Annelerin Güncesi

Kızımın rota olduğu ortaya çıkınca bulaşmasın diye yanimizdaki yatakta yatan çocuğu hemen başka odaya aldılar.

Kızımın rota olduğu ortaya çıkınca bulaşmasın diye yanimizdaki yatakta yatan çocuğu hemen başka odaya aldılar.
Geçmiş olsun canım sende dikkat et sana da bulasabilir ellerinizi sk sk yıkayın rotanin ilacı da yok malesef sadece sıvı desteği önemli çabuk biter ishalide inşallah

Bu gece yine kustu ateşi çıktı su içse kusuyo 3 kere kustu baygın yatıyor kendinde degil. Bulanti şurubu verdin tekrar kusarsa hastaneye goturecem kızım eridi bitti.
Canım Allah acil şifalar versin yavruna. Hastalığı atlatsın bak o hızla toparlar kendini. Üzme kendini geçmiş olsun canım.

Geçmiş olsun canım sende dikkat et sana da bulasabilir ellerinizi sk sk yıkayın rotanin ilacı da yok malesef sadece sıvı desteği önemli çabuk biter ishalide inşallah
Ishali yok hic bisey yemiyor sadece kusuyo su içse bile. Bende dikkat ediyorum kizim iyilessinde başka bisey istemiyorum

Yine hastanedeyiz. Kusma geçmedi vücudu çok su kaybetmiş serum taktilar perişaniz
Ayy canım çok geçmiş olsun. Hastanede kalmanız iyi olmuş, su bile içse kusuyo dedin. En azından serumla takviye yapılır. Çok çok geçmiş olsun bir an önce iyileşir kuzun inşallah.

Ayy canım çok geçmiş olsun. Hastanede kalmanız iyi olmuş, su bile içse kusuyo dedin. En azından serumla takviye yapılır. Çok çok geçmiş olsun bir an önce iyileşir kuzun inşallah.
Sağol canım tekrar yatış yaptik kuzum delik deşik oldu hiç boyle olmamıştı yavrum bi iyi olsaydi.

Yine hastanedeyiz. Kusma geçmedi vücudu çok su kaybetmiş serum taktilar perişaniz
kuzum ya serum iyi gelir ama daha çabuk toparlar en azından

Yardımcısı varmıymış
yok canım kendi halinde insanlar. Kız zaten zorlanıyodu duyduğum kadarıyla. Şimdi ne yapacaklar bilmiyorum planlı değildi sanırım

Sağol canım tekrar yatış yaptik kuzum delik deşik oldu hiç boyle olmamıştı yavrum bi iyi olsaydi.
Geçmiş olsun canım iyi olmuş ancak serumla toparlan çünkü bişi yiyemez sıvı kaybettiği için damar bulmak zor olur biraz rabbim şifa versin inşallah

Çok geçmiş olsun

Çok geçmiş olsun

Geçmiş olsun canım iyi olmuş ancak serumla toparlan çünkü bişi yiyemez sıvı kaybettiği için damar bulmak zor olur biraz rabbim şifa versin inşallah

S Simyada çok geçmiş olsun inşallah kısa zamanda toparlar
A Akaibu ikiz erkek üstüne ikiz kız mı aman Allahım Allah kolaylık versin
Sağolun arkadaşlar dün tekrardan damari bulmak çok zor oldu ikinci hemsire anca bulabildi çok kustugu için bulamadik dediler. Bugun kuzum hiç kusmadı daha iyi. Dr geldi bu gecede buradasınız dedi.

Sağolun arkadaşlar dün tekrardan damari bulmak çok zor oldu ikinci hemsire anca bulabildi çok kustugu için bulamadik dediler. Bugun kuzum hiç kusmadı daha iyi. Dr geldi bu gecede buradasınız dedi.
iyileşme sürecine girmiştir canım bir an önce toparlanır inşallah kuzun

Sevindim canım iyi olmuscikarmadiklari evde bişi yemez en azından sıvı takviyesi alır da rahatlar en azidan

Sevindim canım iyi olmuscikarmadiklari evde bişi yemez en azından sıvı takviyesi alır da rahatlar en azidan
Hâlâ su bile icmiyo evde olsak mahvolurdu burda kaldığımız iyi oldu serum çok iyi geliyo. Hastaneden de çok memnunum çok güzel ilgileniyorlar sagolsunlar. Az once lavman yaptılar 2 gündür kakasini yapmadığı icin. Nihayet yapti da rahatladı karın ağrısı geçti

Eşimin iş arkadaşının ikizleri vardı. 2 yaşlarında erkek ikiside tek yumurta ikizleri.
Şimdi kadın yine hamileymiş 5 aylıkonlarda ikiz kız
Allah yardımcısı olsun kendimi yerine kıyamadım bile

Serumla hızlıca toparlar inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…