annemi kaybetme korkusu

amin size de Allah şifa versin inşaallah babanızın rahatsızlığı nedir neden pet çekiliyor?
Babam koah hastasi, akciger tomografisinde noduller gordu doktor. Ne olduklarindan emin olmamiz gerek, kafamizin rahat olmasi gerek diye pet'e yonlendirdi. Kotu biseyden supheleniyorum filan demedi ama bosuna tedirgin etmemek icin de dememis olabilir, bilemiyorsunuz ki. Tomografi raporunda yazilanlardan da bir sonuca varamiyorsunuz iyi midir kotu mudur, tam bir muamma

inşallah öyle olur. benim babam da koah hastası malesef ve akciğerinde bir çok nodül var onun da. hatta bir ara elinde filan da çıkmıştı ama çok şükür problem teşkil eden şeyler değildi. tek yapılması gereken sürekli kontrol etmek

Konu ile alakali bilgim yok ama rabbim sifa versin tez zamanda insallah

Allah'ım anneni sana bağışlasın

Allah razı olsun çok sağ olun. Profilinize girdim babanız için yazdıklarınızı gördüm, babanızın durumu nedir? İyi mi?

Allah şifa versin canım inşallah sonuçlarınız tertemiz çıkar

Allah acil şifalar versin,bu süreçte mutlaka psikolojik destek almalısınız bizzat yaşadığım için biliyorum.pet istendi mi sizden hiç?

inşallah dediğiniz gibi rutindir. teşekkür ederim sağ olun..
Triod kanserinde en çok sıçramaya maruz kalan organ akciğer olduğu için annenizun doktoru akciğer grafisi istemiştir yanı sadece önlem amaclı han8 bisey olduğundan değil.tip çok ilerledi korkmayın Annenize acil şifalar dilerim inş.cok geçmiş olsun

Allah şifasını versin inşallah.

Pet çekilseydi metastaz yapıp yapmadığı anlaşılabilirdi. Annemin doktoru ölçüm cihazlarının 1 mm altındaki tümörleri olcemedigini bu sebeple hastalığın seyrinin zor olduğunu söylemişti.

valla şimdilik dr öyle bir kaygı taşımıyor herhalde neden istemediğini bilemiyorum. ama mutlaka ameliyat sonrası öğrenicem

Benimde ulturason cekildi 2 defa 1 ini ozelde cektirdim digerini 2 ay sonra devlet hastanesinde ayni yerdw ayni seyleri saptamislar fakat ozeldeki doktorum troid bezindeki nodulun onemli bisey olmadigini söyledi devlet hastanesinde ceken adam mutlaka biopsi yapilmali şupheli gorunuyo kesinlikle aksatma dedi siz nasil anladiniz cok stresliyim suan bende

Öncelikle çok geçmiş olsun.İnternetten belli noktalarda araştırma yapmak gerçekten hasta yakınları için kritiktir diye düşünüyorum.
Akciğer için röntgende bir anormallik olsaydı görülürdü diye düşünüyorum.Ki umarız hiçbirşeycikler çıkmaz
Acil şifalar dilerim,Allah yardımcınız olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…