Annemi kaybettim.?

Farkettiysen cevap bile vermiyorum onlar kim ki yalan söylicem anlamıyorum hakkım helal bile değil
Annesini yeni kaybetmis biri neden erkeklerden tiksiniyorum diye konu acsin haksiz miyiz basta sana hak verdim ama burda isim olmamali annesi dün vefat etmis biri olarak.

Amaç nedir? Sosyal deney filan mı yapıyorsunuz?
Trolleseniz bile rica ediyorum bir istikrar sergileyin. Hem anneni öldürüyorsun hem erkeklerden tiksiniyorum diye konu açıyorsun. İkisi eş zamanlı olmuyor işte.,

Şu bihter'e özenen tiplerin çoğu problematik ya. O dizi karakteri olunca çekilebilir oluyor da gerçek hayat öyle değil aşırı itici duruyor

Ölmemiş mi kadın şimdi?
Yahu ben duygusal insanım, bir sürü duygum birbirine karıştı 😞

Kandırmış mi? Yakın zamanda annesini kaybeden biri olarak yorum yazamadım boğazım düğümlendi ilk gördüğümde. Nasıl bir ruh haline sahipsiniz Allah aşkına ya elinize ne geçiyor.

Hangi ruh hali annem öldü diye konu acar

Yanı amaç nedir sebeb nedir nasıl bir psikolojik rahatsızlık mi dalgaysa bir dünya yalan şey yazabilir ama annem öldü demek nasıl bir şeytanlık yuh ya

Arkadaşlar günahını almayın kleptomanidir belki benim öyle bir arkadaşım vardı lisede millete annem öldü der kendini acındırır para koparırdı cidden yapardı bunu hasta olabilir Allah şifa versin.

Evet bu meşhur Burgerci kız. İşi bırakmak için binbir bahane uyduran. Önce amcası yoğun bakımdaydı, sonra sanırım o da öldü dedi izin aldı falannnn. 24 yaşında küçük de değil. Muhtemelen yine iş yerine söyleyeceği bahaneyi önce burada denedi tutar mı diye. İşten çıkmak istiyorsan çık diye defalarca söyledik sana, bahane uydurmana gerek yok. Hele böyle bir bahane.

X