Annem çok sinirli ve asla tedavi olmayı kabul etmiyor

Özgür olmak isteyen anne baba olmamalı. Hiçbir çocuğun anne babaya başarı borcu yok. 20li yaşlarındalar üstelik başların çaresine bakıyorlarmış? Anne babası 20li yaşlara gelince çocuklarda kendi hayatına bakar bizde özgür oluruz falan diye düşünmeleri baya saçma anne baba olmasaydınız. 20li yaşlardan bahsediyoruz. Henüz yeni yetişkinler.

Burada anneye hak verilmeyi ben anlayamadım. Bir aile çocuğu hayata kendi isteğiyle getiriyor çocuğun tercihi değil yani. Büyüdün sal çayıra. 40 yaşına kadar çalışmamış insan değilsiniz. Daha 27 yaşında yolun başındasınız. Ayaklarının üstünde durmak için belli bir yaş mı var ben anlayamadım. Herkes okulunu bitirdiği gibi hayatını hemen kurmak zorunda mı. Belki bazıları sonradan kurabilecek durumdadır, kapasitededir, şartlardadır. He sizin de bu süre içinde herhangi bir işe girmeniz maddi manevi sizi rahatlatabilir. Sizin de aşırı yük olduğunuzu düşünmüyorum yardım da ediyormuşsunuz tembel tembel yatmıyormuşsunuz. Anne net hasta. Allah kolaylık versin.
O minik savunmasız yavrucakları da bırakmadığınız sahip çıktığınız için inşallah ömür boyu şans sizden yana olur

Aşırı kontrolcü olmak onu bu hale getirdi zaten ama asla kabul etmiyor sorun sizsiniz diyor Hafif bir antidepresan kullansa kafası daha rahat olacak ama bunu da asla kabul etmiyor
Anksiyete var kaygı bozukluğu kayınpeder de böyle benim aşırı kontrolcü bir lafı 5 kere söylüyor....

Açık açık defol demiş şehir dışından veya yakın sehirden bir iş bulun ve gidin sizde neyi bekliyorsunuz ? Kpssye hazirlaniyorsaniz bile bu ortamda yapamazsınız . En azından kafanız rahat olur . 27 yaşında çocuk gibi azar isitiyorsunuz üzerine hakaret yiyorsunuz neden tahammül ediyorsunuz

Benim annem de böyleydi babam ayrıldı sonra başkasıyla evlendi şimdi mutlu. Kendi evladına bir piç bul evlen diyenden hayır gelmez. Çok bunaldıysa meşgale bulsun kendine. Çalışmıyorsa hobisi de yoksa amaçsızlıktan millete sarıyordur. Kocaman kadın eve kedi getiriyor sonra çocuk gibi ondan da bıkıyor falan. İşleri de size yıkmış tüm gün ne yapıyor?

Gerçekten ben de anlam veremedim. Birde 20'li yaşlar bu. Annesinin sıkılmaya hakkı varmış. E bıkmaya hakkı olabilir ama hakaret, evden git demek falan suçu günahı yoksa evladının, bunlara asla hakkı yok. Sıkılmaya, bıkmaya çocuğunda hakkı var ozaman. Annesi babası hastalanınca banane sizden dese, bu çocuğun 'terk etme' hakkı mı? Aile olmayı ne zannediyorlar anlam veremiyorum. Kendi hayatını kurup,para kazanıp evlense dahi 25'ten sonra çocuklar aileden çıkıyor mu, yine paraya falan ihtiyacı olabilir insanın örneğin araba falan alacaksın vs. ilginç kafalar cidden.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…