Annem bize düşmanıymışız gibi davranıyor.

Nazendeemz

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
10 Ağustos 2024
167
92
19
Dün gece saat 2 3 annem yanıma geldi ve bana üstünü örtsene tarzinda bildiğiniz bağırdı. Ve ben uykudayken sıçrayarak uyandım ve gayrihtiyari defol demişim. Onu bile hatırlamıyorum. Sonra annem bunu unutmamış. Öğle eve geldim yemek yemek için bir tavırlar bir tripler, yine ne oldu sana dedim. Çünkü ne zaman babamla kavga etseler bi triplenir. Hıncını da bizden çıkarır. Sen benimle düzgün konuşacaksın, yoksa bu evden s*ktir olup gideceksin diyor. Daha konuşurken or*spu mu demedi ş*llık mi demedi. İnanın bu lafları 10 yaşından beri duyuyorum. 10 11 yaşındaki çocuk nasil bi or*spuluk yapabilir? Allah aşkına söyleyin? Zaten ağlayarak yazıyorum. Ben de artık dolmuşum kalktım or*spu sensin senin yeğenlerindir dedim. Ki kendisi asla yeğenlerine toz kondurmaz. Ama iç çamaşırlı fotolarını millete atmaları mi dersin daha neler neler. Birbirimize laf saydık durduk. Bana diyor ki sen ağzını bir daha aç seni çevrene ifşa ederim rezil ederim seni diyor. Ya dedim sen bize sinirlendiğin her anda or*spu ş*llık diyen değil misin? Sen mi rezil olursun yoksa ben mi? Evet haksızım bi konuda ona küfür etmemeliydim. Annem sonuçta. Ama Allah aşkına ya el insaf bu kadının evde ağzını açtığı her an ya aşağılama ya küfür ya tersleme. Benim de bi sabrım yok mu? Ben de insan değil miyim?

Dün gece saat 2 3 annem yanıma geldi ve bana üstünü örtsene tarzinda bildiğiniz bağırdı. Ve ben uykudayken sıçrayarak uyandım ve gayrihtiyari defol demişim. Onu bile hatırlamıyorum. Sonra annem bunu unutmamış. Öğle eve geldim yemek yemek için bir tavırlar bir tripler, yine ne oldu sana dedim. Çünkü ne zaman babamla kavga etseler bi triplenir. Hıncını da bizden çıkarır. Sen benimle düzgün konuşacaksın, yoksa bu evden s*ktir olup gideceksin diyor. Daha konuşurken or*spu mu demedi ş*llık mi demedi. İnanın bu lafları 10 yaşından beri duyuyorum. 10 11 yaşındaki çocuk nasil bi or*spuluk yapabilir? Allah aşkına söyleyin? Zaten ağlayarak yazıyorum. Ben de artık dolmuşum kalktım or*spu sensin senin yeğenlerindir dedim. Ki kendisi asla yeğenlerine toz kondurmaz. Ama iç çamaşırlı fotolarını millete atmaları mi dersin daha neler neler. Birbirimize laf saydık durduk. Bana diyor ki sen ağzını bir daha aç seni çevrene ifşa ederim rezil ederim seni diyor. Ya dedim sen bize sinirlendiğin her anda or*spu ş*llık diyen değil misin? Sen mi rezil olursun yoksa ben mi? Evet haksızım bi konuda ona küfür etmemeliydim. Annem sonuçta. Ama Allah aşkına ya el insaf bu kadının evde ağzını açtığı her an ya aşağılama ya küfür ya tersleme. Benim de bi sabrım yok mu? Ben de insan değil miyim?
Öncelikle kaç yaşında olduğunu belirtseydin keşke bizim annelerimiz genelde kıyaslama yapar akraba onlara göre daha önemlidir söylenir asla susmaz ama senin annen dozu fazlasıyla kaçırmış belki de o da kendi ailesinden gördüğünü yansıtıyor ya evliliğinde içine sinmeyen şeyler var acısını çıkarıyor vs vs ama sen ona sataşarak ağlayarak kendinden veriyon hep çatışmamaya çalış kendi alanını yarat evde o alanda da okuyorsan çalış okumuyorsan kendini geliştir geleceğini planla sen kendini tartışmaya çektikçe dibi görürsn ve ordan kurtulamazsn kendi hayatını kur ordan çıkınca zaten emin ol sıradan şekilde görüşüyorsn sana kalan geçmişte aldığın yaralar oluyor sen ne kadar az yara alırsn ileriki hayatında o kadar mutlu olursn biz on kardeşz huzursuzlk oldu bıçaklar çekildi jandarmalar kavgalar abilerle baba çatışmaları kızlarn kaçarak evlenmeleri dünya sorun şimdi evliyim ailemle aram iyi şükür ama o olaylarn etkisi hàlà bende duruyor hiç bir zaman tam anlamıyla oley çok mutluym diyemiyorm çünkü bazı yaralar kapanmaz sendr kendinde öyle yaralar açma uzak tutmaya çalış kendini inşallah Annen de törpüler kendini

Annen niçin senin odana uyurken giriyor, hadi odan yok gene de insan uyurken tepesine dikilmez insan.
Üst ört diyecekse alsın sessizce örtüp gitsin o da yok 🤷🏻‍♀️
Annenin anladığım kadarı ile ağzı bozuk gelişi güzel nereye gittiğini bilmeden karşıyı sinirlendirmek için gelişi güzel konuşuyor.
Annen değişmez.
Ama sen bir iş bir eğitim üniversite vesilesi ile annenin çevresinden uzaklaşabilirsin.
Gelelim kuzenlerine, onların ne yaptığı seni ilgilendirmez. Annen sinirlensin diye dedin heralde. Sen kendi yoluna bak kimseyi sallama Annen dahil
Herkesin Annesi minnoş melaike değil merak etme yalnız değilsin

X