Annem uzak mesafe ilişkisi istemiyor

Ben uzak memleketten nişanlıyım.Annen o kadar haklı ki hani eşin ile anlaşırsin da.İnan aileler zorluk çıkarıyor.Senin kendileri gibi olmanı bekliyorlar.İtiraz edersen eşin üzerinden yürüyorlar.Yabanci memleket yabancı insanlar iyi düşün tanı derim.Haa arkadaşım var Ankara'dan Mardin'e gelin gitti.Esiyle arası iyi.Oyleleri de var.İyice araştır ve tanı.Birde anne babanın rızası olmayan evlilikten hayır gelmez.
anladımm ama şöule söyliyeyim ben ailesi ile tanıştım ve gerçekten beni çok sevdiklerini erkek arkadaşıma iletmişler

Erkek arkadasiniz evlenme teklifi ettimi? Sonra ayrilirsaniz annenize pişman olmayin.
Teklif etmedi zaten şu an üniveriste okuyoruz ben anneme sadece sevgilim olduğunu söyledim ama annem erkek arkadaşımın memlekeyi uzak olduğu için kabul etmiyor

Teklif etmedi zaten şu an üniveriste okuyoruz ben anneme sadece sevgilim olduğunu söyledim ama annem erkek arkadaşımın memlekeyi uzak olduğu için kabul etmiyor
Hemen evlenmiyorsunuz sonuçta. Daha tanımaya çalışıyoruz birbirimizi deyin. Zamanla alışacaktır

Henüz yaşınız çok genç ortada evliliğin e si bile yok. Şu an bunları düşünmeyin okulunuzu bitirin işiniz gücünüz oturunca anneniz de durumu kabullenecektir

X