Annelerin Güncesi

Akşam 11 gibi uyur sabah 9 gibi uyanır. Öğleden sonra 1 2 saat uyur :) genel olarak böyle.
:nazar:Ay çok özendim valla
Nasıl sağlıyosun bunu biraz anlatırmısın beslenmesi de bu kadar düzenli mi mesela sen mi uyutuyorsun kendi kendine mi uyuyor uyku öncesi ritüeller falan var mı aydınlat beni lütfen

Selam kızlar ne zamandır yoktum buralarda yazmaya fırsatım olmuyor ama takipteyim benim yavrum 10da yatar sabah 9 da kalkar öğleden sonra da 1 2 saat uykusunu uyur diyen var mı aranızda :eek:yoksa hepsi fatih gibi kafasına esince uyuyup kafasına esince uyanıyor mu?
benimki illallah ettirmişti beni ama son 4 gündür uykum grldi anne yatağıma götür diyip 9 da yatıyo. Sabah 7 gibi kalkıyo. Bizim yatakta uyumak istiyodu hep sanırım sıkıldı. İnşallah bozmaz eskiden de böyleydi inşallah bozmaz diye sürekli duadayım

Karnesini merak ettim canım fotosunu atsana
image.jpg
Bu canım okul bilgileri benim kızın bilgileri var o yüzdem kapattım o kısımları

:nazar:Ay çok özendim valla
Nasıl sağlıyosun bunu biraz anlatırmısın beslenmesi de bu kadar düzenli mi mesela sen mi uyutuyorsun kendi kendine mi uyuyor uyku öncesi ritüeller falan var mı aydınlat beni lütfen
Valla en baştan beri böyleydi ben özel bir şey yapmadım. Uyku öncesi süt ister sütünü içerken uyur kalır. Bizimde sorunumuz beşik. Beşikte yatmak istiyor hala. Yatağına yatmıyor.

Gece 1 buçık gibi gökçenin sesine yataktan fırladık. Sanki boğazına bişey takılmış gibi öğürüyordu. Baya kustu. Heryer battı. 1 saatte 4 kez kusunca acile geldik. Doktorun kapısının önüne de kustu. Uyumadan önce bişeyi yoktu ne oldu anlamadım :KK43: doktor serum taktı sabaha kadar burdayız. Gökçenin ise hiç Uyumaya niyeti yok gibi. Serum takılan eli işe parmak ailesini söylüyor :KK70:

Gece 1 buçık gibi gökçenin sesine yataktan fırladık. Sanki boğazına bişey takılmış gibi öğürüyordu. Baya kustu. Heryer battı. 1 saatte 4 kez kusunca acile geldik. Doktorun kapısının önüne de kustu. Uyumadan önce bişeyi yoktu ne oldu anlamadım :KK43: doktor serum taktı sabaha kadar burdayız. Gökçenin ise hiç Uyumaya niyeti yok gibi. Serum takılan eli işe parmak ailesini söylüyor :KK70:
Aa geçmiş olsun canım. Nasıl oldu şimdi

Valla 3 den beri burdayız sanırım. Kusması kesildi ama serum bitmek bilmiyor. Sabah 5 i geçmişti uyudu gökçede. Öğlene anca biter bu serum.

Cok gecmis olsun canim ya neyi varmis gokcenin

Selam kızlar ne zamandır yoktum buralarda yazmaya fırsatım olmuyor ama takipteyim benim yavrum 10da yatar sabah 9 da kalkar öğleden sonra da 1 2 saat uykusunu uyur diyen var mı aranızda :eek:yoksa hepsi fatih gibi kafasına esince uyuyup kafasına esince uyanıyor mu?
bizde ne yazık ki öyle bir düzen yok :KK43: herşeyi denememe rağmen öğle uykularını da kendi bıraktı ki bu geç yatmasına rağmen ben artık kabullendim okula gidince düzene oturur diye beklicem artık :işsiz:

çok geçmiş olsun canım daha iidir inşallah :dua:

bizde ne yazık ki öyle bir düzen yok :KK43: herşeyi denememe rağmen öğle uykularını da kendi bıraktı ki bu geç yatmasına rağmen ben artık kabullendim okula gidince düzene oturur diye beklicem artık :işsiz:

çok geçmiş olsun canım daha iidir inşallah :dua:
Cok gecmis olsun canim ya neyi varmis gokcenin
Sağolun kızlar önemli bişey değil. çok şükür şimdi iyi :)

dün akşam kardeşim geldi artık karnı bayaca belirgin olduğundan kızımın tüm ilgisi orada :)) en son teyzecim bir kere de ben taşıyayım mı bebeği bana versene benim göbüşümde büyük diye karnını şişiriyordu :KK70:
ahaha bu da iyiymiş.
Hamilelere tepki çok komik oluyo ya. Benimde arkadaşım hamile 8 aylıktı bize bi geldiler bebeği çıkart diyip durdu sürekli :KK70: sevmek istiyomuş :KK70:

ahaha bu da iyiymiş.
Hamilelere tepki çok komik oluyo ya. Benimde arkadaşım hamile 8 aylıktı bize bi geldiler bebeği çıkart diyip durdu sürekli :KK70: sevmek istiyomuş :KK70:
vallahi artık neye nasıl tepki verecekleri belli olmuyor hep bir şaşkınlık hali yaşıyoruz :)

Canım geçmiş olsun serum çok iyi geliyor hemen toparlıyorlar inşallah daha iyiydir şimdi

Görümcemin bebeğine çocuk çok zayıf diye raporlu mama vermiş doktor 6 aylık. 5 aylık çocuk için 6 buçuk kilo çok mu az ya o_O

X