Anneliği Bende Tadacağimm

deryahakan

Guru
Kayıtlı Üye
11 Haziran 2007
506
6
44
ALLAH ıma binlerce kez hamd olsun bana annelik duygusunu tatıracak yıllar sonra uğraşmamız çabalarımız bir son buldu ve mutlu sona kavuştuk bende HAMİİŞİMM

a.s

Çok tebrik ederim umarım sorunsuz bir hamilelik geçirir sağlıklı bir bebiş sahibi olursun kendine çok iyi bak kocaman öptüm a.s.

Seni çok iyi anlıyorum bizde 10 ay bebek sahibi olmak istedik allah şimdi nasip etti.Umarım bebeklerimizi kucağımıza almamızıda allah nasip eder.

ALLAH ıma binlerce kez hamd olsun bana annelik duygusunu tatıracak yıllar sonra uğraşmamız çabalarımız bir son buldu ve mutlu sona kavuştuk bende HAMİİŞİMM
canım sana bi soru sorucaktım.ben bebiş 4 haftalıkken hcg 67 çıktı kese görülmedi.Sendede böyle bişey olmuşmuydu.Şimdi hesabıma göre 5 haftalık ama kendimi hiç hamile hissetmiyorum sağ yumurtalığımda biraz şişlik var.Valla doktora gitmeye korkuyorum.Kötü bişey duymak istemiyorum.:sm_confused:

hadi gözünaydın canımm umarım sağlıklı bir şekilde kucagına alırsın bebişini allahın izniyle canımm

kalimerom hiç merak etme.benim 6 buçuk haftalıkken göründü kese.
şimdi 8 haftaya yaklaşıyorum ama hala kendimi hamile gibi hissetmiyorum.çok yememin dışında tabijeyyar
bu arada bebişiniz hayırlı olsun.Allah uzun ve sağlıklı ömür nasip etsin.a.s.

ÇOK TEŞEKKÜRLER CANIM BÖYLE RAHATLICI ŞEYLER DUYMAK İNSANA İYİ GELİYOR .İNŞALLAH HAYIRLISIYLA BEBEKLERİMİZİ SAĞLIKLA KUCAKLARIMIZA ALMAK NASİP OLUR.

canım bende 6. haftamdayım tanıdıgım bi doktor 8 haftadan önce doktora gitme dedi şimdiiye kadar bende hiç kendimi hamile gibi hissetmiyordum ama yeni yeni bulantılar başladı bence hiç kendini üzme

canım benim allah tamamına erdirsin umarım sorunsuz ve mutlu huzurlu bir hamilelik geçirirsin..

canım ben henüz ultrasyon kontrolüne gitmedim dr um 15 gün sonra gelmemi istedi kalp atışları ve bebek kesesini görebilmemiz için sanırım 6 haftalık olması gerekiyor

Allah tamamına erdirsin bende sabırla bekleyip sonucu pozitif olanlardanım ve mutluğunu çok iyi anlıyabiliyorum Allahım hepimizin bebişlerini :1hug:sağlıklı sıhatlice kucağımıza almayı nasip etsin

canım sen hamile olduğunu adetin geçtikten sonramı anladın,ben henüz hamile değilim yani bilmiyorum bugün olmam gerekiyor normalde,sağ yumurtalığında biraz şişlik olduğunu yazmışsın bende bu sabah farkettim benimde sağ alt kasığımda belirgin bir şişlik oluşmuş,dokununca acımıyor fakat arada çok az agrı hissediyorum,dün evde gebelık testı yaptım ama negatif çıktı sen ne zaman öğrenmiştin canım?

Hamileliğin hayırlı olsun,sağlıkla kucaklarsın inşallah minik sincabını...
a.s.

bnde hamilym ama istemiyorm bu bebegi yasm daha kück böyle tahmn etmemstm sizce ne yapmalıymm

Canım kaç yaşındasın??
İstemiyorsan neden korunmadın söylemesi ayıp??
Ama bak bir gün isteyeceksin nasıl olsa,kürtajı düşünme bence,
bu bir korunma yöntemi değil unutma...

bnde hamilym ama istemiyorm bu bebegi yasm daha kück böyle tahmn etmemstm sizce ne yapmalıymm

canım kaç yaşındasın bilmiyorum ama annelik okadar güzel bir duygu ki yaşa başa bakmıyor bak bize burda okadar çok insan var ki senelerini evliliklerinin en güzel yıllarını bebek sahibi olabilmek için hem maddi hem manevi yıpranan ve her tedavinin ardından ümitle bekleyen sonucu güzel olunca dünyaları verseler değişilmeyecek ve gençlıklerini bu uğurda tüketen insanlar o seviçnli haberi alınca sanki hiç buzamanakadar zorluklarkla karşılaşmamışlar gibi geçmişi unutuveriyorlar ve sonucu negatif olanlar ise umutsuz yolculuklarına tekrar bir umut olmak içim sıfırdan herşeye sil baştan başlıyorlar şimdi burda okadar çok arkadaşım vardır ki senin yerinde olmak isteyen bence bu cana kıyma ve yaşın ne olursa olsun evlendiğine göre bu sorumlluluğuda üstlenebilirsin bebek bir kadın için inanılmaz bişey ben bu kadar çok istediğimi inan bilmiyordum transferden sonra çok dikkatli davranıyordum ama şimdi hamileyim ve bebeğime bişey olacak diye yürümeye dahi korkuyorum onu çok isiyorum çünkü RABBİM inş tamamına erdirir.sende doğurup kucağına aldığında iyi ki doğurmuşum diyeceksin bundan eminimm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…