Apaşık, musmutlu, huphuzurlu, dopdolu, epenerjik muhabbetler :))))

sağol benim şiyin arkideşimmm :KK19::KK19::KK16::KK16::KK16:

hepimiz çok mutlu olalım inşAllah:KK16:

bende toparlanayım bari yavaş yavaş bugün de servis yok:KK14:

tabana kuvvet:KK15:

iyi akşamlar hayırlı iftarlar :KK16:

kocaman sevgiler gönderiyorum heppücüğünüze:KK16::KK16::KK16::KK16:

yarın öğleye kadar burdayım ben:KK5: sonna tatil başlasınnnn:KK52::KK52::KK52::KK52:

baysssss:KK3:

Pınarım önce sevindirdin sonra şaşırttın beniiiiii:KK52:
Öncelikle çok çok mutlu ol kuzuuuummmmmm:KK16:
Çok çok sevin hep!:KK69:

Yılanın ne işi var orada yaa:KK53:
Allah korumuş resmen kuzum seni..
Dİyarbakır'da yaşadım 6 yıl, iyi bilirim sıcak yılan akrep ne demeeeekkk:KK52:
İiiiyyykk aklıma geldi de tüksindiiiimmmmm:KK9:

Giziiiiimmm belki kedi dili deneyebilirim bu haftaaa:KK52:
Yatılı misafirim var daaa:KK52:

Sibeliiiimm oku okuuuu yürekten kutluyoreee:KK16:

Tuğbakoviç, Kübracım, Emineeee öpüyorum ayrı ayrıııı:KK54::KK54::KK54:

bende öpüyorum musmutlu hafta sonları kuzucukummm görüşmek üzere:KK16: :KK16: ben yarında burdayım:KK5: :KK5:

şehrin dışında sanayi bölgesindeyiz ama ne bilim atölyede olsa anlıcam da benim buraya nası geldi:44:

gelene kadar niye kimse görmedi:44:

yılan öldü ama ardında bir sürü cevapsız soru bıraktı:KK1:

bide bogazkaçan yılanıymış yani sen uyurken ağzın açıksa ordan :KK25::KK25:anladınız :KK36::KK36:

ve ben bu öğle aramda bi ara dalmışım oturduğum yerde başımı geriye doğru yaslamıştım biraz :KK30:

büyük geçmiş olsun canımmm :KK53: :KK53:

elifimm musmutlu haftasonları kuzummm :KK16:
biz çalışırkene sen uyu taaam mıı :KK19: :KK9::KK9:

yukardakı bal hatunlar sabah aynı saatte aynı yerde buluşalım bizdee :KK53: :KK9: çalışanlar gurupss :KK9::KK9:

iyi geceler hepinizee sivitttt dirimmsssss :KK16::KK16::KK16:

ben geldim nişanlıcandan bu saate geldik mamalar yedik çok güzel vakit geçirdik ve geldik çok şükür iyi geçmiş görümcem çok cicik şeyler almış kendinsine oda takımı berjerleri çiçekli hep bahar gibi evi olacak ,ben berjerleri çiçekli değil yastıkları ve perdeleri çiçekli yapacağmı söledim

veee benim kışın denediğim gelinliği yaptırıyormuş tabi görümcem kapalı provaniasın alcanar modelinin uzun kollu ve dantellisini ben direk görünce ona giydiğim gelinlikli fotiyi gösterdim sonra geçen gün açtığım gelin topikimdeki gelinlikleri gösterdim ilk kez fikrim değişti bu süreçte değişmeyen tek şey fikrimdi oda değişti dedim güldük çok cicik şeler almış bazı şelermiz pişti

englısh homede beğendiğim setten almış ki ben almıcaktım evim belli olmadan mutfak setini felan almamaya karar verdim ama her bişeyi çok güzeldii

bu arada sibelll canım onun faturası garanti gibi yani şartlarda faturayı saklıyorsun garanti olur birşey daha benimde anneme aldığım mikser bozuldu ikimizde aynı anda hepsiburadadan almıştık bu bir tesadüf mü aceba ve ben artık almıcam netten 3 kuruş fazla öder mağazadan alırım ne yapayım :KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19:

elooo elooo fotile kuzucum yatılı misafirler vuhu hanım kızımız pek maharetlii

:21::21::21:
pınarr pınar sanki sabah buraya uğrayacak gibisin kocaman öptüm yanakından

şehrin dışında sanayi bölgesindeyiz ama ne bilim atölyede olsa anlıcam da benim buraya nası geldi:44:

Gelene kadar niye kimse görmedi:44:

Yılan öldü ama ardında bir sürü cevapsız soru bıraktı:KK1:

Bide bogazkaçan yılanıymış yani sen uyurken ağzın açıksa ordan :KK25::KK25:anladınız :KK36::KK36:

Ve ben bu öğle aramda bi ara dalmışım oturduğum yerde başımı geriye doğru yaslamıştım biraz :KK30:

pınarcm cok geçmiş olsn canmmm

pınarım önce sevindirdin sonra şaşırttın beniiiiii:KK52:
öncelikle çok çok mutlu ol kuzuuuummmmmm:KK16:
çok çok sevin hep!:KK69:

Yılanın ne işi var orada yaa:KK53:
Allah korumuş resmen kuzum seni..
Diyarbakır'da yaşadım 6 yıl, iyi bilirim sıcak yılan akrep ne demeeeekkk:KK52:
Iiiiyyykk aklıma geldi de tüksindiiiimmmmm:KK9:

Giziiiiimmm belki kedi dili deneyebilirim bu haftaaa:KK52:
Yatılı misafirim var daaa:KK52:

Sibeliiiimm oku okuuuu yürekten kutluyoreee:KK16:

Tuğbakoviç, kübracım, emineeee öpüyorum ayrı ayrıııı:KK54::KK54::KK54:
bizde senı opuyrz tatlım ıyı dınlenmeler:KK16:

günaydınovskaaaaaa:KK9::KK9::KK9:

naberlerrr:KK19::KK19:

geçmiş olsun dilekleriniz için tenk yuuuuu:KK16::KK16::KK16:

gözüm hala yazıcı da ama dünkü şoku atlattım:KK24::KK24:

nerde bizim cumartesi mağdurları bakimm:KK53:

uyuyanlara inat :KK33:erkenden uyanıp yollara düşmüş fedakar cefakar arkideşlerim nerdeeee:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

günaydınovskaaaaaa:KK9::KK9::KK9:

naberlerrr:KK19::KK19:

geçmiş olsun dilekleriniz için tenk yuuuuu:KK16::KK16::KK16:

gözüm hala yazıcı da ama dünkü şoku atlattım:KK24::KK24:

nerde bizim cumartesi mağdurları bakimm:KK53:

uyuyanlara inat :KK33:erkenden uyanıp yollara düşmüş fedakar cefakar arkideşlerim nerdeeee:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

burdayımm .:80: :80: günaydıınnn cicişimm cumartesi olmasına rağmen içim de apaşık musmutlu duygular var :118: :118:
hayatımızda ki şey gerçekleşince herkesçiklere burdan ilan edicemmm :21::21: inşallah dua edinn musmutlu epenerjik enerjiler yollayınn:KK76: tek sorun varda oda geçmek bilmeyen hapşırıkarımm:2: :2: canımm gelmez bi dahada yılanncıkk ama içinde kaldı o korku demii::18:

duygucannnn dün sormuştu aldıklarımı

bu kirli sepetimm:KK25: $kirli.jpg

bu temizlik setim $mdb.jpg

bu da ekmek sepetim:KK56: $ekmek s.jpg

burdayımm .:80: :80: günaydıınnn cicişimm cumartesi olmasına rağmen içim de apaşık musmutlu duygular var :118: :118:
hayatımızda ki şey gerçekleşince herkesçiklere burdan ilan edicemmm :21::21: inşallah dua edinn musmutlu epenerjik enerjiler yollayınn:KK76: tek sorun varda oda geçmek bilmeyen hapşırıkarımm:2: :2: canımm gelmez bi dahada yılanncıkk ama içinde kaldı o korku demii::18:

ohh maşallah ben daha tam uyanamadım sanki:KK5:

hayırlısı ile gönlünüzdeki gerçekleşir inşAllah:KK16::KK16::KK16:

nezle mi olacaksın hapşırıyosun:44:yoksa alerjik bişi mi:26:

gizzz inanmıyorum seninkide mi bozuldu :26: dün araştırdım baya geri göndericem 20 gün içinde yapılır dediler ama umarım öyle olur çok sinir oldum ama bende almayı düşünmüyorum aslaa netten elektronk bişi :KK19:

pinarrrrrrrrrrrrr günaydınnnnnnn :KK3:
cumartesii mağduru panpişlerrrr haydi eleleeeee :KK52::KK52:

ohh maşallah ben daha tam uyanamadım sanki:KK5:

hayırlısı ile gönlünüzdeki gerçekleşir inşAllah:KK16::KK16::KK16:

nezle mi olacaksın hapşırıyosun:44:yoksa alerjik bişi mi:26:

amiinn soğ ol kuzucuk iyi dilekerin için :KK16: alerjikk yaa bıktım burnucumu koparasım geliyoo bazaennn:2: :KK53: :KK53:
ama lazım olur diyorum dursun:KK9: :KK9:

hadi o zaman cumartesi panpişleriiiiiiii:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

benim öğleye kadar bugün, sizin:26:

normalde hep cumtesi öğleye kadar daaa:KK19::KK19:
hiç bi zaman çıkamıyomm:KK5:
patronoviçççç hep bi işler buluyo bugün benimde erken çıkmam lazımm annişşime iftara gidicez başka bi ilçeye:118: :118:

amiinn soğ ol kuzucuk iyi dilekerin için :KK16: alerjikk yaa bıktım burnucumu koparasım geliyoo bazaennn:2: :KK53: :KK53:
ama lazım olur diyorum dursun:KK9: :KK9:

geçmiş olsun ya zordur sürekli hapşırmak dimi:44:

yok mu ilacı falan:26:

hiçç yapaasımm yok yaa uykum var benim :84::84:
yine almışsınn bişilerr kuzuuuu güle güle kullaann :KK16::nazar:

hemen yap ki öğlen gidip uyu yoksa akşama kadar debelenirsin orda:KK30:

teşekkür ederim ayrıcanaaaa:KK16:

X