ANNEME ÇOK KIRILDIM !!! 😔

Belli yaştan sonra annenin kiminle konuşacağına karışmak ancak kavga çıkartır ilişkileri gerginleştirir bu psikolojik sorunu olmayan annede de gerginlik artırır sırf siz istemiyorsunuz diye annenize karışma hakkınız yok o kararı anneniz versin, zaten o kadın annene zarar vermeye başlayınca arkadaşlık ve yakınlık biter bunun için anneniz ile tartışmaya girmeyiniz, bence sadece o kadın ile annenize ricada bulununuz bir araya sizi getirmemesini bizim de sevmediğimiz annemizin dengesiz bulduğumuz arkadaş grubunun içinde bulunanlar var ben şahsen anneme yasak koyamam sadece onlarla beni muhatap etme ricasında buluna bilirim çünkü annemin ruhu onlarla mutlu oluyorsa bu benim açımdan daha önemli

Ben de kadını siz arama demenize rağmen neden zamanında ailenizi aramadı diye suçlamanıza asla anlam veremedim. Korkunç şeyler yaşarken kadın size bunların korkunç olduğunu söylemiş sizi desteklemiş ailene haber verelim demiş kadını susturmuşsunuz, üzerine düşeni yapmış bence. Kusura bakmayın da kimse sizin hayatınızı yönetemez siz kendi kararınızı vermişsiniz o da bu karara uymuş. Sizden habersiz ailenizi arasaydı sonra siz gidip kocanızla yine barışsaydınız, manyak kocanız da aramızı bozuyo diye kadına bilenip gidip dövseydi öldürseydi, olmayacak şey mi, her gün neler okuyoruz. Kaldı ki kadını tehdit etmesinden de haklı bi korku olduğu ortada. Kim göze alır böyle bi riski, siz kendinize dayağı layık görmüşken. Bence siz suç atıp bilenecek birini arıyorsunuz ama yanlış kişiyi seçmişsiniz. Annenizin davranışı da tamamen korku ve koruma içgüdüsü, sizin ona yine bir şey anlatmayacağınızdan korkuyor ve olası bir durumda ulaşabileceği biri olsun istiyor, gayet anlaşılabilir. Kadın sizin namusunuza laf etmiş bilmem ne, kadın iyilik yapmış maraz doğurmuşsunuz siz ve eski kocanız resmen. Belki yaptığını haklı çıkarmaz ama tehdit edilmiş kadın, karısını öldüresiye döven bi adam tarafından, kendinize gelince psikoloji deyip öyle bir durumu yaşayan bir kadından aşırı soğukkanlı ve doğru davranmasını beklemeniz de saçmalık.

Ne annenizin ne de babanızın telefonuna bakmazsanız kadını da hatırlamazsınız. Evet belki annenizin silmesi gerekirdi ama kendiniz yazmışsınız hasta olduğunu. Mantıklı bir tavır beklemek mantıksız olur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…