Annelerin Güncesi

K kaapi Pedagog nihayet cevap yazdı :)
3 yaşına kadar boşluğa dalma sık gmrülüyomuş. Ama kısa sürekli olmalı ve dokunmaya vs tepki vermesi lazımmış. Tepki vermiyosa nörolojik muayenesini yaptırın mutlaka. Doktor bi sıkıntı yok derse bu durumu o zaman görüşürüz demiş.
Süresini pek tutmadım gördüğüm an direk seslenip normale döndürmeye çalışıyorum. Ona bi bakayım ne kadar sürüyo.
Ama dokunmaya direk tepki gösteriyo şükür

Çok sağol canım, cok rahatladım ben de Allahın izniyle önemli birseyleri yok kuzularimizin Çok şükür

Günaydınnn...

Kızlar süt kaynatırken nasıl bi tabak koyacaktık? Çay tabağı falan koysam olur mu ki .
Bu sefer bari uğraşmayayım taşmış sütle :/
Ben pasta tabağı koyuyorum canım çay tabağı küçük olur tencerenin zeminini kapatıyor be taşmıyor

benimkide babasını kıskanıyor fena boyutlarda hemde zil çalınca kocam gelmiş diye kapıya fırlıyo :) ben öpünce dur silim ben öpeyim bile dedi

Bizim banyo wc yi yapacak adam, kolunu kirmis malzemeler evin ortasinda duruyor
ay adamcağıza geçmiş olsun ama ne kötü denk gelmiş

Izmirde 15 yaşında bir çocuk vardı kayıp belki bulunur diye bende fotografını paylaşmıştım çocuk üvey Babası tarafından öldürülüp ayağına taş bağlanıp kuyuya atliyor annesi bu adamdan hamileymiş bir de duyduğumdan beri kendime gelemiyorum kaybolduğunda çok üzülmüştüm bulunur diye ümit etmiştim benim oğlumla yaşıt

en çok buna güldüm ya

A bu çocuklar :)
Bizimki de beni herkesten kıskanıyo. Görümcem eşime sarılıp benim babam diyo gökçe de bana sarılıp benim annem diyo
Yanıma kuzenimin kızı geldi sarıldığı falanda yok önümde duruyo. Hemen boynuma sarılıp kızı itekliyo bu benim annem senin annen orda diye.
İnsanın hoşuna gitmiyo değil hani

aaa devreye başka çocuklar girdi mi bende paylaşılmaz oluyorum o benim annem bende onun hayatıyım diyor :)

Bizim banyo wc yi yapacak adam, kolunu kirmis malzemeler evin ortasinda duruyor
Adam için üzüldüm ama sizin işin hallolmasi adına kötü olmuş canım. İnşallah yerine yapacak birileri bulunur

Yaa çok güldüm yaa:)) Az laflar bak:))

Kötü olmuş canım kolu kırıldıysa iyileşmesi zaman alır başka bir usta bakın bence

Adam için üzüldüm ama sizin işin hallolmasi adına kötü olmuş canım. İnşallah yerine yapacak birileri bulunur

Yaa çok güldüm yaa:)) Az laflar bak:))

Kayinvalidelerin ve akrabalarin banyolarini hep bu adam yapmis, herkes isciliginden memnun kalmis. Kayinpeder konusacak bakalim. Adam 15 gun felan derse bekleriz ama ev hadi gidelim diyor :)

Kayinvalidelerin ve akrabalarin banyolarini hep bu adam yapmis, herkes isciliginden memnun kalmis. Kayinpeder konusacak bakalim. Adam 15 gun felan derse bekleriz ama ev hadi gidelim diyor :)
Geçmiş olsun ama 15 güne iyileşeceğini sanmam canım. 45 günde geçmemişti babamın bence başka usta bakın.

Su mario oynarken aglayan bir kiz vardiya arda da kup bloklardan kule yapip yikilinca agliyor cocuk strese girdi 2 gundur.
Bizimki de öyle. Mutfaktaydım bi bağırma sesi geldi sanırsın parmağı koptu. Gittim oyuncağı istediği yere koyamadığı için sinirlenmiş. Önceden sızlanırdı benden yapmamı isterdi şimdi hırslanıp bağırıyo

Selam kızlar ne zamandır yoktum buralarda yazmaya fırsatım olmuyor ama takipteyim benim yavrum 10da yatar sabah 9 da kalkar öğleden sonra da 1 2 saat uykusunu uyur diyen var mı aranızda yoksa hepsi fatih gibi kafasına esince uyuyup kafasına esince uyanıyor mu?

Akşam 11 gibi uyur sabah 9 gibi uyanır. Öğleden sonra 1 2 saat uyur :) genel olarak böyle.

Karnesini merak ettim canım fotosunu atsana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…