annem babamı aldatıyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu olay yalnızca babanıza karşı işlenmiş bir ayıp değil ki. Aynı zamanda size karşı da yapılan bir ayıp. Babanız bilip ses etmiyor olabilir o onun tercihi. E siz ne olacaksınız? Sizin evlat olarak "evli oldugu halde başka erkeklerle görüşen bir anne istememe" hakkınız ne olacak? Şahsen ben böyle bir anne istemezdim. Beni dünyaya getirdiyse benim de böylr birşey isteme hakkım var. O zaman boşansın babanızdan kiminle görüşüyorsa görüşsün. Sizin her zaman olanları kabullenmeme hakkınız var. Ben olsam ya biz ya o görüştüğün adamlar derim. Kendi bilir. Çocuklarına karşı diğerlerini seçecekse zaten size hiç anne olamamıştır. Bu olay her zaman annenizle aranızda koca bir dağ gibi duracak artık. Annenizle her iletişiminizde bunu hissedeceksiniz. Çok yazık. Size bu duyguyu yaşatmaya ne hakkı var.

Kader arkadaşımmissin. Ne yazık ki gözlerini para hırsı bürüyor.

Bence babanıza söyleyin zaten sizlerde büyüksunuz anneniz ve babanız ayrılabilir pekala adam zaten evde huzur görmüyormuş belki de ayrılsa daha mutlu olacak.. Ben olsam kendimi asla tutamazdım ya

O değil de 60 yaşında bunları yapan kadın, gençliğinde neler yapmamıştır. Babanız gerçekten babanız mı acaba bunu bile düşündüm.

Gerekli ve yeterli cevapları aldım ve derdimi büyük ölçüde çözdüm. Olayın arkasından çok alakasız ve saçma bir şey çıktı. Herkese yapıcı yorumları için teşekkür ediyorum.

Mune konumu kapatır mısınız acaba?

Bizimle de paylaşsaydınız keşke. O kadar günahını aldık kadının hep beraber

Bizimle de paylaşsaydınız keşke. O kadar günahını aldık kadının hep beraber

Aslında colin sana teşekkür ederim sabaha kadar senin yazdıklarını düşündükten sonra annemi aradım sabah.
Annem terapist. Yakın arkadaşının arkadaşının çocuğunun yardıma ihtiyacı varmış ve babasının hattından çocuğa ücretsiz yardımcı oluyormuş. 3 yıl önceki olaydan dolayı telefonunun sürekli kurcalandığını düşündüğü için ismini beyfendinin kız kardeşinin ismi olarak kaydetmiş ve sürekli mesaj atıp durmasın diye whatsapptan engellemiş. Ben bağırıp olay çıkarınca adamın oğlu adam ve kadın beni arayıp durumu anlattılar. Çocuk anneme arkadaşça sıkıntılarını anlatıyormuş. Anneme telefonunda casus yazılım yüklediğimi söyledim. Beni arayan telefon numaralarını 118de arattım. İsimler ve soyisimler tutarlı çıktı. Yaptığı şeyin bu kadar farklı anlaşılacağını düşünmediğini, zora düşünce hep yalan söylemeye meyilli olduğunu söyledi. Bu olaya vesile olan arkadaşını tanıyorum o da arayıp olayı doğruladı.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…