Annemle olan kavgam🤦🏼‍♀️

Hakkımı inanın hiç aramıyorum çünkü anne ve babamdan 1gr beklentim yok zaten evlendim çocuğum var eşimin bi geliri var geçinip gidiyoruz borçlarımız var evet ama bir gün bile anneme bizim borcumuz var öde demedim dememde.
Şuan abim bir işte çalışıyor ayrıyetten eve saçma sapan matbaa makinaları almış saçma saçma işler yapıyor onlrıda kimsenin aldığını düşünmüyorum çünkü gerçekten çok saçma işler yapıyor. O makinaları alacağına bu borcu çoktan öderdi ama sanmıyorumki 10yıl önceki borcu aklına gelsin.

Ben , nişan, düğün zamanı annenizin taktığı bileziği, parayı eşinizin sürekli yüzünüze vurmasına takıldım. Eşiniz de bir acayip
Ben haklı buluyorum eşimi çünkü o dönem altınları harcarız bilezik yapalım dursun kenarda demiştim annem düğünde çat diye o bileziği kendi almış gibi takınca şok olmuştuk eşimde bende.

Hakkını aramayacaksan bu konuları çok kurcalama bence konu sahibi.

Bizde erkek yok.
6 kızız.
En büyük ablalarım 47 ve 43 yaslarindalar ve tam bir baş belası karaktere sahipler bence.
Insan sağlığına zararlar.
Artik ben tahammül edemiyorum.
Anne diyorum goster kapiyi, çek s.ktiri
Oyle yapabilir miyim kızım evlat diyor.
Benim de evladım var ama daha 3 yaşında

Rabbim hayirli eylesin. Gercekten hayırsız evlat cok zor

Zaten son bir kaç yıldır böyle davranıyorum kafam o kadar rahattı ki annem damarıma basınca olay büyüdü.

Sırf bu yüzden tek çocukla devam edeceğim hayatıma sanırım

Ben haklı buluyorum eşimi çünkü o dönem altınları harcarız bilezik yapalım dursun kenarda demiştim annem düğünde çat diye o bileziği kendi almış gibi takınca şok olmuştuk eşimde bende.
haklı olabilir ama sürekli bunu sizin yüzünüze vurmasi, konusunu açması sizi kırar, rencide eder.

Konudaki şahıs erkek olunca ben ordan yürüdüm, tabi cinsiyet farketmeden olabiliyor bu durumlar.

Sırf bu yüzden tek çocukla devam edeceğim hayatıma sanırım

Ben de kesinlikle.
Tek çocukta kalmaya karar verdim.
Hayirli mi hayırsız mi olacak anlasabilecekler mi belli bile değil kardeşi olsun diye o topa giremem.
Çünkü gerçekten uyumsuzu, huysuzu insanı çok yoruyor.

Zaten son bir kaç yıldır böyle davranıyorum kafam o kadar rahattı ki annem damarıma basınca olay büyüdü.
Bir süre görüşme istersen. Çünkü bu işte seni anlamalarını bekleme artık böyle gelmiş böyle gider. Allah anne babana kuvvet versin yoksa abinin hali onlar göçünce perişanlık

Konudaki şahıs erkek olunca ben ordan yürüdüm, tabi cinsiyet farketmeden olabiliyor bu durumlar.

Olaya üstten bakınca evlat ayrımı deyip geciveriyoruz ama üzerinde biraz düşününce ortaya çıkıyor ki aslında en akilsiz evlat daha fazla düşünülüyor. Daha çok sevildiği için değil daha beceriksiz, daha akilsiz olduğu için aslinda.

Hic bir ebeveynin yaşlılıkta evlat sorumsuzluğu ile uğraşmaktan keyif alacağını sanmıyorum. Hepimiz büyüyüp kendilerini kurtarsinlar da rahatlayalım diye hayal kurmuyor muyuz?
Ama olmayınca olmuyor işte ahh akilsiz başlar, hem kendilerini hem ailelerini yakar o akilsiz başlar..

Bir süre görüşme istersen. Çünkü bu işte seni anlamalarını bekleme artık böyle gelmiş böyle gider. Allah anne babana kuvvet versin yoksa abinin hali onlar göçünce perişanlık
Zaten 2ayda bir galan görüşüyoruz aynı semtte olmamıza rağmen ben çok uzaklaştım abimden abimede ne olduysa ben ne yaptıysam artık oda bana çok mesafeli ama hiç kurcalamıyorum böylesi daha iyi

Neden bu kadar tartıştınız anlamadım düğüne nişana getirdiniz mevzuyu. Sizlik bir durum yok. Sizden bir şey bekleyen yok sizin de onlardan beklentiniz yokmuş. Neden bu kadar rahatsız oldunuz
Hak veremedim size

Zaten 2ayda bir galan görüşüyoruz aynı semtte olmamıza rağmen ben çok uzaklaştım abimden abimede ne olduysa ben ne yaptıysam artık oda bana çok mesafeli ama hiç kurcalamıyorum böylesi daha iyi

Neden bu kadar tartıştınız anlamadım düğüne nişana getirdiniz mevzuyu. Sizlik bir durum yok. Sizden bir şey bekleyen yok sizin de onlardan beklentiniz yokmuş. Neden bu kadar rahatsız oldunuz
Hak veremedim size
O aradaki konuşmaları yazmadım çok sıkmamak için annem bi anda sen evlenirken herşeyi yaptım ben dedi bende ne yaptın düğünü evi biz kendimiz yaptık sen sadece düğüne gelip benim kendi altınımla aldığın bileziği kendin almış gibi taktın dedim.

siz evliymişsiniz zaten,aynı evde yaşamıyorsunuz, söylemese haberiniz olmaz, neden gelip size söyleyip tartışma gereği duyuyor ki?
Kesinlikle bende onu dedim banane bana niye söylüyorsun yapacaksan git yap dedim. Annem biraz böyledir patavatsız düşünmeden konuşur sonra kavga kıyamet olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…