Annelik ne kadar zormuş kızlar

Bizim ailede çocukken hep yemez zayıf olunur yetişkin olunca da kilo vermeye çalışırız :) o yüzden sakin olun gelişimsel bir sorun yoksa zayıf olsun ileride alır. Annelik hep evham ama kan değerleri iyiyse bir şey olmaz üzmeyin kendizi onun sağlıklı mutlu bir anneye de ihtiyacı var

İnşallah elimde değil ilk bebeğim doğduktan sonra çok yaşamadı öldü . Kucağıma bile alamamıştım oğluma da birşey olacak diye korkuyorum
O başka bir yaşantıydı, şu an ki farklı. Ana odaklanın lütfen, geçmiş ya da gelecek sizi yorar.

İçim rahat etmedi bugün yoğurttan sonra ısrarcı oldum tavuk vermeye çalıştım çiğnemeye çalıştı ama midesi bulandı bir kustu
Çok yanlış yapıyorsunuz ısrar ederek. Siz ısrar ettikçe ters teper, meseleyi çözülemez hale getirirsiniz. Kusmuş zaten, kıyamam.

Bir lokma fazla yiyecek diye aranızdaki iletişimi bozmaya değmez.

Çok yanlış yapıyorsunuz ısrar ederek. Siz ısrar ettikçe ters teper, meseleyi çözülemez hale getirirsiniz. Kusmuş zaten, kıyamam.

Bir lokma fazla yiyecek diye aranızdaki iletişimi bozmaya değmez.
Bıraktım canım ısrar etmiyorum bugün kendi mama dedi biberonu gösterdi :)

Evet zor.Her çocuğa göre değişir aslında.Eslik eden başka bir hastalık da varsa nezle enfeksiyon vs.Huysuzluk halsizlik yememe ikiye katlanır.Bunlar çözümü olan geçecek olan dertler.Simdiden geçmiş olsun güzel güzel dislere kavuşsun.Durun bakalım sadece diş yokki .Daha büyüyecek .Güzel yanları bizi nasıl mutlu ediyorsa bu yönden yaşadıklarınizda sizi büyütecek.Ruhen.Saglik diliyorum hani diyorlar ya düşe kalka canımdan can gitti büyüdü aynı öyle .Yeterki çok büyük hastalıklar olmasın diyorum ben

Evet annelik delilikmiş resmen. Herşeyine kafa takıyorum . Mesela bazen anneme kızardım küçük bir öksürsek hemen hastaneye götürmeye zorla yemek yedirme, pekmez içirmeye çalışırdı. Çocukmuyum ben ya derdim ama şimdi onu öyle iyi anlıyorumki evlattan daha kıymetli birşey yokmuş.

Benim bebegim de bi sabah erken bir de aksam 7-8 gibi olarak 2 ogun yiyor canim cok acikmasini bekliyprum yoksa hicbir sey yemiyor cunku. Aralardada yogurt ve meyve veriyorum yerse yiyor yemezse yemiyor. Birde ben istah acici surup kullandim ne yalan soyleyeyim herkes dogru bulmuyor ama ise yaradi acikcasi. Saglikli buyusunler mutlu yasasinlar, canlari sag olsun. Icini ferah tut illa ki guclenecekler, buyuyecekler gunden gune buyuyorlarda.. cok sukur. Saglik olsun yeterki hepsi gececek gunler gectikce oyle dusun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…