Apaşık, musmutlu, huphuzurlu, dopdolu, epenerjik muhabbetler :))))

heellööööööö:KK3::KK3::KK3: yarın pazartesii veee ben çok yogun olucaamm pazartesi sendormunu yinee dibinee kadan yaşıcaammm
o yüzdeenn ben bugün mamalarrr yaptımmmmm vol2 :KK9::KK9: sizlerleee paylaşmazsamm ölerrrimmm :KK9::KK9:
aferrrimmm diiiinn banaa tamamm mıı :KK17::KK17:
çikolataa toplarıııı yaptımmm :KK17::KK17:
$1.jpg $1-1.jpg
sonracımaaa elllerimnenn börekler açtımm :KK33: şaka şaka peynirli milyöflü bööörek :KK9:
$2 (1).jpg $2 (2).jpg
ve fırında tavuk poşetlisinden :KK9:
$3 (1).jpg $3 (2).jpg

menü diil bu gerisi anneme ait benden bu kadar :KK9:
öperim hepinizii şimdiden gelebilirsem gelirim yarınnn :KK16::KK16::KK16::KK16:

heellööööööö:KK3::KK3::KK3: yarın pazartesii veee ben çok yogun olucaamm pazartesi sendormunu yinee dibinee kadan yaşıcaammm
o yüzdeenn ben bugün mamalarrr yaptımmmmm vol2 :KK9::KK9: sizlerleee paylaşmazsamm ölerrrimmm :KK9::KK9:
aferrrimmm diiiinn banaa tamamm mıı :KK17::KK17:
çikolataa toplarıııı yaptımmm :KK17::KK17:
Eki Görüntüle 761284 Eki Görüntüle 761285
sonracımaaa elllerimnenn börekler açtımm :KK33: şaka şaka peynirli milyöflü bööörek :KK9:
Eki Görüntüle 761286 Eki Görüntüle 761287
ve fırında tavuk poşetlisinden :KK9:
Eki Görüntüle 761288 Eki Görüntüle 761289

menü diil bu gerisi anneme ait benden bu kadar :KK9:
öperim hepinizii şimdiden gelebilirsem gelirim yarınnn :KK16::KK16::KK16::KK16:

Heyyy sen ne hamarat bi minik oldun böyleeeee ! :KK53:

Ellerine sağlık kuzummmm bigün bende yerim inşallahhh :KK56:

Bu aradaaa doğum günün kutlu olsun miniiimmm, bugün senin günün ! Çok ama çok mutlu oll, seni çok seviyorumm :KK16::KK69::KK54:

Bu aradaaa hepinizee günaydıınnnn öpüyorum en kocamanından sizleriiiii :KK54::KK54::KK54:

hayatının kitabı mutluluk'sa
sardunyalar'ı mırıldanıyorsan
deniz görmeden yaşayamıyorsan
sen eşitti ben demektirrrr :KK69::KK24::KK24:

yeni bir haftaya şarkıyla başlamak istedimmm, bugün bunu dinledim dee:KK17::KK17:

günaydın herkese, iyi bir hafta olsun inşallahh:KK16:

sibooooşşum ben bugün size gelebilir miyim, o yemeklerden kalmıştır kesin dimi:KK36::KK36::KK17::KK17: kalmadıysa bi dha yaparmısın:KK17:
börek canavarıyımdırrr bu birrr
bugün reglim canım acaip çiklot istiyo bu ikiiii
tavuğu her daim yerim bu da üççççççççç
gelebilirim dimiiiii:KK30::KK30:

bu arada doğum günüsün mü senin bugünnnnnnnnn

nice nice mutsmutluuuu, apaşıkk, huphuzurluu yıllar diliyorumk kuzum sana, hep güll emii:KK16::KK16::KK19::KK19:

kızlar herkeslere günaydınlar yorgun yoğun bir haftasonu karnım çok çok ağrıyor dün mamamı yedim hasta olmuşum iftarda oruca zorunlu ara verdim

sibellllllll canımmmmmm mutlu huzurlu ve sağlıklı seneler canım güzelliklerle dolu bir yıl geçirmen dileğiyle veee erosun okları seni acilen vursun diyorum:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:
dün sibelden sonra bişiler yazdım ama telefondan gönderemedim sibel yaptığın mamalar çok güzel görnüyor ellerine sağlık bende yufaka pizza mercimek çorba vee domatesli pilav yaptım haftasonu böyle kapandı

ayçaaaaaa en sevdiğim şarkılardan birini yazmışsın canım çok seviyorum bennnn bunuuuuuuuu kiiiiii

kızlar herkeslere günaydınlar yorgun yoğun bir haftasonu karnım çok çok ağrıyor dün mamamı yedim hasta olmuşum iftarda oruca zorunlu ara verdim

sibellllllll canımmmmmm mutlu huzurlu ve sağlıklı seneler canım güzelliklerle dolu bir yıl geçirmen dileğiyle veee erosun okları seni acilen vursun diyorum:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:
dün sibelden sonra bişiler yazdım ama telefondan gönderemedim sibel yaptığın mamalar çok güzel görnüyor ellerine sağlık bende yufaka pizza mercimek çorba vee domatesli pilav yaptım haftasonu böyle kapandı

ayçaaaaaa en sevdiğim şarkılardan birini yazmışsın canım çok seviyorum bennnn bunuuuuuuuu kiiiiii

çok güzel bir şarkı dimiii gizzzz:KK16:

dinlendiriyo bi de beni adamın ses tonuu, serviste dinleyince yaziim dedimm:KK17:

canım senin menünde süpermişş, domatesli pilavı hiç yemedim ama ben biliyomusun:26: eminim ki güzel oluyodur, en kısa sürede deniyeceğimm:KK56:

Günaydıııııınnnnn:KK16:
Şu telefondan girme işi beni öldürecek yahuuuuu!:KK43:

Haftasonum misafir ağırlamakla geçtiii:KK52:
Bir kişiydi ama yatılı misafir zor işmiş, hele benim gibi full stresseniz:KK9:

Ama yemeklerimi çok beğendi, eşime neden kilo aldığın belli oluyor dedi:KK9::KK9:

Bu iki hafta boyunca tek başıma çalışacağım olduğum yerde,izine ayrılanlar oldu çünkü:KK5:
Bu nedenle çok yoğun olacağım:KK5:
Allah yardımcım olsun:KK5:

Sizkeri çok seviyorum:KK16::KK16:

İçinizde mobil kk adresini bilen var mı? Telefondan girişim iyice zorlaştı da:KK5::KK43:

Ayçaaa nasıl takıldı şarkı dilimee sabahtan beri mırıldanıyorummm :KK24:

Eliff yatılı misafir mi ağırladın seennnn maşallah kuzumm :KK16:

Herkesler çok mu yoğun bugünnn :KK50: Nerelerdesinizzzz :KK31:

ben geldimmmm:KK3::KK3::KK3:

neden gelemedim dimi sabahtan beri:KK5:

15 gün sonra işten ayrılcam ya benden sonra başlayacak kişi geldi bugün 15 gün boyunca yanımda işi öğrencek

sabah beri tepemde :KK4:şimdi kalktı bi bende attım kendimi hemen:KK14::KK14:

nolacak böyle bilmiyorum :KK50:

sibelcim doğum günün kutlu olsun canım :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

daha enercik olup size de enerji göndermek isterdim ama :KK14::KK14::KK14:

1.5 yıllık emeğim ellerimin arasından kayıp gidiyo bugünden itibaren:KK14:

Heyyy sen ne hamarat bi minik oldun böyleeeee ! :KK53:

Ellerine sağlık kuzummmm bigün bende yerim inşallahhh :KK56:

Bu aradaaa doğum günün kutlu olsun miniiimmm, bugün senin günün ! Çok ama çok mutlu oll, seni çok seviyorumm :KK16::KK69::KK54:

Bu aradaaa hepinizee günaydıınnnn öpüyorum en kocamanından sizleriiiii :KK54::KK54::KK54:

eveett hamarattt minik oldum bennn :KK9:
vee ben sana nasıl ne kadar teşekkür etsem bilemiyorum :26: çokkk teşekkür ederimmm beebeğimm :KK69:

giz : teşekkür ederimmmm kuzummmm :KK16:

ayçaaa : gelebilirsinn her zamann tabisiii ay neler öğrenip yapıorum ben yaa :KK52: :KK9: ah bu topic beni hamarat yapannn :KK9:

elifff: kolay gelsinn kuzum telden cidden çok zor yaa :KK31:
pinarrr : kıyamam sanaa.. hergüzel şeyin bi sonu var malesef keşke olmasa.. sendemi gelemiceksnin artık sık sık ya :26:

Pınarrrr sende mi gelemiceksin artıkkk :KK50:

Dopüğümüz ne kadan sessiz kaldııı :KK31::KK31:

Sibelimmmm, inşallah mutlu edebilmişimdir seniii :KK16: Ve inşallah beğenmişsindirrr
:26:

Ayrıcaaa bende büssürü yemek yapıorum normalde ama bu ramazan pek bi tembel olduummm geçen sene ramazanda her akşam bişiler yapardım :KK31: Bu akşam yorgun olmazsam bende yapıım bişiciklerdee ekliiimmm :KK9:

Son düzenleme:
slm cimcimelerimm baştan geçmişi şöyle bi okudum da kimsecikler yokmuş bugün:KK50: bende çok yoğunum ancak gelebildimm:KK31::KK31:

sibelcimmm doğum günün kuskutlu olsun musmutlu apaşık ol inşallah
pınarr merhaba
tuğbacımm ve elifff ayçammm gizz nasılsınız şekerlemelerimm unuttuğum hatırladığımm herkesçiklere çook slmlar:KK16: :KK16:
güzel bi hafta sonu geçirdim herkes gibi adı güzel zaten hafta sonu bol bol dinlendim annişler de iftardaydım zatenn :KK56: :KK56:

canımm etimek tatlısı tarifi istesemm :KK17::KK17:

ben de yapmak istiyorum kiiiiiiiiiiiiiii

herkes ne kadar yogun bugün yaaaa:KK5::KK5:

Canımmcımm ben Etimek Tatlısı Tarifi - Nefis Yemek Tarifleri bu adrestekini yapıcam :KK31: Umarım güzel olurr güzel olarsaa sana da tavsiye ederimm kiii :KK16:

slm cimcimelerimm baştan geçmişi şöyle bi okudum da kimsecikler yokmuş bugün:KK50: bende çok yoğunum ancak gelebildimm:KK31::KK31:

sibelcimmm doğum günün kuskutlu olsun musmutlu apaşık ol inşallah
pınarr merhaba
tuğbacımm ve elifff ayçammm gizz nasılsınız şekerlemelerimm unuttuğum hatırladığımm herkesçiklere çook slmlar:KK16: :KK16:
güzel bi hafta sonu geçirdim herkes gibi adı güzel zaten hafta sonu bol bol dinlendim annişler de iftardaydım zatenn :KK56: :KK56:

Canımm bugün herkesler çok yoğunduu :KK50: Güzel bi hafta olsun hepimiz içinnn :KK54:

canlarımmm:KK16::KK16::KK16::KK16:

ben gelicem tabisi ama 2-3 gün bi herşeyi anlatana kadar çok yoğun olcam sanırım sonra gelicem inşAllah:KK31:

böyle vakit buldukça da gelirim ki hem:KK19::KK19::KK19:

sakın topicanımızı terk etmeyin olar mııııı:KK20:

sizleri seviyorum çokcanaaa:KK16::KK16:

şükür gün biterrr erken çıkıcam bugün malum doğum günüşümm :KK17:

tubimmmm çookk aşklıkk bişi o çok beğendimmmm bebeğim merak etme sen :KK16::KK16: :KK9: :KK69:

emleb ismini unuttum :26: çoooookkcana teşekkür ederimm sanadaaa :KK16:

pınarrr her fırsattaaa geell taaaam mııııı :KK19:

hamaratt tubimmm minik ellerinnneeen yaptıgınn mamaları deil minik ellerinii yerimmm :KK69:

öpüorum hepinizi iyi akşamlarrr :KK16::KK16:

Günaydınnnnn :KK54:

Ben dün akşam şükür tembelliğimden kurtuldum vee etimek tatlımı yaptımmmm :KK56:

Eki Görüntüle 762525 Eki Görüntüle 762526

günaydın canımmm:KK16: oyoyoy demek istiyorum, ellerine sağlık kuzum, çok güzel görünüyor canım istedi yavv:KK56::KK56: eminim tadı da çok güzeldirrr:KK16:
ben de dün tavuklu bezelye ile yayla çorbası yaptım bugün onları yicem, sevdikce iftara gelicek bana :21::21:

günaydın herkeseeee

bugün topiğe daha çok uğrayın ama olar mı yaaaa:KK5::KK5:

X