Apaşık, musmutlu, huphuzurlu, dopdolu, epenerjik muhabbetler :))))

kuzumm verdikleri mebla seni tatmin etmiyosa başka yere bakıcaksın sen artık evli bi bayaan olcaksın çünki :KK34:
evli olup olmamakta farketmez yaptıgın işe karsılık ordaki mebla seni tatmin etmeli yani.

sen kpss falan düşünmüomusun cnm ?:26:

düşünmezmiyim düşünüyorum sibelim işte hatta evlilikten sonra çalışmayıp kursa mı yazılsam diyorum kpss için ama bi dünya da borç var nası ödeyecek o zaman eşim hepsini:KK50:

üstüne bide dersane parası çıkarcam ben :KK25:

bide ben başka uzak yazamam ki çok iyi bi puan alıp tek tercihle aydına atanmam lazım:KK31:

düşünmezmiyim düşünüyorum sibelim işte hatta evlilikten sonra çalışmayıp kursa mı yazılsam diyorum kpss için ama bi dünya da borç var nası ödeyecek o zaman eşim hepsini:KK50:

üstüne bide dersane parası çıkarcam ben :KK25:

bide ben başka uzak yazamam ki çok iyi bi puan alıp tek tercihle aydına atanmam lazım:KK31:

tek başına zor olur canım eşin için yaa :26:
baktın işin rahat olursa iş yerinde falan çalışırsın canım ya :KK34:
sen bi işe bakta yada kendinizi az toparlayınca çıkarsın falan yani :KK34:
hayırlısı olsun canımmm yaa :KK17:

ben şimdi kaçıyorum iyi akşamlarrr hepinizeee bebişlerimmmmmmmmmm azıcık işim kaldı halledip çıkıcam mucuuu mucuuu hepinizee :KK16::KK16::KK16:

tek başına zor olur canım eşin için yaa :26:
baktın işin rahat olursa iş yerinde falan çalışırsın canım ya :KK34:
sen bi işe bakta yada kendinizi az toparlayınca çıkarsın falan yani :KK34:
hayırlısı olsun canımmm yaa :KK17:

ben şimdi kaçıyorum iyi akşamlarrr hepinizeee bebişlerimmmmmmmmmm azıcık işim kaldı halledip çıkıcam mucuuu mucuuu hepinizee :KK16::KK16::KK16:

işim olsa rahat olup olmamak sonraki mesele:KK9:

rahat bı yer olursa boş vakitlerimi de değerlendirip çalışmak istiyorum zaten nişanlım vardiyalı çalışıyor onun evde olmadığı zamanları da değerlendiririm ki birlikteyken kaliteli vakit geçirelim

şu an tek isteğim hayırlı bi iş ve huzur bulabileceğim bi işyeri e tabi bide hakkımı kazanayım:KK1:

hadi kaç bakalım güle güle senin de hakkında hayırlısı olsun panterim bennimmmm:KK37::KK16::KK16::KK16::KK16:

benim de vardır mutfağa merakım ama daha çok yeme kısmında:KK9::KK9::KK9:

güzel şeylerde çıkar elimden ama balava açacak kadar maharetli değilim sanurum:KK30:

ellerine sağlık ne de güzel dilimlenmiş o tepsi

bayılırım baklavanın öyle dilimlenmişine:KK56::KK56:

kredi mevzusu da karışık canım arkadaşın 2006-2007 eğitim yılından önce aldıysa krediyi 3 ayda 1 ödüyodur 6 ayda 2 taksit ödemesi normal ve bu şekilde faiz işlemez

ama bizim mesela aylık ödenmesi gerekiyor misal ben ekim ayında ödemezsem kasımdan itibaren günlük faiz uygulanacak borcuma:KK47:

Pınarım normalde aylık ödemesi gerekiyor, ama 2 taksit ödedi o sadece. KAlan taksitler olduğu gibi duruyo. Bu son ödediği taksitte mesela bikaç ay öncesinin taksidi ama faiz yok :26:

günaydın canımikolar:KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:

bugün ayın 24 üüüüüüüü :KK53::18::21::KK25::KK14::KK23::KK53::KK5::KK52::KK30::KK19::KK17::KK16::44::KK62::KK57::KK19::84::87::86::89::79::kk77::97::98::99::108::111::124::129::127::128::123:

aha da böyleyim :KK60:

zaman ne çabuk geçiyor ya böyleee:44:

çok mu az kaldı neee:18::KK16:

günaydın canımikolar:KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:

bugün ayın 24 üüüüüüüü :KK53::18::21::KK25::KK14::KK23::KK53::KK5::KK52::KK30::KK19::KK17::KK16::44::KK62::KK57::KK19::84::87::86::89::79::kk77::97::98::99::108::111::124::129::127::128::123:

aha da böyleyim :KK60:

zaman ne çabuk geçiyor ya böyleee:44:

çok mu az kaldı neee:18::KK16:

amannnn baya az kalmış hem de,valla çok güzel telaşlar bunlarhele kuaförde geçen saatler ayyyyy ben 5 dak bir wc ye gidiyodum prostat olmuş gibiydim,Allah tamamına erdirsin :KK4:

günaydınnnn bebilopuşşşllarrrrr :KK16::KK16::KK16::KK16:

pinarrrr tam 1 ay heee :KK23::KK23::119::119::119::119::119::119::119::119: darısı başımaaa bee ayhh :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

günaydınlarrrr

dün sevdiceğimle iftar yaptık ki bizzzz
mamalar hazırladım ona
menümü sayimmi:KK17:
yayla çorbası
köfte ve patates kızartma
tavuklu bezelye yemeği
salata
kavun
tatlı :KK52:

ama çok güzel yedik bizzzzzz:21::21:

musmutlu oldummmmmm

pınartoş çok az kaldı beaa, bi daha ki ay bugün gelin mi oluyosun sen anaaaammmm:123: ne güzel heyecandır dimi yaaa:KK31::KK31:

siboşum napıosun? düşündünmüüüüüüüüüü:KK23::KK23:

amannnn baya az kalmış hem de,valla çok güzel telaşlar bunlarhele kuaförde geçen saatler ayyyyy ben 5 dak bir wc ye gidiyodum prostat olmuş gibiydim,Allah tamamına erdirsin :KK4:

evet ya az kalmışş:KK30:

beni de heyecan basıyor karnıma ağrılar giriyo :18:

amin diyelim ve tebrik ederim sende çok yeni evlisin

ve topicanımıza hoşgeldinnnn:KK16::KK16::KK16:

günaydınnnn bebilopuşşşllarrrrr :KK16::KK16::KK16::KK16:

pinarrrr tam 1 ay heee :KK23::KK23::119::119::119::119::119::119::119::119: darısı başımaaa bee ayhh :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

günaydın panterimmm:KK15::KK9:

darsı başına tabi yaaaa:KK23:

ee neler oldu dün akşam:26:

Pınarım normalde aylık ödemesi gerekiyor, ama 2 taksit ödedi o sadece. KAlan taksitler olduğu gibi duruyo. Bu son ödediği taksitte mesela bikaç ay öncesinin taksidi ama faiz yok :26:

bende ödemicem işte:KK45::KK53:

inşAllah işimi bulursam hemen ödemek istiyorum ben bitsin gitsin bi an evvel:KK50:

günaydınlarrrr

dün sevdiceğimle iftar yaptık ki bizzzz
mamalar hazırladım ona
menümü sayimmi:KK17:
yayla çorbası
köfte ve patates kızartma
tavuklu bezelye yemeği
salata
kavun
tatlı :KK52:

ama çok güzel yedik bizzzzzz:21::21:

musmutlu oldummmmmm

pınartoş çok az kaldı beaa, bi daha ki ay bugün gelin mi oluyosun sen anaaaammmm:123: ne güzel heyecandır dimi yaaa:KK31::KK31:

siboşum napıosun? düşündünmüüüüüüüüüü:KK23::KK23:

oyy maşallah maşallah:nazar::nazar::KK69:

nası yaptın bunları işter çıktıktan sonra mı:26:

bide yayla çorbasını nası yapıyon aylaynırım sen

ben kaç gündür yapacam da totom yemiyo :KK1:çok uğraştıyo gibi geliyo bana:KK14:

annat bakim senin ki nasımış:26:

bide ben bu yaz daha hiç kavun yemedim:KK19:ama çok canım çekti şu anda iftara yemem lazım :KK56:

önümüzdeki ay bugün kınalı kuzu olup kuaförde olucam bu saatlerdee:KK12::KK12::KK12:

prenses olcam :KK17:

Günaydınn minik kelebekleriimmmm :KK9::KK16:

Pınarrrr ne kadan az kalmışşşşş
:KK52:

Aylaynıırrr maşallah sanaa ne güzel mamalar hazırlamışsıınnn :KK56:

Sibelimmmm
:KK54: Günaydın kuzummm, naptın bir karar verebildin miii :26:

oyy maşallah maşallah:nazar::nazar::KK69:

nası yaptın bunları işter çıktıktan sonra mı:26:

bide yayla çorbasını nası yapıyon aylaynırım sen

ben kaç gündür yapacam da totom yemiyo :KK1:çok uğraştıyo gibi geliyo bana:KK14:

annat bakim senin ki nasımış:26:

bide ben bu yaz daha hiç kavun yemedim:KK19:ama çok canım çekti şu anda iftara yemem lazım :KK56:

önümüzdeki ay bugün kınalı kuzu olup kuaförde olucam bu saatlerdee:KK12::KK12::KK12:

prenses olcam :KK17:

yok kuzum hepsini dün akşam yapmadım,

çorba ile bezelye yemeğini bi gün önceden akşam yaptım, dün akşam işten gelincede köfte ve patatesleri kızarttım tam iftara yetiştirdim hepsini:21::21:

yayla çorbasını çok severim ve yaparım ki bennn

anlattim;

tencereye pirinç ve ben biraz da bulgur koyuyorum ama çok az, suyla onları haşlıyorum,
onlar haşlanırken başka bir derin bi kapta yogurt, 1 yumurtanın sarısı, biraz un ve 2-3 damla limonu koyup güzelce çırpıyorum iyice eriyo un falan içinde
pirinçler haşlandıktan sonra, kepçeyle o sudan alıyorum, çırptıgım yoğurda ekliyorum bi yandan da yogurdu karıştırıyorum,
yoğurda suyu alıştırmazsan yoğurt kesiliyo, bide limon damlatıyoruz ya o da kesilmesini önlemesi için. alıştırdıktan sonra yogurduda tencereye katıyorum biraz daha kaynatıyorum
başka bi tavada pul biber ve naneyi yağda ocakta çeviriyorum ve çorbaya ekliyorum.
bu kadarrrrr
ayrıntılı anlattım galiba birassss:KK17::KK17:

yok kuzum hepsini dün akşam yapmadım,

çorba ile bezelye yemeğini bi gün önceden akşam yaptım, dün akşam işten gelincede köfte ve patatesleri kızarttım tam iftara yetiştirdim hepsini:21::21:

yayla çorbasını çok severim ve yaparım ki bennn

anlattim;

tencereye pirinç ve ben biraz da bulgur koyuyorum ama çok az, suyla onları haşlıyorum,
onlar haşlanırken başka bir derin bi kapta yogurt, 1 yumurtanın sarısı, biraz un ve 2-3 damla limonu koyup güzelce çırpıyorum iyice eriyo un falan içinde
pirinçler haşlandıktan sonra, kepçeyle o sudan alıyorum, çırptıgım yoğurda ekliyorum bi yandan da yogurdu karıştırıyorum,
yoğurda suyu alıştırmazsan yoğurt kesiliyo, bide limon damlatıyoruz ya o da kesilmesini önlemesi için. alıştırdıktan sonra yogurduda tencereye katıyorum biraz daha kaynatıyorum
başka bi tavada pul biber ve naneyi yağda ocakta çeviriyorum ve çorbaya ekliyorum.
bu kadarrrrr
ayrıntılı anlattım galiba birassss:KK17::KK17:

şimdi sorularım var benim aylaynırımm:26:

hani bi tencerede pirinçleri haşlıyosun ya orası tamam

başka kapta yoğurt yumurta un ve limon suyu bunlar sadece çırpılıyor mu ocağa konmuyo mu:26:

bide o yoğurt ne kadar olcak:26:

sonra pirinçli sudan alıp bu karışıma mı eklicez yoksa karışımdan alıp pirinçli suya mı eklicez:KK30:

hep karıştırıyorum ya ben bu çorbayı:KK19:yanlış anlıyorum sanırım bişeyleri:44:

ayçaaaa maşallahhhh sizee yaaa :nazar::nazar::nazar:
menüde süper hani senmi yaptn hepsini ? dün hiç demedinnn amaa şunu bunu yapcam diee :KK19:

neyse..dün işlerimi halledip çıkıcaktım ben aradı çoçuk ben alıyım yüzyüze konuşalım dedi bende almana gerek yok ben gelirim dedim neyse dediği yere gittim oturduk heycanlı heycanlı konuşuyo dinliyorum onu.. çok durgunsun falan dedi ikidebir bana bende işten çıktım ondan dır dedim :KK53: konuşurken bi adam geldi masamıza elinde kocaman papatya buketi ki en sevdiğim çiçektir sibel hanım buyrun dedi :KK17: millet bize bakıo ben bi utandım falan bölee ne gerek vardı teşekkürler dedim..papatyalarımı sevdiğimi nerden biliyosun dedim kuzenim yeni söylemiş :KK9: diğer 2 kere gönderdiğinde farklı çiçeklerdi 3.de tutturdum dedi :KK17:
neyse muhabbete devam ediyoruz biz yine ben en son ıspartada okuduğunu biliyodum okul bitince askere gitmiş vs derken uzman çavuş olmuş askeri personel yani ben şok oldumm bilmiyodum çünki ( benim eski sözlümde astsubaydı bi askerle hayat geçirmek zor bunu dibine kadar yaşadım 2 yıl beni bilenler çok iyi anlar şuan beni :KK9: ) neyse noldu falan dedi ben daha durgunlaştım..derken bi bayan geldi masaya kalpli kocaman bi kutu getirdi yine ben mahçup noluyo yani ben bunlara alışkın değilim diyorum gerrek yok diyorum :KK9: benle olduğun sürece alış bunlarr daha başlangıç dedi açtım kutuyu gül yaprakları dolu neys tşklr dedim kapatıypdum kapağını güllerin altına bakarmısın dedi bi kutu ve çok şık bir kolye vardı kutuda ve iyki doğdun prensess bu yeni yaşında şuan yanındayım ve sonsuza kadar yanında olmak istiyorum .. yazmış ve elini uzattı bana :KK50: herşey için çok teşekkür ederim akşam ailemle konuşcaktım ben zaten onlarla konuştuktan sonra ararım seni k bakma şuan bişey diyemicem dedim tamam tamam doğru olan o zaten akşamı beklicem dedi ben kalkıyım dedim taksi çağırıyım bekle dedi ki evim 5 dk oturdugumuz yere :26: ben giderim dedim yok hayır bekle dedi neyse gelmiş taksi inebilirsn benim az işlerim var dedi peki grş dedim taksi kapıdaydı kapıyı açıp bindim arka koltukta oturan kocamann ayı :KK53: yanlış binmedim dimi dedim taksiciye gayet saf şekilde :KK9: yok hayır doğru taksi o sizin beyfendinin süprizi sizi eve bırakmamı istedi dedi :KK9: neyse eve gittim benden büyük bir ayı ile ailemle konuştum olanları yaptıklarını düşüncelerini anlattım ailm olumlu baktı daha 1 ay önce uzman olmuş ama dedim şaşırdılar benim çektiğim sıkıntıları biliyolardı çünki.sen bilirsin kızım dediler ..az düşünmeye devam ettim evet mükemmeldi herşey belki bikaç görüşmeden sonra aşık olucaktım ona..ama asker olması beni tamamen durdurdu yapamam dedim hayır dedim.. ki ben tamamen unutamadım daha yeni kendime az daha zaman vermeliyim az daha toparlanmalıyım dedim.. ve arayıp ben yapamıcam sanırım kendimi hazır hissetmiyorum k bakma herşey için saol dedim. ısrar etti biraz deneyelm sadece falan gbisnden yok seni üzmek istemiyorum dedim.. öle kapadık teli...
kendime güvenemedim.. ve bi askerle bi hayat daha geçiricek gücüm kalmadı benim :KK31:
çook uzun yazdım sanırım k bakmayınn :18::18::18::18:

evet ya az kalmışş:KK30:

beni de heyecan basıyor karnıma ağrılar giriyo :18:

amin diyelim ve tebrik ederim sende çok yeni evlisin

ve topicanımıza hoşgeldinnnn:KK16::KK16::KK16:

günaydın panterimmm:KK15::KK9:

darsı başına tabi yaaaa:KK23:

ee neler oldu dün akşam:26:

bu karın ağrılaarıı ne datlıdır ya,sana tavsiyem kararlarına kimseyi fazla sokma ,zevkine göre yap alışverişini ,aşkımmm bu ne güzel benim içime sindi falan yap başkasının fikrini sadece dinle :KK52:

şimdi sorularım var benim aylaynırımm:26:

hani bi tencerede pirinçleri haşlıyosun ya orası tamam

başka kapta yoğurt yumurta un ve limon suyu bunlar sadece çırpılıyor mu ocağa konmuyo mu:26:

bide o yoğurt ne kadar olcak:26:

sonra pirinçli sudan alıp bu karışıma mı eklicez yoksa karışımdan alıp pirinçli suya mı eklicez:KK30:

hep karıştırıyorum ya ben bu çorbayı:KK19:yanlış anlıyorum sanırım bişeyleri:44:

sadece çırpılıyor canım ocağa konmuyor, iyice çırp beklet onu kenarda

orta boy bi tencere için mesela ben dolu dolu 4-5 kaşık yogurt koyarım, 1 kaşık kadar da un

pirinçli sudan alıp o yoğurt karışımına eklicen, eklerken de karıştırıcan ki yoğurt ve un topak topak kalmasın, suyu yoğurda alıştırdın ya sonra hepsini pirinçli suya eklicen, önce suyu koyup alıştırıyoruz yaniii,

yoğurt karışımını suya direk koyarsan topaklanma olabilüüü

her zaman sor kuzum anlatırım ki bennnn:21::21:

ayy sibelllllll nası okudum annatamammm aynı böyleee :86::86::86::86::86::86::86::KK69::KK69::KK69::KK69::KK69::KK69::KK69:

ne kadarda romantikmiş yahu bu çocuk:KK9::KK9::KK9::KK9:takdir ettim doğrusu ben bak şu kadar zamanlık nişanlıyım kaç yıl da görüştük hiç masaya çiçek gelmedi anacım :KK19:bak çok kızdım şu anda nişanlıma :KK53::KK9::KK9:

maşallah maşallah diye okudm ama sonunu pek beğenmedim açıkçası:KK30:

hemen karar verme demiştik ama hepimiz sen hemen kestirip atmışsın:KK50::KK50:

tabi senin kararın karışmak bana düşmez ama bence askerlerin hepsi aynı değildir yaa:44:

öylemidir :97:

her meslek grubundan insanlar nası farklı farklıysa askerler de kişilik olarak farklıdır yani bana göre :KK31:

bide o ayıya çok güldüm bennn:90:gözümün önüne geldi de taksiye binince yanında bi ayı:96:

ama hoş sürprizler yapmış yahu:81::81:

ne diyeyim bilemedim ki:26:

hayırlısı olur inşAlah senin nasibinse zaten ne yapsan gelir bulur seni dolanır yani ayağına :KK16::KK16:

X