Apaşık, musmutlu, huphuzurlu, dopdolu, epenerjik muhabbetler :))))

geçmiş olsun ya zordur sürekli hapşırmak dimi:44:

yok mu ilacı falan:26:

hemen yap ki öğlen gidip uyu yoksa akşama kadar debelenirsin orda:KK30:

teşekkür ederim ayrıcanaaaa:KK16:

sağol canım alarjik rinitim var ilaç falan kar etmiyor bide sabahları sprey vardı oruçtan dolayı sıkamıyorum iyice çıldırdı :KK53::KK53:
rüzgar,güneş,tüm kokullar:KK25: :KK25: sonunda beni böleee :2: :2: yapıooo:KK5:

ya kızlar bişey sorcam ben size ne yapacağımı bilemedim:26:

şimdi dün gece güsul abdestimi aldım ben adetim bitmiştir diye sahuru yaptım ama niyetlenmedim sabaha kadar gelebilir gibi bi his vardı içimde

şimdi bi damla gibi lekelenme olmuş:KK30:

özür dilerim böyle açık yazdım ama benim oruç noldu şimdi :44:niyet te yoktu :KK31:

napayım ben:44:

şimdi dün gece güsul abdestimi aldım ben adetim bitmiştir diye sahuru yaptım ama niyetlenmedim sabaha kadar gelebilir gibi bi his vardı içimde

özür dilerim böyle açık yazdım ama benim oruç noldu şimdi :44:niyet te yoktu :KK31:

niyet etmiş olsan bile tutulmaz öyle canım azda olsa leke sonuçta boşuna aç kalma bence sende ki illaki o abdestten sonra gelir yani :KK9:

kuzucum normal edet günün içindeyse oruç tutulmuyor ama geçtiyse sorun olmuyor bide rengine bağlı çok afedersin açık olucak ama :26: gelen akıntıcıklar beyaz renk olana kadar tutulmuyor :26: diye biliyorum benn bende öyle yaptım ramazanın ilk altı gününü yedi benim adet:KK19: :KK19: bide bunun sonunda da yakalıcakk sinirrr :KK19::KK19:

Son düzenleme:
kuzucum normal edet günün içindeyse oruç tutulmuyor ama geçtiyse sorun olmuyor bide rengine bağlı çok afedersin açık olucak ama :26: gelen akıntıcıklar beyaz renk olana kadar tutulmuyor :26: diye biliyorum benn bende öyle yaptım ramazanın ilk altı gününü yedi benim adet:KK19: :KK19: bide bunun sonunda da yakalıcakk sinirrr :KK19::KK19:

hıımm şey beyaz değil ama tam kırmızı da değil pembemsi gibi:26:

kafa karıştırıyo illa:44:

Heyyoooooo :KK3:

Günaydınlarrrrrrr :KK16: Bi cumartesi mağduru da benimmm :KK50: Hemde akşama kadaann çalışıyorum beennn :KK14:

Pınaarrrr güle güle kullan aldıklarınııı, bende çeyizciğime bişiler almak istiyooommmmm :KK52:

$000001622508_0_304x424_2.jpg

böle bi elbise lazım bana ya ama düz renk istiom mercan yada pempe tonlarında gören duyan bilen haber edin banaa bacılar trendyol markafoni talan etttim yokkkk :KK50:

1 haftada elimde olucak bi site varmı yada başka baksam siz nelledenn alışveriş yapıonuzz :26:

Heyyoooooo :KK3:

Günaydınlarrrrrrr :KK16: Bi cumartesi mağduru da benimmm :KK50: Hemde akşama kadaann çalışıyorum beennn :KK14:

Pınaarrrr güle güle kullan aldıklarınııı, bende çeyizciğime bişiler almak istiyooommmmm :KK52:

günaydın aşkiteeeellaaaaammm arım benimmm arım benimm baldan tatlı tubimm benimmm :KK69: :KK52: :KK9::KK9::KK9:

tuğbakoviçççç:KK16::KK16:

çok sağol cicim sana da alalım çeyizler:KK19::KK19:neyin eksik bakalım :26:

panterim benimmm o ne elbise oooo:KK23::KK9::KK9:

ama nerden bulunur bilmem ki ben markafoniden almıştım elbise hemen gelmişti ama orda yok diyosun bilimiyycimm ben:KK30:

pinarrrr senin çeyizde taam mı herşeyin merak ettimm :KK9:

sabhtan beri bakıoree yaaa bi iş bile yapmadım ıyhh :KK9: denk gelirr zaaar bakmaya devam :KK30:

pinarrrr senin çeyizde taam mı herşeyin merak ettimm :KK9:

sabhtan beri bakıoree yaaa bi iş bile yapmadım ıyhh :KK9: denk gelirr zaaar bakmaya devam :KK30:

yok canım tamam değil daha:18:ama az kaldı artık sanırım :KK31:

banyo takımı var benim aklımda hala bulamadım istediğim gibi:26:

sonra pikocu da annemin ilgi alanına giren çeyizler var :KK53: ara dantelleri falan

başka bi yerde mutfak takımım yapılıyo ay sonuna yetişecek inşAllah

annem bana yer yatağı yapıyo ne gerekse :KK50:onun kılıfı dikildi pamukları atılacak ve yatak olacak

wc ve her iki banyoya terlik almam lazım:KK31:

küçük wc ye çöp kovası almam lazım

böyle şeyler işte :26:

yok canım tamam değil daha:18:ama az kaldı artık sanırım :KK31:

banyo takımı var benim aklımda hala bulamadım istediğim gibi:26:

sonra pikocu da annemin ilgi alanına giren çeyizler var :KK53: ara dantelleri falan

başka bi yerde mutfak takımım yapılıyo ay sonuna yetişecek inşAllah

annem bana yer yatağı yapıyo ne gerekse :KK50:onun kılıfı dikildi pamukları atılacak ve yatak olacak

wc ve her iki banyoya terlik almam lazım:KK31:

küçük wc ye çöp kovası almam lazım

böyle şeyler işte :26:

nasıl bi banyo takımı istiyon da bulamadınki canım :26:
ıvır zıvır dencek şeylerin kalmış ya alınır onlarda hep bişiler alıon zaten bak :KK9:
ya annen ne die yeer yatağı yaptırıo adet falan mı sizin orda gereksiz geldi bana :26::KK17:

Son düzenleme:
nasıl bi banyo takımı istiyon da bulamadınki canım :26:
ıvır zıvır dencek şeylerin kalmış ya alınır onlarda hep bişiler alıon zaten bak :KK9:
ya annen ne die yeer yatağı yaptırıo adet falan mı sizin orda gereksiz geldi bana :26::KK17:

kahve tonlarında bi takım olması lazım bizim burda her yeri gezdim bulamadım istedğim gibi netten almak istemiyodum ama bakıcam artık bi bulabilrsem alıcam :KK31:

evet öyle büyük bişeyler kalmadı sanırm:26:

yer yatağını da o kadar dedim ama kendine yakıştıramıyomuş:KK37:

zaten evde yer yok minnak bi evim var nereye koycam onu diyom bulunur bi yer diyo habire:KK25:

napim dedim artık onunda gönlü olsun:KK16::KK16:

kahve tonlarında bi takım olması lazım bizim burda her yeri gezdim bulamadım istedğim gibi netten almak istemiyodum ama bakıcam artık bi bulabilrsem alıcam :KK31:

evet öyle büyük bişeyler kalmadı sanırm:26:

yer yatağını da o kadar dedim ama kendine yakıştıramıyomuş:KK37:

zaten evde yer yok minnak bi evim var nereye koycam onu diyom bulunur bi yer diyo habire:KK25:

napim dedim artık onunda gönlü olsun:KK16::KK16:

denk gelir bakalım daha kuzum ya sen bakmaya devam et :KK31:
tıkarsın biyere napcaksın annenin gönlü olsunn :KK16:

ben kaçıorum şimcikk bi iş yapasım yok yapcagımda yok gidip elbise bakcam bende bu şekil inş bulurum :KK55::KK55:
hadi öpüorm seni piiinarmmmm kendine iyi bak :KK54::KK16:

günaydın aşkiteeeellaaaaammm arım benimmm arım benimm baldan tatlı tubimm benimmm :KK69: :KK52: :KK9::KK9::KK9:

Hihihi benim o beeennn :KK9: :KK69: :KK54:

tuğbakoviçççç:KK16::KK16:

çok sağol cicim sana da alalım çeyizler:KK19::KK19:neyin eksik bakalım :26:

panterim benimmm o ne elbise oooo:KK23::KK9::KK9:

ama nerden bulunur bilmem ki ben markafoniden almıştım elbise hemen gelmişti ama orda yok diyosun bilimiyycimm ben:KK30:

Ben deldimm ama hepiniz ditmişsinizzzz :KK50:

Pınarım valla eksik çookk.. Mesela seramik tencere seti almak istiyorum ama onu almak beni mutlu etmiceekk :KK9:

Soraa bıçak seti almam lazıımmm, baharat takımı almam lazıımmm :KK53:

Ama ben beni mutlu etcek bişiler almak istiyorummmm :KK9:

Naber kızçeler
Yazlıktan bir adet sedulu bildiriyor :KK53::KK53:
Hava çok sıcak benim herif denizde yüzme antrenmanı yapıyor bende buraya girip yazayım dedim:KK1:
Kendime yeni kitaplar aldım bol bol okuyorum
Şeytanı uyandırma ve kaiken miydi neydi o kitabı aldım işlenene cinayetler had safhada :KK1:
Kitapları tavsiye ederim sürükleyici baya
Öyle işte kızçeler herifimle aşk tazeliyoruz :KK53::KK53:

X