Annem ve babama erkek arkadaşımı razı ettirme

Şimdi burada yazınca hepiniz beni yargılıcaksınjz biliyorum:KK43: ama zamanında bende denemek amaçlı kullanmıştım hatta otu eve ben sokmuştum da erkek arkadşaım işte görüp hem bana hem getirene kızmıştı sonra onu evden kovmuştu. O yüzden kendimi o da benim gibi bi kerelik kullandı ve bıraktı diye avutuyorum belkide bilmiyorum. Psikolojik desteği bağımlılıktan almıyor yalnız kalamıyor durmadan her şeyi düşünüyor takıyor zaten her şey ben aile evine dönünce başladı. 7/24 birlikte olduğumuz için görüyodum kullanmadığını. Şimdi bende çok ikilemdeyim inanın kş napıcamı bilmiyorum. Bir yanım ayrıl diyor bir yanım bir şans daha ver diyor
İki denemiş bir insan olarak asla bir araya gelmemeniz gerekir. Durum daha da tehlikeleşti. Bu kadar insan seni tanımadığı halde seni düşünüyor ama anlamıyorsun. Yaşayıpta mı akıllanman gerek illa ki? Bişey demiyorum daha da Allah ailenin yardımcısı olsun.

Şimdi evlenmeyi düşünmüyorum zaten en az beş sene diyorum. O beş senede de düzelme ihtimali ne kadar kestiremiyorum. Psikolojik bağımlılıklara neler sebep olur kötü duygu ve düşünceler mi mesela
Bir kere ot içti diye bir insan bağımlı olmaz, karakteri de değişmez. Bünyesine bağlı olarak sık veya uzun vadeli kullanımında sorunlar yaşarsınız. Bu tür maddeler beynimizin “ödüllendirilme” duygusunu tetikler. Normalde çaba harcayarak elde ettiğimiz bir başarı bize dopamin salgılatır. Ama maddeler o dopamini sadece oturup hiçbir şey yapmadan salgılamamıza sebep olduğu için bir süre sonra bir şeyler için çabalama isteğinizi köreltir. Sadece oturup sigara içen, elle tutulur hiçbir başarısı olmayan, aptal aptal şeylere gülen insanlara dönüşürsünüz. Duygu durumunuz bozulabilir, çok iniş çıkışlı ruh hallerine sahip olabilirsiniz. Ciğerlerinize, saçlarınıza, dişlerinize vereceği zararları saymıyorum bile.

Kötü maddeler kullandı bende bunu ailemle paylaştım şimdi de asla olmaz diyorlar, bir kere kullanan yine kullanır diyorlar, bir kere daha kullandığını görsem ben ayrılırım zaten diyorum ya evlendikten sonra kullanırsa nolucak diyorlar. Erkek arkadaşımın psikolojik sıkıntıları vardı şimdi tedavi alıyor, bağımlı değil zaten bir kez kullandı ama bu sıkıntılar bitmezse bende korkuyorum yine kullanmasından
Kızım ben uyuşturucu dosyalarına çok baktım, hep bir kere kullandım diyorlar, 6 ay içinde patır patır başka dosyaları geliyor o bir kere kullananların. 1 kere kullandım bıraktım diye bir şey yok, kıytırık bir tütüne bile 1 kere kullanınca alışıyorsun, uyuşturucunun bağımlılık yapma gücü çok daha yüksek. Psikolojik sorunları da muhtemelen uyuşturucu kullandığı için oldu. O da pat diye geçen bir şey değil, yıllarca tedavi görmesi gerek. Alemin delisini sen düzeltemezsin ama o seni kendi çukuruna çeker, aileni dinle.

Şimdi burada yazınca hepiniz beni yargılıcaksınjz biliyorum:KK43: ama zamanında bende denemek amaçlı kullanmıştım hatta otu eve ben sokmuştum da erkek arkadşaım işte görüp hem bana hem getirene kızmıştı sonra onu evden kovmuştu. O yüzden kendimi o da benim gibi bi kerelik kullandı ve bıraktı diye avutuyorum belkide bilmiyorum. Psikolojik desteği bağımlılıktan almıyor yalnız kalamıyor durmadan her şeyi düşünüyor takıyor zaten her şey ben aile evine dönünce başladı. 7/24 birlikte olduğumuz için görüyodum kullanmadığını. Şimdi bende çok ikilemdeyim inanın kş napıcamı bilmiyorum. Bir yanım ayrıl diyor bir yanım bir şans daha ver diyor
Sen ondan korkup bırakmışsın o kimden korkup bırakacak?

Psikolojik desteği bağımlılıktan almadığı doğrudur, uyuşturucu maddenin beyninde bıraktığı hasardan dolayı alıyor büyük ihtimalle.

Kızım ben uyuşturucu dosyalarına çok baktım, hep bir kere kullandım diyorlar, 6 ay içinde patır patır başka dosyaları geliyor o bir kere kullananların. 1 kere kullandım bıraktım diye bir şey yok, kıytırık bir tütüne bile 1 kere kullanınca alışıyorsun, uyuşturucunun bağımlılık yapma gücü çok daha yüksek. Psikolojik sorunları da muhtemelen uyuşturucu kullandığı için oldu. O da pat diye geçen bir şey değil, yıllarca tedavi görmesi gerek. Alemin delisini sen düzeltemezsin ama o seni kendi çukuruna çeker, aileni dinle.
Sen ondan korkup bırakmışsın o kimden korkup bırakacak?

Psikolojik desteği bağımlılıktan almadığı doğrudur, uyuşturucu maddenin beyninde bıraktığı hasardan dolayı alıyor büyük ihtimalle.
Psikolojik sorunları Babasının ölümünden sonra bir de arkadaşlarıyla arası bozulunca çıktı tam toparlanamadı ben varken aslında sorun yoktu ben gidimce yalnız kalınca her gün beni arayıp ağlıyordu. Sonra birisinden bulup ot almış. Sonra ben neden böyle bişey yaptım diye ertesi gün ailesinin yanına gidip her şeyi anlatıyor psikolojik destek almaya başlıyor ben iyileşmek düzelmek istiyorum canım zaten onları çekmiyor sadece düşüncelerden kurtulmak istiyorum diyor bana da. Psikoloğuyla bende görüştüm. Ama işte ailemin endişesini de anlıyorum napıcamı bilmiyorum.

Annem ve babam erkek arkadaşımla görüşmemi evlenmemi istemiyorlar. Onların rızası olmadan da asla böyle bir şey yapmak istemiyorum. Ailem erkek arkadaşımı sevsin benimsesin izin versin diye her gün dua ediyorum zikirler çekiyorum. İsteklerin olması için bilhassa böyle evlilik aşk üzerine etkili dua zikir var mı? Hangi esmayı çekeyim? Hangi duayı okuyayım? Bilen varsa söylesin lütfen :KK43:
Kardesim benim evliligim bitmek uzere.
Annen baban gordugu senin gormedigin birsey vardir.ben canlı sahidinim. Yakma kendini. BeNi cok uyardilar. Ikna ettim . Simdi her günüm cehennem.

Kardesim benim evliligim bitmek uzere.
Annen baban gordugu senin gormedigin birsey vardir.ben canlı sahidinim. Yakma kendini. BeNi cok uyardilar. Ikna ettim . Simdi her günüm cehennem.
Haklısınız, anne babanın rızası çok önemli, annem açık kapı bırak dedi bende şimdi onun dediğini yapıyorum, zamanla kendisini anneme babama bana kanıtlarsa olur kanıtlamazsa olmaz, bunu kendisine de belirttim kabul etti, bende her gün hayırlısı olsun diye dua ediyorum

Haklısınız, anne babanın rızası çok önemli, annem açık kapı bırak dedi bende şimdi onun dediğini yapıyorum, zamanla kendisini anneme babama bana kanıtlarsa olur kanıtlamazsa olmaz, bunu kendisine de belirttim kabul etti, bende her gün hayırlısı olsun diye dua ediyorum
Annenden ayri hicbir is yapma. O ne derse o olsun . Karsindaki adama da herseyi anlatma. Bu karari aldim diye.
Erkekler elde edene kadar herseyi yapar

Annenden ayri hicbir is yapma. O ne derse o olsun . Karsindaki adama da herseyi anlatma. Bu karari aldim diye.
Erkekler elde edene kadar herseyi yapar
Aynen annem de babam da öyle dedi, sen kendini geri çek gözlemle biz de gözlemlicez dedi, bu zamana kadar bana hiçbir kötülüğü dokunmadığı için hiçbir ayıbı olmadığı için annem de babamda direkt kestirip atamadılar, ben de işte onların dediklerini yapıcam adımlarımı ona göre atıcam, bundan sonra zaman ve dua gerekiyor

X