Annelerin Güncesi

ay iyi ki farkedebilmiş de kurtulmuş hepinizin gözüaydın olsun o vakit

Hadi gözünüz aydın

Sizlerde geceye bir söz birakin
Geç kalma bir daha

merhaba arkadaşlar anneler güncesine bazı sorularım olacak yardımcı olursanız sevinirim.2 yaşında oğlum var emziriyorum aynı yatakta beraber uyuyoruz ve tuvalet eğitimi .. bu üçün de alıştırma sırası ne olmalı tecrübe edinen ya da fikri olan var mı, yani sütten kesme eylüle kaldı gibi ondan önce yatağını ayırsam çok zor olur mu bana çok bağlı bi çocuk ama artık gerçekten çok yoruldum gece emzirmekten. ve bunların en başında tuvalet eğitimi verilir mi sütten kesmeden falan çünkü bezini değiştirmek tam bi işkence ne yapmalıyım bilemiyorum.

Haklısınız kızlar.
Bi liste yapıp paylaşmamız lazım.
Hatta ben aklımda kalanları yazayım hemen.

lutita => 1 1h1r
1 1h1r => S sailormoon123
S sailormoon123 => L Lilium3
L Lilium3 => D deterjan
A Akaibu => E ekskkalmym E ekskkalmym => L Leydiminik
L Leydiminik => lutita
S Sunset5 => isimdeyimgucumdeyim
isimdeyimgucumdeyim => A Akaibu
@ayşenazım => fayika
fayika => E Esinn10
E Esinn10 => S Sunset5
MIhtar => Yarenhelin
Yarenhelin => Blackkcat

Kalanı arkadaşlar tamamlasın. Beynim yandı

1 1h1r paylaşmış bi yere gitmedik de yoğunluk diyelim hep siz mi kaybolcanız

süreç için hangisi daha doğrudur diye bişey söylemek zor bence her çocuğun yapısı farklı hazır olup olmama durumu farklı

ama ben kendi sürecimi yazayım önce emzirmeyi bitirdik biz sonra tuvalet eğitimi henüz yatak ayıramadım ama artık havaların ısınmasıyla sıradaki gündememim bu

kaç yaşında çocuğunuz ?

Gece uyanıp emiyor mu
Çiş yapınca rahatsız oluyor mu
Neden eylüle kaldı
Bunlar önemli detaylar
Bilgi verirseniz daha kolay yardımcı oluruz
Önce sütten kesmek en mantıklısı
Kırılmayın ama Bez değiştirmekten bıkıp tuvalet eğitimi verilmez ki çocuğun hazır olması gerek önemli olan bu yoksa öğretemiyorsunuz zaten tecrübeyle sabit
2 yaşında hazır olur iki yaş uygun zaman diyenlere aldanıp ben de denedim 2 yaşında başaranadık
Böyle şeyleri genellmek çok yanlışmış onu anladım

Listeyi düzenledim senden alıntı yaparak bı tek deterjan mihtara aldı o eksik kalmış onu ekledim

Son düzenleme:
canım gece uyanıp emiyo çok sık hem de ... eylüle kalma sebebi çok sıcaklarda sütten kesmek zor olurmuş çocuk hasta olurmuş deniyor .?..
beze gelince de ben bez değiştirmekten bıkmadım kendisi değiştirtmek istemiyo kaçıyo ağlıyo vs bir de bezi takılıyken çişini yaparken çiş diyiyo ben de acaba vakti geldimi diye düşünüyorum ama alıştırayım derken daha kötü yapmak istemiyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…