Annelerin Güncesi

Geçmiş olsun canım
Kızım bir yaşındayken geçirmişti kusması iki üç gün ishali bir haftayı bulmuştu
Serum takıp taburcu etmişlerdi bizi aşısı olduğu için nispeten çok ağır geçmemişti
İlaç vermedi sadece ishali kessin diye probiyotik damla vermişti doktoru

cok gecmis olsun canim simdi nasil

Kizlar kızım rota virusu olmus hastanede yatiyoruz dünden beri. Nasil bisey bu?

Çok geçmiş olsun canım inşallah çabuk atlatırsiniz

Aşısıni yaptirmamistim sali günü kardeşime gitmistik kardesimin cocugu kusma ve ishal vardı sanırım ondan bulaştı. 3 gün uatarsiniz hastanede dediler ama bugün hiç kusmadigi için taburcu ettiler evimize geldik. Kızım bisey yemiyor probiyotik verdi doktor. Şimdi uyuyor çok zor 2 gün geçirdik. Ama simdi daha iyi

gecmis olsun canim

Yaaaa çok geçmiş olsun insan bi ishal olunca bile ne kadar halsiz oluyo üstüne bi de kusma vs Allah tez şifa versin ins ve çocuklar hiç hasta olmasın ;(

Çişimiz altımıza kakamız altımıza artık kimse yapmıycak çişini tuvalete diye şarkı söylüyo şuan yan odada
Ahahaaa inanmıyorum ya, ne kadar fena bu sıpalar
Teşekkür ederim kızlar ilk kez hastane de yattik cok zordu aglamaktan harab oldum kizima bisey olacak diye. Evdeyiz daha iyiyiz ama kızım yoruldu
Kardeşimin bebeği birhafta hastanede yattı bronsitten. Tam çıkacaklen rotaya yakalanmış. Yatışına devam edilecekti kardeşim kabul etmedi evde baktı. Atlattılar şükür

Çişimiz altımıza kakamız altımıza artık kimse yapmıycak çişini tuvalete diye şarkı söylüyo şuan yan odada

Bir hafta önce küçük oğlum gece hep kustu daha sonra ishal başladı sonra iyileşti daha sonra büyük oğlum aynı şekilde arkadan eşim çocuklar iyileşti eşimi bu akşam acile götürdüm serum taktilar ilaç verdi dr salgın var sanırım canim

son olsun canım inşlalah çok sevindim eve çıkmanıza

Yaaaa çok geçmiş olsun insan bi ishal olunca bile ne kadar halsiz oluyo üstüne bi de kusma vs Allah tez şifa versin ins ve çocuklar hiç hasta olmasın ;(

Bu gece yine kustu ateşi çıktı su içse kusuyo 3 kere kustu baygın yatıyor kendinde degil. Bulanti şurubu verdin tekrar kusarsa hastaneye goturecem kızım eridi bitti.

Bize de doktor salgın var dedi. Nasıl bulasiyorsa artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…