Annem de gitti....

Annen ya o yüzden korku olmamıştır canım morgda neden durmadı

Tabi kolay değil annen ölmüş ne zor bigün o gün tabki fena olursun normal bişey ki bu canım panikatak olmayan insan bile fena olur bir yakınını kaybettiği zaman

Annen ya o yüzden korku olmamıştır canım morgda neden durmadı
canım aşırı kilosu olduğundan normal taputlara sığmadı o nedenle evde kaldı büyüktü dondurucu taput hem kasabadaydı ertesi sabah hemen kapıda yıkanıp kefenlenip defnedildi iyi ki yasakların tam sıkı zamanında olsaydı kimseler de gelmezdi cenazeye

Evet Allah kararlamış yerinde dinlendirsin Rabbim inşallah

Tabi kolay değil annen ölmüş ne zor bigün o gün tabki fena olursun normal bişey ki bu canım panikatak olmayan insan bile fena olur bir yakınını kaybettiği zaman
evet insan fena olur gerçekten de babam da kollarımda vefat etti o zaman daha dayanıklıydım sanki gençlik var ama daha çok acım vardı ilk kayıp olduğundan mı bilmiyorum şimdi acım var ama aşırı bir durgunluk donukluk her şey bana baktı ne yazık ki annemin eşyalarını toplamak da dağıtmak da yıkamak da vs...hala yok teyze yok bir büyük yok yani kızım beraber yapalım diyecek mecbur ben yaptım eşimle kardeşim de dağıttı götürdü ALLAH herkesin annesine babasına hayırlı sağlıklı uzun ömür versin bu şeyleri yaşayacaklar tabii ki ama kendileri de yaşlanmış olsun yanii insan bunu diliyor ama ALLAH mekanları cennet olsun inşallah amin

Doğru çok zor canım amin Allahım seni bu ay bebek sevinci ile güldürsün inşallah yüzünü

Allah rahmet eylesin basin sagolsun kardesim.. cok uzuldum gercekten gözlerim doldu.. denicek brisey yok ..
HAKLISIN HAKLISIN HAKLISIN................

Allah rahmet eylesin basin sagolsun kardesim.. cok uzuldum gercekten gözlerim doldu.. denicek brisey yok ..
HAKLISIN HAKLISIN HAKLISIN................
ALLAH RAZI OLSUN...dualarınız için de çok teşekkür ederim..gerçekten denecek bir şey yok hayattayken annenizle babanızla daha çok zaman geçirin en olmaz dediğiniz anda oluyor bu ölüm..

Bebekmi bekliyorsun canim ? ay hadi insallah Rabbim sevindirsin canim seni vallaha ya icim eridi
yok canım bebeğim olmuyor yaklaşık 8 yıldır 2. tüp bebek tedavisine başladım dün erteleyelim dedi eşim çok sıkıntı olur bu durumda dedi ama ben önceki ay verdiği ilaçları falan hep kullanmıştım ALLAH verecekse bu acıda da verir dedim..

evet evet aman vazgecme hazirlanmissin madem hem sana morel olur canim.. ben de 11 senedir evliyim ve benimde henuz olmadi canim ama benim tabi pcos hastaligim var yani yumurta takibi gerekiyor bende hic denemedim hep zamana biraka biraka buraya kadar geldi son 3 sene is geregi esimden uzaktim buda zaten pek mumkun degildi kisacasi uzun zaman aradan sonra tekrar ve ilkkez takip le denicem insallah.. birde sogan kuru var onuda yapicam belki olmazsa bride sen denersin ama insalah tutar duacin olucam inanki.. nezaman istersende konusurz canim guzel haberlerini beklicem..

tedavine devam et.. nezaman peki tam olarak bekleme suresi baslicak yani transfer mi oluyor pek bilmiyorum ama istersen paylas istemezssen de önemli degil canim Rabbim gönlune göre versinn

sizin de bayağı olmuş ben de 8 senedir evliyim..
benim de pko var ondan başka sorun yok ama yine de olmayınca olmuyor perşembe günü adetli gittim canm doktora haftaya cuma yine kontrolum var o gün transfer gününü söyleyecekler bana bu 2. tüp bebeğim dondurulmuş embriyolarım var döllenmiş yumurtalarım yani 2 tane konacak..
ALLAH hepimizi hayırlısı ile sağlıcakla sevindirsin evimize bebek sesi bebek gülüşü gelsin inşallah ALLAH hayrlı sağlıklı evlatlar nasip etsin cümlemize inşallah amin...

41 yasin tamamlandı..(ama yasin okuyacak arkadaş olursa yine de okursa çok sevinirim)

1-2.cüzü eşim>>>>OKUNDU
3. cüz
4. cüz>>>>OKUNDU
5.cüz>>>>OKUNDU
6-7.cüzler görümcem
8.cüz eşim>>>>OKUNDU
9.cüz
10.cüz >>>>>>OKUNDU
11.cüz
14.cüz
15.cüz alındı

41 yasin tamamlandı..(ama yasin okuyacak arkadaş olursa yine de okursa çok sevinirim)

1-2.cüzü eşim>>>>OKUNDU
3. cüz
4. cüz>>>>OKUNDU
5.cüz>>>>OKUNDU
6-7.cüzler görümcem
8.cüz eşim>>>>OKUNDU
9.cüz eşim>>>>OKUNDU
10.cüz >>>>>>OKUNDU
12.cüz ben>>>OKUNDU
11.cüz
14.cüz
15.cüz alındı

Amin canim insallah Rabbim beraber yuzumuzu guldursun insallah tutar busefer umidini kesme ama morelinide bozma hep hayirlisini dile canim .. haber ver olurmu insallah duacnim

Amin canim insallah Rabbim beraber yuzumuzu guldursun insallah tutar busefer umidini kesme ama morelinide bozma hep hayirlisini dile canim .. haber ver olurmu insallah duacnim
yok canım moralimi bozmamaya çalışıyorum kafamı ev işleriyle oyaladım bugün de transferden sonra uzun zaman ev temizliği yapamam dedim..
çok yoruldum bugün haber edeceğim tabii canım ALLAH hayırlısı ile sağlıcakla cümlemizi sevindirsin inşallah canım amin...senin de meleğin yoldadır inşallah amin..

en azından fatihalarnızı bekliyorum inşallah annemin 10. günü vefat edeli

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…