Annemle olan kavgam🤦🏼‍♀️

10 yil once alinan 10 bini ,yine 10 bin olarak odeyecekse hic odemesin daha iyi.10 yil once dolar 1,5 falandi.Borc aldigi adamin parasini pul etmis abiniz,bi de saka gibi 10 bin verip adamin sinirlerini iyice bozmasinlar.

Ayyy aynı benim durum. Ama benim abim istemez karısınada annem ve babamdan gelenleri kabul etme, dilenci misin der, yengemde yinede kabul eder, babamlarla papaz olmak istemez. Benim annem hep babamı gazlar genelde, bir kurban kendilerine bir kurban abime her yıl kesilir. Abime daire verildi, eşyaları içinde babam kredi çekti ama abim o kredileir ödemedi bile. Tüm kışlık erzak, çocukların okul harçlığına, servisine, kıyafetlerine kadar ödenir. Kızdığımız nokta babamın emekliliği bile yok, durumu iyi de değil kazandığını bölüşür abimin eviyle. Abimse hepimizle sebepsiz yere görüşmez, narsist biri, annemle babama bayramlaşmaya bile gitmez. Babamda sıkıldı annemin acındırarak bir şeyler abim için yaptırmasından onunlada konuşup sürekli yapmaması gerektiğini söylüyorum, annem direkt kavga çıkarırdı çünkü ona söyleyince. Ailemle artık görüşmüyorum çünkü baş edememekten yoruldum. Allah bilir hangi günahlarının bedelini ödüyolar diyorum. Hatta annem bugün yine pazar alışverişi yapmış abimlere kardeşim çıldırarak yazdı, kızcağız için bir kibrit koymamışlardır kenara. Siz de görüşmeyin iyi gelmiyolarsa, ikisini karşınıza alıp bu yazdıklarınızı söyleyip görüşmeyeceğinizi söyleyip evden ayrılın. İki günlük dünya, sıkıntıdan hasta olursunuz yoksa, üzülmeye değmez.

Son düzenleme:
O kadar benziyoruz ki gerçekten tek sanardım kendimi. benim gibi ailesi olanları bilmek sevindirdimi üzdümü bilmiyorum. Tamamen görüşmeyi kesmek istemiyorum açıkcası rahatsızlıkları var ama araya mesafe koymak en iyisi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…