Annelerin Güncesi

ben bilmiyorum ama eltim ve çok yakın bir kız arkadaşım bilir sormak istediğin bişi varsa onlara ileteyim
Arene doğumgünü için bişeyler bakmak istiyorum da acaba satan yerler varmıdır. (Yani tabak süsler falan ) Ctesi gitmeyi planlıyorum da yoksa boşuna hiç gitmiyim.

benimki cücük demekki :) bizde elbise için teşekkür ederiz akşam giydirdim mavv mavv geziyo :)

niye bana kimse inanmıyo ya :)

Olabilür
ben ben ben
Güle Güle giysin bizimkide elbisedeki kediyi çok sevdi baba bak miyav abi bak miyav diye dolandı birde bizimki dün sizinle vakit geçirince çok etkilendi mutlu oldu sanırım gecenin bir yarısı uyandı yataga oturdu anne arkadaş deyip durdu benim gözler kapalı evet arkadaşa gittin demi dedim gecede sizi sayıkladı :KK70:

Ya bu a101 e gozluk gelcekmis gunes korumali lisansli. Yani bnlar orjinalmi oluyo smdi zarar vermezmi gozlere

Bursakumaspazarı var instagramda ordan alıyorum canım

Yaw bu fayika fayika beni kandırdı mı yoksa benim kapak sen misin
Valla bak şimdi kafamı karıştırdınız
aaa benimde begendigim bi suru kumas var orda ama guvenemedigim icin almiyordum.daha once aldin mi. hangi kumaslari aldin.

canım parti sepeti var ya onun dr burhan toprak cd. nde şubesi varmış büyük de bi yermiş
bi internet sitesine bak istersen

http://www.partisepeti.com/magazalarimiz.aspx
Ay cnm çok sağoll çok..

Cnm nereye gitçen biyer mi ariyosun yoksa konuşmanın basını kacrdm mi
Arene doğumgünü yapıcam da nasipse ctesi pendik e gidip bişeyler bakayım dedim. Yoksa pazar günü bu yakanın içindeki yere bakıcam.

Kızlar bu ipucu olayında bir tek ben elle tutulur iki şey söyledim birçoğunuz hedef şaşırttı. Şimdi doğru ipucu versenizde iş çorba oldu çıkın içinden bakıyım yada hiç uğraşmayın hediyenizi benim gibi sükut içinde bekleyin. Şimdi bir beyin fırtınası yapıverin kızlar ipuçları şöyle: kız, minik,anne hem mesafeli hem sıcak, alınan hediyenin tenceresinin bulunduğu yerde şubesi var mı bilinmiyor. Haydi kimdir söyleyin bakalım

Benim kapak ifşa olunca topukladı yine :KK70: geri dön D Delimavi 35N valla anlamamış gibi yapıcam :KK70:
Burdayim gulum nehirin kontrolu vardi ona gittim birazda gezdik analikizli:halay:
Ben D Delimavi 35N den supheleniyodm herkes ondan supheleniyomus megersem :KK70:
valla bende kendimden suphelenmiye basladim suphelenwbilirsin benden:KK49:
O değil de bi D Delimavi 35N vardı bi de İlhan irem vardı ne oldu onlara. Bi de ersen ve dadaşlar vardı :KK70:
90 lara kadar geride kalmadim daha gece burdaydim burctasim:eğlence:

Kızlar bu ipucu olayında bir tek ben elle tutulur iki şey söyledim birçoğunuz hedef şaşırttı. Şimdi doğru ipucu versenizde iş çorba oldu çıkın içinden bakıyım yada hiç uğraşmayın hediyenizi benim gibi sükut içinde bekleyin. Şimdi bir beyin fırtınası yapıverin kızlar ipuçları şöyle: kız, minik,anne hem mesafeli hem sıcak, alınan hediyenin tenceresinin bulunduğu yerde şubesi var mı bilinmiyor. Haydi kimdir söyleyin bakalım
kim bilmem ama ben değilim çok net :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

MIhtar MIhtar

isimdeyimgucumdeyim isimdeyimgucumdeyim

X