Annelerin Güncesi

İyi bir prof buldum çarşambaya randevu aldık bakalım ne diyecek
Geçmiş olsun canım eşine. Bende 2000 yılında burnumu cam kapıya vurdum burun kemiğim eğilmiş tek burun deliğinden nefes alıyormuşum farkında değildim doktora gittim hemen ameliyat dedi oldum ama başarılı geçmedi üstelik burnumun şeklini bozdular. Sonra sinüzit için doktora gittim oda gel ameliyat yapayım estetik de olacak şeklini bozmuşlar devlet karşılar dedi ama ben cesaret edemedim çünkü ameliyat sonrası çok sıkıntı çektim. Şimdi iyiyim nefes almada sorunum yok şeklini de önemsemiyorum.

hemen bakıyorum :)
Koşu bandı var bende ne zamandır başlıcam hadi dedim konuştuk spordan yapayım dışarı çıktık geldik dedim ısındım nasılsa açmaz olaydım çıkcakmış hanım kendi benim benim diyip duruyo git içri diyorum yok kapattım mecbur :)

yok anam bu cocuklarla spor falan yapilmaz :)
Simdi ilk gunun egzersizini acip yaptim bildigin yanma oldu karnimda. Unutmusum cidden. 3 gun bosuna debelenmisim
1. Gun 6 dk egzersiz. Onda bile zorlandim. 2. Gunde 12 dk ya cikiyo. Epey bi birinci gun yaparim heralde

Hee güzelmiş bende yatmadan yaparım bu ayarı tek bacak mı çift bacak mı bir döngü yapcaz

Hee güzelmiş bende yatmadan yaparım bu ayarı tek bacak mı çift bacak mı bir döngü yapcaz
6 dakikalik egzersiz 6 ayri hareket var.
6 sar kez yapiyosun her hareketi. Kaldir diyo bir iki uc sayiyo indir diyo. Bacak degistir diyo. Aralarda 10 sn mola veriyo :) gorsel olarakta var resimli.
Kilo bel cevresi yazmak icin yerde var ilerlemeyi gormek adina
2. Versiyonuda cikmis heralde onuda bi kurcalayayim :))

Tamam şimdi yaptım oldu 1.yi bitirelimde ikincisi dursun kenarda squat indircem ben bitane de bakayım :)

Sanada geçmiş olsun canım benim esime estetik istermisin diye sordu dr ameliyat öncesi eşim istemedi sadece o deliği kapatın yeter dedi iyiki şeklini degiştirtmedi kimbilir burnu ne hale getirirlerdi zaten burun ameliyatı çok zormuş ben esimde gördüm çok acı çekti ama şu anda da çok zorlanıyor zaten ben zor nefes alıyorsun deyince o da bende fark ettim sabah kalktığımda boğazım acıyordu dedi başka bir dra gidelim bakalım o ne diyecek

Gecmiş olsun canım. Kötü denk gelmiş üst üste. Ben olsam hayatta gitmezdim bi daha oraya.
Eşimde de aynı sıkıntı var ameliyat dedikleri için gitmiyo. İkna edemiyorum bi türlü.

Aksam kızım kakasını yaparken zorlandı ter içinde kaldı baktım biraz yapmış bezi çıkarttım tuvalete götürdüm belki rahat yapar diye yapmadı acıyor deyip durdu kakası çok sert değildi aslında yinede zeytinyağı içirdim banyo yaptırdım bebe yagıyla masaj yaptım rahatlasın diye rahatladı biraz neresi acıdı diye sordum poposunu gösterdi hafif kızarmış sanırım zorlanınca oldu krem sürdüm neden böyle oldu ki uzun zamandır olmıyordu çok suda içiyor ama bugün iki muz,tavuklu Pilav, yoğurt yedi hep kabız yapacak yiyecekler ondanmı oldu acaba

Gecmiş olsun canım. Kötü denk gelmiş üst üste. Ben olsam hayatta gitmezdim bi daha oraya.
Eşimde de aynı sıkıntı var ameliyat dedikleri için gitmiyo. İkna edemiyorum bi türlü.
Sağol canım evet maalesef kötü oldu eşin giderse bile daha önce ameliyat olupta memnun kalanların gittiği bir yere gitsin

fayika eskiden daha çabuk kanıyolardı şimdi herşeyin farkında oynasa bile senin evde olmadığını biliyo o yüzden gece öyle konuşmuştur kendi kendine
Ben hafta iki gün sabah 9 dan akşamüzeri 4 e kadar babaannesine bırakıyorum anlıyo borakacağımı gel gel diyo hep dedesi balkona filan çıkarıyo kaçıyorum bazen ağlıyo bile seninki yine iş benimki keyfi ama birazda kafa dağıtmaya ihtiyacım var diye düşünüp bırakıyorum valla
Bi de aynı senin anşattığın gibi sen yokken hiç ağlamadı çok güzel yedi yok işte şu kadar saat uyudu filan diyolar benimleyken genelde mızıRdar
Çocuk için tabi zor bi durum ama en azından 1 sene daha ikinizde sabredebilseniz seneye yarımgün bile olsa bi kreşe filan versen onun içinde iyi olur şimdi de yaz geldi zaten daha çok dışarı çıkarır babaanne dede daha kolay geçer inşallah

Canim bu anlatiklarını bizde yaşıyoruz ve inan şuan ikiye katlandı. İşe giderken bakicisina çok rahat bırakırdım kadının kucağına atlardi direk ama artık ağlıyor gitmek istemiyor. Bi ara kötü kötü şeyler düşünmeye başlamıştım. Herkes yoktur kötü bişey dedi. Bizim çocuklarımızda yaptı aynilarini dedi ama ben ses kayıt cihazı falan almayi düşündüm. Eşim bakmaya basladi koluna saat gibi ses kayıt cihazı var mı die falan. Ama sonra baktık ki bu sipa yeri geliyor babasına bile korkuyorum diyip gitmiyor. Anneannesini teyzesini çok sevmesine rağmen korkuyorum diyor gitmiyor. Derdi benimle olmak. Onlar bişey yapmıyor. Ne bilim kendimi çok kötü hissediyorum bende.

Şimdi annemin yanına bile gitmiyor çünkü anneme bırakıp gidicem saniyor. Sanırım gene burakicam diye paçama yapıştı. Ben nereye gökçe oraya. On gündür bakıcı değil annemle ablam bakıyordu. Pazartesi nasıl birakicam bakıcıya bilmem.

Yaa bir hafta oldu memeden keselim sütüm akıyor yaa sinir oldum ne zaman azalacak yahu ne süt meraklisiymisim

Gece kızım uyandı yanıma aldım yatakta dönmeye başladı bende elimi karnına koyup pış pışladim ve uykuluydum bende elimi tuttu ağzına götürdü parmagimi emmeye başladı gözleri kapalıydı hemen çektim elimi sarildim tekrar ayy nasıl kötü oldum anlatamam kızlar hâlâ memeyi unutmadı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…