara pek sıkışık değilim erkenden ödemeye başlasam mı bendee şimdi sen söyleyince aklıma yattı

ben varımmm:KK1:

sevdicekle benimki eylulde başlıyoo geri ödeyeceğiz, harcarken çok güzeldi öderken eminim çok koyucak ama napalım mecbur develete borçlu kalınmazzzzz:KK45:

ödemediğin her gün faiz işliyo bi de ona biliyomusunnn

evet hayatım araştırdım hemen zaten 1 gün ödemesen faiz ve zirraatade değil direk vergi dairesine ödeme yapıyorsun ya ziraatteki hesabından internet ödemesi yapıcaz yada bankamatik ben onun borcuna orti olurum beraber yedik hoş son yıl bende çekmiştim ama ben ödememmi 4 yıl önce hızlıca yaptım şimdi sırada nişanlım varr vallla o üzülüyor ama öderiz bişi yok onda

sizin borçta 2018 e kadar sürüyormu bizim gibi

ayyy kızlar hem kyk borcunuz var hem evlencenizzz sizi gidi gidiler şaka şaka hepimizin var gayet güzel gezildi o parayla öğrencilik en maksimum yaşandı hem aile yolladı hem o para gezdik tozduk yedik içtik geldik fasulyenin faydalarına her güzelin acı bir sonu olduğu gibi bunun geri ödemesi geldi çattı 2011 de taaa 2 yıl var der iken ne çabuk geçti bu zaman

o zaman aydan aya hatırlatırız birbimize ben her aya şimdiden otomatik alarm veriyorum vallla unutsak yanarızzzzzz karda kışta vergi dairesine gidemeyiz

evet hayatım araştırdım hemen zaten 1 gün ödemesen faiz ve zirraatade değil direk vergi dairesine ödeme yapıyorsun ya ziraatteki hesabından internet ödemesi yapıcaz yada bankamatik ben onun borcuna orti olurum beraber yedik hoş son yıl bende çekmiştim ama ben ödememmi 4 yıl önce hızlıca yaptım şimdi sırada nişanlım varr vallla o üzülüyor ama öderiz bişi yok onda

sizin borçta 2018 e kadar sürüyormu bizim gibi

evet canım sürüyor 2018 e kadar

ben de ziraatin atm sinden yaparım heralde her ay 250 tl :KK36:

ya bu ödeme planını değiştirebiliyoruz sanırım dimi?
atıyorum ben 3 ayda bir 500 tl ödemek istesem ona göre yeniden düzenlenir mi ki:26::26:

evet canım sürüyor 2018 e kadar

ben de ziraatin atm sinden yaparım heralde her ay 250 tl :KK36:

ya bu ödeme planını değiştirebiliyoruz sanırım dimi?
atıyorum ben 3 ayda bir 500 tl ödemek istesem ona göre yeniden düzenlenir mi ki:26::26:

Ödeme planını nereden öğrenebiliriz aceba varsa öle bişi bizde yapalım

kuzum hoşgeldinnnnn
napalım çalışıyoz buraya kaçamak yapıozzz amaişler bizi bekliyooo:KK53:
nice nice musmutlu yılların olsun inşallahhhh tekrraaarrrrr:KK16:

hala bişey yok dimi ??aklıma geldi senin gizli prensss:KK23::KK23:

hoşbuldukkkkkkk :KK16:
benimde bi yığın işim var ama çok geç yattım uykusuzum afyonumm patlamadıııı yapasım yok :KK9::KK9:
saolasınn bebeğimm tekrardan :KK31:
dün ortaya çıktı :KK17: senin falda çıktımı ne ailemle bağı olan birisi :KK9:

Off birileri yaramamı dokunuyor burdaa :KK31:

Bendede var bi kyk önümüzdeki eylülde ya da ekimdeydi galiba başlıcam :KK31:

Bide evlencem die ugraşıyom hakketen hee :KK31:

Neyse ya ben bgne bgn yemek takımı almış insanımm kyk mı ödeyemicem :KK9::KK9::KK9::KK9:

Selamlar buarada bozdozlama daldım ama kusura bakmayın :KK1: :KK3:

günaydınnnnlarrrrr :KK16::KK16:

tubaaa :KK52: o minikk ellerinenn yaptığın tatlıyı yerim ya harika görünüoo :KK69:
pinarrr :KK3: yedinn şafakları yedinnnnnn eferrim sanaa :KK52:
gizzz geçmiş olsun kuzummm ya dkkat et ve bende bilmiodumm demek artvinlisinnn :KK53:
ayçaaaaamm :21: sen napıosunnnnn :KK16:
eliff gelmioo artıkkkk dimiii :26:

başka kimseyi unutmadım İnşallahhh dün doğum günümü kutlayan hepiniiziee herkeze teşekkürlerr 4 kere pasta üfledimmm :KK9: ama ilk defa bi doğum günümde keyfim yoktu hiç hevesli değildmm..bana kalsa vurup kafayı uyurdumda işte nerde :KK9: 1 yıl daha yaşlandık işte :KK6::KK6: :KK17:

yedim valla:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

elif gelemiyo artık :KK14: kk da ne var ki girsin işte işyerindennEn Büyük KK

benim3 takım annemin yaptığı var, bir de kayınvalidem vericek göstermişti bana, ettimi 4, artık her ay farklı sererim:KK53::KK53:
salona kullanırım diye düşünüyorum ya yemek odasında falanho duruyo, eskiden olsa kullanmam derdim ama büyüdükçek fikrim değişti:KK53::KK53:

hay maşallah :KK53:

olmayanlara ver bari sevabına:KK9:

bencede mutfakda güzel duruyo yaa:21:

Canım :KK16: Sağol :KK54: evet kendi evimiz 2+1
Yemek masası istiyorum aslında ama koltuk takımı ile sıkış tıkış durduğundan ve şartlar el vermediğinden almadık.:KK34:
Evet yatak odam küçük ama onlar dantel değil oturma odamdaki dantel :KK9:

Mutfak takımını çektimde fotosunu sana mail göndersem olar mı? Burada paylaşmayım :KK9:
Buz dolabının ötrüsü farklı takıma ait değil....

olsun canım kendinizinmiş zamanla belki bunu satar daha geniş alırsınız:26:

kafanızı sokmuşsunuz ya bu da yeter

bende varım:KK3::KK3::KK3:

ekimde başlıcam ben de 252 tl olarak ödücem 2017 hazirana kadar:26:

bizde nişanlımikoyla ödücez tabi eşim olacak o zamana:KK69:

ben çalışmazsam da o ödeyecek :KK14:

bakalım bunla ilgili planlarım var ama hayırlısı:KK31:

Pınarrr bak aklıma ne geldiii:KK28: Dedin ya böyle sert durmuyo diye acaba muhallebisi soğumadan mı döküyosun krem şantiyi :26:

Gizz geçmiş olsun canımm dikkat et kendineee

Sibelimmmm bende seni yerim kiiiiii :KK16::KK56:

Benim de var mutfak takımım iki tanee kullanır mıyım bilmiyorum ama hoşuma gidiyolarr

Bu aradaaa size daha önce yapmış olduğum baklavadan bahsetmiş miydim :KK53:

Eki Görüntüle 762661

yok muhallebiden değil canım o krem şantiden kesin bir bardakla bi paket yapıyorum çünkü ben:KK31:

bide o baklavayı sen nası yaptın:KK53:

maşallah:KK9::KK9::KK9::nazar:

hoşbuldukkkkkkk :KK16:
benimde bi yığın işim var ama çok geç yattım uykusuzum afyonumm patlamadıııı yapasım yok :KK9::KK9:
saolasınn bebeğimm tekrardan :KK31:
dün ortaya çıktı :KK17: senin falda çıktımı ne ailemle bağı olan birisi :KK9:

aa çıktımı ortaya kim kii:26:
yazdın ben mi görmedim?
ya da yazmadın of bilemedim kim ki

Ödeme planını nereden öğrenebiliriz aceba varsa öle bişi bizde yapalım

ödeme pşanı zaten kyk borç sorgulama deyince ççıkıyor, tc ile bakılabiliyor da, o değişklik dilekçeyle oluyor sanıyorum ki çağrı merkezini bi ara arayıp sormak istiyorum ordan net bi cevap alabiliriz

Off birileri yaramamı dokunuyor burdaa :KK31:

Bendede var bi kyk önümüzdeki eylülde ya da ekimdeydi galiba başlıcam :KK31:

Bide evlencem die ugraşıyom hakketen hee :KK31:

Neyse ya ben bgne bgn yemek takımı almış insanımm kyk mı ödeyemicem :KK9::KK9::KK9::KK9:

Selamlar buarada bozdozlama daldım ama kusura bakmayın :KK1: :KK3:

yara ne ki ne yara :KK47::KK47::KK47:

evlenicem 1 ay sonra ödemeye başlamam lazım:KK25:

ödemeyiz bi 6 ay sallarız demiştik hooppp icralar kapıda belirdi:KK47::KK47::KK47::KK47:

benim abim ödeyememişti şimdiye kadar ödeyemediklerini peşin istiyolar :KK47::KK47::KK47:

çok dertliyim bu konuda ben de:KK5:

3 ayda bi 500 dü abimin ama o onu da ödeyemedi birikmiş şimdi hepsini peşin istiyolar

taksit taksit ödeyemeyen nası peşin ödücekse:KK19:

eğer değiştirme imkanı varsa planı bende istiyorum 3 ayda 1 500 daha iyi:KK31:

X