Apaşık, musmutlu, huphuzurlu, dopdolu, epenerjik muhabbetler :))))

Günaydın kuzularrr

Bende çok yorgun hissediyorum kendimi. iş-dershane stresi yetmiyormuş gibi birde başımda dünya kadar dert, sıkıntı

Rabbim daha büyük dertler vermesin demekten başka bir şey de gelmiyor elimden

Denemeler hic iyi gelmiyor ya memurlar nette okuyorum ben girdigim denemelerde 90 net yapanlar var ben 60 70 bandindayim hala

Denemeler hic iyi gelmiyor ya memurlar nette okuyorum ben girdigim denemelerde 90 net yapanlar var ben 60 70 bandindayim hala

Kuzum ben dershane denemelerini takmamaya karar verdim çünkü sorular gerçekten bana göre zor ve konular çok çok ileride.

Sınavda bu kadar zor soru geleceğini sanmıyorum ben

Kuzum ben dershane denemelerini takmamaya karar verdim çünkü sorular gerçekten bana göre zor ve konular çok çok ileride.

Sınavda bu kadar zor soru geleceğini sanmıyorum ben

Ama girdiğiniz ayni sinavda adamlar yapiyor yani 95 net yapılabiliyor yani

Neyse ya calisalim da gerisi Allaha kalsin.nasipte ne varsa o olacak sonucta:26:

günaydınlaarrr

nası güzel bir sabah değil miiiii

kocaman mutluluklar getirsin hepimize:119::119::119::119::119:

Günaydıınnnn

Bende bugün güne güzel başladım İnşallah böyle devam eder

Akşam da tgindeki matematik sorularını yazdım defterimee çözemediklerimin çözümlerine bakarak çözdüm hepsini tekrardan, ne kadar kolaymış halbuki

Sonra da uyuyakalmışım

Hepinizi öperim kocamaannn

nası yani saatin yok:44:bizde dışardan söyleyeceksek kendimiz söylüyoruz.ama ben söylemiyorum tutumlu insanım vesselam

Kuzum öyle belli bi yemek saatimiz yok kafamıza göre takılıyoruz

Ben dışarıdan söylüyorum çünkü bize yemek kartı veriyolar Ama ben bazen evden getiriyorum daha sağlıklı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…