Annelerin Güncesi

Sağol canım bizimkinin de tutuyor bazen ama o gün iyiydi maşallah hatta son zamanlarda daha iyi gibi bazen inadı tutuyor yine ama idare ediyorum artık
Benimki sizinle gorustukten bir gün sonra senin kızının ismini söyleyip koşuyor diyor:)) aklında kalmış
Bazen zorluklar oluyor haklisin canim yorucu gercekten ben sana da üzüldüm o gün yemeğini soguttun hep ayaktaydin inşallah bir dahaki buluşmamızda daha rahat edersin benimki de son zaman su koyverdi Allahtan senin krakerler sayesinde durdu:))
Bazen çok güzel duruyo bazen böyle işte naaplım idare etcez :)
Biz hazırlıklı çıkıyoruz her duruma göre bi kurtarıcı
Çeşit çeşit kraker meyvesuyu süt kuru üzüm salatalık muz ne ararsan vardır bende arabada çocuk zapdetme yöntemleri olmadı şarkı söylüyoz :)

Kızlar şu bezleri günlük çöpe atıyoruz balkona koyuyorum balkon bile kokuyor şu tuvalet eğitimini halletmek gerek sanırım ama nasıl ne zaman vallahi gözümde büyüyor:işsiz:
Bende istiyorum artık haftaya bi denicem annem diyo dün yıkandı kızarmış dedim sıcak artık bezle nolcak başka bu hafta bi bezli konuşayım dinlerse haftaya bezsiz deneriz

Bende istiyorum artık haftaya bi denicem annem diyo dün yıkandı kızarmış dedim sıcak artık bezle nolcak başka bu hafta bi bezli konuşayım dinlerse haftaya bezsiz deneriz
Bizimde öyle geçen gün yazmıştım kaka yaparken ağladı diye bugün yine mizlandi yaparken kakasi normal kabız değil yine poposunun etrafı kızarmış temizlerken aciyor dedi acitmayacagim annecim söz dedim üfle dedi ufleye ufleye sildim krem surdum makat çatlağı olmuştu bebekken ondan korktum ama öyle olsa hiç yapamaz ve sürekli acır kabizda olmadı hiç sanırım kizardigi için yaparken aciyor ama neden kizariyor onu anlamadım
Alıştırmak istiyorum bende ama istemeyince ustelemiyorum geçen gün hayır dedi çikolata vercem eğer yaparsan dedim yine de yapmadı

Canım ben de İstanbul bilgilerin var, o zaman orda olacağını düşündün sanırım :KK70:
İstediğin yere yollayım:KK70:
Ankara bilgilerini de gönder istersen:KK70: evi biliyorum da adresini tam bilmiyorum:KK70::KK70: :KK70:
Yaaa hep içimde belki o dildir diye heyecan vardı aldı. Götürdün kesin kes sensin yanı of meraklanamicam ;( kırk yılın bası bi çekilişe katıldım insan kendini ilk gun belli eder mi ya hc bsy anlamadm ben bu çekilişten heycan olmadı bi daha yapalim :KK66:) fayika fayika of of :KK66:

Kaşar da tel tel olmaz ki. Tel peynirde oluyor ama kaşarda eriyip gidiyor. Yoksa biliyorsun arende asla yemez kusar. İyice erittin dimi kaşarı?

Ben görmedim stankinin saçını ama sana yakışır diye düşünüyorum. Çünkü yüzün çok güzel. Benim eşim kesinlikle izin vermiyor kestirmeme.
yok canim ya iyice erittim. Biraz soguduktan sonra kasikla aldim. Az bi uzadi. Benimde aklima gelmedi hic tepki verecegi. Once dolandirdi agzinda sonra ogurup cikardi.
Bi sure sonra tekrar denerim az bi unutsun

Yaaa hep içimde belki o dildir diye heyecan vardı aldı. Götürdün kesin kes sensin yanı of meraklanamicam ;( kırk yılın bası bi çekilişe katıldım insan kendini ilk gun belli eder mi ya hc bsy anlamadm ben bu çekilişten heycan olmadı bi daha yapalim :KK66:) fayika fayika of of :KK66:
Heyecan mı istiyorsun canım, peki o zaman al sana heyecan tencerem sen değilsin:skandal:

Evet nerde kalmıştık, hemen bir konu değiştirmece, son zamanlarda özellikle enerjimi alıp götüren meseleye
naptın bize 2 yaş:kızgın:
tüm enerjimi evde bırakıp geldim

X