Anneliği Bende Tadacağimm

bnde hamilym ama istemiyorm bu bebegi yasm daha kück böyle tahmn etmemstm sizce ne yapmalıymm

AAA sen bekar mısın???
Naaptın canım sen yaaa...Ahh ahh...:kızgın:
Biz sana ne diyelim şimdi??? Aldıracaksan çok gecikme bari...
off ya,biraz düşünceli olsaydın be güzelim,böyle büyük bir hatayı nasıl yaptın?..

canım kaç yaşındasın bilmiyorum ama annelik okadar güzel bir duygu ki yaşa başa bakmıyor bak bize burda okadar çok insan var ki senelerini evliliklerinin en güzel yıllarını bebek sahibi olabilmek için hem maddi hem manevi yıpranan ve her tedavinin ardından ümitle bekleyen sonucu güzel olunca dünyaları verseler değişilmeyecek ve gençlıklerini bu uğurda tüketen insanlar o seviçnli haberi alınca sanki hiç buzamanakadar zorluklarkla karşılaşmamışlar gibi geçmişi unutuveriyorlar ve sonucu negatif olanlar ise umutsuz yolculuklarına tekrar bir umut olmak içim sıfırdan herşeye sil baştan başlıyorlar şimdi burda okadar çok arkadaşım vardır ki senin yerinde olmak isteyen bence bu cana kıyma ve yaşın ne olursa olsun evlendiğine göre bu sorumlluluğuda üstlenebilirsin bebek bir kadın için inanılmaz bişey ben bu kadar çok istediğimi inan bilmiyordum transferden sonra çok dikkatli davranıyordum ama şimdi hamileyim ve bebeğime bişey olacak diye yürümeye dahi korkuyorum onu çok isiyorum çünkü RABBİM inş tamamına erdirir.sende doğurup kucağına aldığında iyi ki doğurmuşum diyeceksin bundan eminimm

Derya kız bekar sanırım,yani profilinde bekar yazıyor...
Çok güzel öğütler vermişsin canım ama ,nafile biraz erken olmuş bu bebek onun için..
Allah yardım etsin diyecem ama,Allah da böyle durumda yardım edermiki,ömür boyu unutamaz artık..

canım sen hamile olduğunu adetin geçtikten sonramı anladın,ben henüz hamile değilim yani bilmiyorum bugün olmam gerekiyor normalde,sağ yumurtalığında biraz şişlik olduğunu yazmışsın bende bu sabah farkettim benimde sağ alt kasığımda belirgin bir şişlik oluşmuş,dokununca acımıyor fakat arada çok az agrı hissediyorum,dün evde gebelık testı yaptım ama negatif çıktı sen ne zaman öğrenmiştin canım?

Güzelim ben adetim geçmeden sağ yumurtalıktaki şişlikten farkettim.Adetim geçtiği gün test yaptım aşırı silik çift çizgi çıktı.Ama ilk hiçbişey çıkmıyo biraz bekleyince ve ışıkta bakınca anlaşılıyo_ONUN DIŞINDAKİ BELİRTİLER AYNI ADET OLMA BELİRTİLERİ KASIKLARDA HAFİF AĞRI GÖĞÜSLERDE ACIMA GİBİ.Biraz bekle ve tekrar test yap bence.Hadi hayırlı haberlerini bekliyoruz canım

evt haklısnz cok erken oldu yasm cok cok kücük bi bebek icn ( 16 ) hatamn farkndaym ama nsl kıyarm ona bilmiorm :KK43:

Ailen nasıl karşılar bilmiyorum ama daha 18 bile değilsin...
Gizli saklı bir doktora git bence,inşallah başına daha büyük bir iş açılmaz..

cok sevindim hayirli olsun insallah saglicakla ....darisi bana ve isteyen herkese AMINNNNNNNNN

Güzelim ben adetim geçmeden sağ yumurtalıktaki şişlikten farkettim.Adetim geçtiği gün test yaptım aşırı silik çift çizgi çıktı.Ama ilk hiçbişey çıkmıyo biraz bekleyince ve ışıkta bakınca anlaşılıyo_ONUN DIŞINDAKİ BELİRTİLER AYNI ADET OLMA BELİRTİLERİ KASIKLARDA HAFİF AĞRI GÖĞÜSLERDE ACIMA GİBİ.Biraz bekle ve tekrar test yap bence.Hadi hayırlı haberlerini bekliyoruz canım

çok teşekkür edrim kalimerom,beni çok rahatlattın ve birazda olsa ümitlendirdin,çünkü internette araştirdığım kadarıyla kasıktaki şişlikler fıtık habercisi olabiliyormuş hamilelikte böyle bişey olabildiğine dair hiçbir yazıya rastlamamıştım ama bak sende hamıle olduğunu sağ yumurtalığındaki şişlikten anladığını söylüyosun,bende bir ümit bekliyorum,inşallah hamileyimdir canım ya dua et benim için,sende inşallah sağlıklı bir şekilde bebeğini kucağına alırsın bende bunun için sana dua edicem,birde bişey sorucam tatlım,peki o şişlik ağrı yapıomu sende?benimki dokununca acımıyor ama ara sıra tek taraflı agrı giriyor...

evt haklısnz cok erken oldu yasm cok cok kücük bi bebek icn ( 16 ) hatamn farkndaym ama nsl kıyarm ona bilmiorm :KK43:

kız ben sana ne diyim allah iyiliğini versin emi profiline bakmamışım ki öğrenci yazıyor sadece eeee hem okuyup hemde evlenenlerde var onlardan biri sandım .yavrucum acelen neydii okulunu bitirseydin yaa yada o halti yiyorsun önlemini alsaydınız barii erkek arkadaşın durumdan haberdar mı ailen nasıl karşılar ki sanmıyorum kızım afersin bize büyük süpriz yaptın demezler heralde ahhh ahhh ne yapacaksın şimdii bu durumda ne denilebilir ki eğitim hayatınıda tehlikeye atmışsın aldırarak kendi hayatınıda onun hayatınıda tehlikeye atacaksın hadi aldırdın diyelim sonrasında pişman olmak da var aldırmasan ailen bi kaçay sonra haberdar olacak erkek arkadaşın kabullenmezse babasız bi çocuk dünyaya getirmek çok zor ve güç oofffffffff ooofffffffffffffff ahhhhhhhhhh be kızımm .....ne diyim bilemiyom kii

5haftalık :KK43: neyse bakalım zaman gösterir herseyi.:bbo:

Sen daha çocuksun,bunlarla baş edemezsin...
Acilen ailenden veya senden büyük birilerinden yardım istemelisin.
Buralarda oyalanıp zman kaybetme.Aldıracaksan hemen aldır.:kızgın:
Çok kötü bir yola girmişsin,ne demek zaman gösterir herşeyi???????

ne mutlu sana.. hayırlı olsun. bende ocak ayı sonunda ilk hamileliğimde düşük yaptım.bugün adet tarihim normalde ama olmadım,avayip de umutlandım.gerçi kürtajda sonra yine eski adet döngüm olur mu onu da bilmiyorum ama umutlanmak istiyorum galiba :KK43:

aman Allahım!! sen kendin daha bebeksin diyeceğim ama,bu işi yapabildiğine göre pek de öyle değilsin heralde..Alalh gençlere akıl fikir versin..

çok teşekkür edrim kalimerom,beni çok rahatlattın ve birazda olsa ümitlendirdin,çünkü internette araştirdığım kadarıyla kasıktaki şişlikler fıtık habercisi olabiliyormuş hamilelikte böyle bişey olabildiğine dair hiçbir yazıya rastlamamıştım ama bak sende hamıle olduğunu sağ yumurtalığındaki şişlikten anladığını söylüyosun,bende bir ümit bekliyorum,inşallah hamileyimdir canım ya dua et benim için,sende inşallah sağlıklı bir şekilde bebeğini kucağına alırsın bende bunun için sana dua edicem,birde bişey sorucam tatlım,peki o şişlik ağrı yapıomu sende?benimki dokununca acımıyor ama ara sıra tek taraflı agrı giriyor...
Güzelim şişliğin üzerine bastığında bi acıma olmuyor.Adet dönemi gibi kasık ağrıları oluyor ama adet olmuyorsun.Bugün doktordaydım bu şişliği sordum.Olabilir dedi pek üstünde durmadı.Ama değerlerim 680 çıkmış allaha şükür.İnşallah darısı senin gibi isteyenlerin canım.Bende on ay beklemiştim internetten ayrılmıyodum.Hiç canını sıkma allah en hayırlı zamanda veriyor bebişi.İçini rahat tut ve çok dua et.Ben çok dua etmiştim.

Güzelim şişliğin üzerine bastığında bi acıma olmuyor.Adet dönemi gibi kasık ağrıları oluyor ama adet olmuyorsun.Bugün doktordaydım bu şişliği sordum.Olabilir dedi pek üstünde durmadı.Ama değerlerim 680 çıkmış allaha şükür.İnşallah darısı senin gibi isteyenlerin canım.Bende on ay beklemiştim internetten ayrılmıyodum.Hiç canını sıkma allah en hayırlı zamanda veriyor bebişi.İçini rahat tut ve çok dua et.Ben çok dua etmiştim.

canım dün akşam hastalandımm,umutlarım nisan ayına kaldı,napalım hayırlısı böyleymişş,senin değerlerinde cok iyi çıkmış, güzel ALLAH'ım sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin inşallah....

X