annemden cokmu sey istiyorum..

• Konu Sahibi didemce
valla güzelim kusura bakma ama ailen cok hakli..sen sadece kendi keyfini düşünüyorsun..ailen sana evde duracaksin,gezmeyeceksin demiyorki..gündüz cik diyor..o sarhoş oldugun gece eve gelebildigine bence yat kalk şükret..baska birinin yataginda da uyanabilirdin..ki kötü senaryolarin içinde belkide en iyimseri bu olur..bir aile için ömür boyu yeter bu korku..öyle kötü bir zamandayiz ki sag gözden sol göze güven yok..tamam pişman olmuş olabilirsin ama ailenin bunu unutmasi için geçerli bişey degil..şütfen birazda onlarin yerine kendini koy..gündüzleri gez toz..aksam olmadan evine gel..hem senin istedigin olsun,hem ailenin..orta yol bulmak en güzelidir..

• Konu Sahibi didemce
kızmakta haklısınız ben zaten hep bir hiçtim halada öyleyim suan öyle aglıyorumki eskileri hatırladım ama cok pişmanım inanın ki...

o hooo..bir sinemaya gitmedin diye bu kadar bunalima gireceksen yandin valla..ne demek ben bi hiçtim hala daha öyleyim..hiçlik sadece gezmekle orantili birşeymi? bir hata yapmişsin..pişmansin..gerekli dersi al..ama hayatinida zindan etme gereksiz yere..ailen seni korumaya calişiyor bunu anlamalisin..bunu anlaman için illa anne olmana gerek yok..arabesk takilmanin kimseye faydasi olmaz güzelim..23 yasindasin..seni düşünen bi ailen var basinda..cevren var..elin var ayagin var..gez toz keyfine bak..hayatin güzelliklerini,insanlarin güzel özelliklerini görmeye caliş..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…