Annelerin Güncesi

Ya daireden ses gelen odanin duvarina tv yi tasittirdim. O kadar ugrasildi kablo felan cekildi. Sesi de yuksek sekilde aciyorum. Kadinin sesi yine geliyor, yine geliyor arkadas. Cocuklara bagirdi bagirdi cildirdi sustu. Kadini sac bas dovesim var, hic yapmadigim birsey ama icimi sisiriyor.

Kaç çocuğu var canım

Eskievimizde de eşim aynı şeyi yapmayı teklifetmişti ama bi akşam evden çıkalım son ses bi aksiyon filmi açıpta çıkalım
Diyodu

Yöneticinize filan söylesen ne bileyim gidip uyarmaz mı

Eskievimizde de eşim aynı şeyi yapmayı teklifetmişti ama bi akşam evden çıkalım son ses bi aksiyon filmi açıpta çıkalım
Diyodu

Yöneticinize filan söylesen ne bileyim gidip uyarmaz mı
Esim kimseyle kotu olmak istemedigi icin, kimseye birsey diyemiyoruz. Yarin apartman toplantisi var. Keske biri dile getirse.

Bence polise şikayet edin.

1 cocugu var ama evden hep baska cocuk sesleri de geliyor.
Başka bir çocuğada mı bakıyor acaba tuhafmış gerçekten bizim burada taşındığımızdan beri akşam aşırı gürültü geliyordu ama o saatlerde rahatsız olmuyordum sömestr tatilinde bu sesler o kadar arttı ki ve sürekli olmaya başladı kızımı uyutuyorum hemen kalkıyor sesten, söylemek istemedim bir gün iki gün üç gün benim kızım uyanıyor oğlum kitap okuyamıyor o kadar yani kapıcı çöp almaya gelmişti ona söyledim yani o kadar ses ki evden kaçasım geliyor dedim kapıcı onlar karşı komşuyla çok samimi o komşularının da üçüz oğlu var hep buraya geliyorlar bir de bunların ki dört çocuk ondan o kadar ses geliyordur dedi bu arada çocuklar ikinci sınıfa gidiyormuş büyükler yani anlayacak yaştalar kapıcı o üçüzlerden dünya bıkmış zaten ben söylerim dedi ve o günden sonra öyle bir gürültü gelmedi

Üst katımdaki kadın abimin eşinin arkadaşı hiç tanışmadık söylemeyecektim ama ben evimde kızımı uyutamıyordum ve o ses katlanılacak gibi olmadığı için söyledim sonuçta benim küçük bir çocugum var biraz düşünceli olmaları gerekiyordu ama onlar olmayınca ben hatırlatmak zorunda kaldım ayıp olduğunu düşünmüyorum hatta abimin eşine de söyledim haklısın 4 çocuk yani hergün hergün dedi işte benimki de şans yani fizana gitsem yine böyleleri bulur beni sen de eğer çok rahatsızsan söyleyebilirsin canım

stanki komşunla hiç karşılaşıyor musun eğer az da olsa muhabbetin varsa ima etsen çok mu yaramaz çocugunuz ses geliyor falan desen anlar belki fazla bağırdıgını caydırıcı olabilir

Hadi ya bende sen tasindin, gurultuden kurtuldun saniyordum.

Diger evdede alt komsumuzun sesini 5 yil cektik. 1 kere indim uyardim. Buraya tasindik yandakiler evi alip 6 7 ay eve tasinmadilar. Ohh dedik aradigimiz huzur iste budur sonra tasindilar buraya. Dogum yapinca evde olucam. Boyle olursa, calar kapilarini guzelce izah ederim.

stanki komşunla hiç karşılaşıyor musun eğer az da olsa muhabbetin varsa ima etsen çok mu yaramaz çocugunuz ses geliyor falan desen anlar belki fazla bağırdıgını caydırıcı olabilir
Bu kadin 1 kere bize geldi, dediki sizin sesiniz bize hic gelmiyor dedi bizimki geliyor mu dedi. Bende gece gec yatiyorsunuz sanirim biz sizin sesinizi duyuyoruz dedim :) sonra kadinin esi, esime gelmediniz bize diye cok soyledi. Ben gitmek istemedim, baska bir muhabbetimiz de olmadi kadinla.

Ya gerçekten şans bu işler bak yan dairede yaşlı Çift var yazlıktan geldiler hiç ses yok sonra yine bir yere gittiler şimdi yoklar ama varken de hiç ses yok diyorum ne olurdu ben onların altında otursaydım
Burası eski yere göre bir tık daha iyi çünkü orada konuşamıyordum bile hemen polemik yaratıyorlardı burada dikkate aldılar umarım böyle devam eder elbette ses olur çocuklu evde ama bir başkasını hergün etkileyecek kadar olmamalı,bizde de oluyor ama o ses yükseldimi ben müdahale ediyorum her zaman

Senin komşunda farkında demek ki sen belli etmişsin ses geldiğini bence bebek olduktan sonra da devam ederse söyle o da kendini frenlesin biraz çocuğa da yazık bu sayede belki bagırmaz

İnsallah, bakalim yasayip gorucez. Esimin gecen gun cebinde sayisal loto kuponu gormustum, biraz once sordum ciktimi birsey diye ciksaydi seninle ev bakmaya gitmis olurduk dedi. Bir yerde tek katli 4+1 ev varmis hayatlar, hayaller :)

İnsallah, bakalim yasayip gorucez. Esimin gecen gun cebinde sayisal loto kuponu gormustum, biraz once sordum ciktimi birsey diye ciksaydi seninle ev bakmaya gitmis olurduk dedi. Bir yerde tek katli 4+1 ev varmis hayatlar, hayaller :)
Benim eşimde oynuyor yıllardır ama yok birşey çıkmıyor

Su dunyayi geziyorumdaki kadin, gezerken cocugunu buyuttu masallah. Cocuk kocaman olmus.
annem onu her gördüğünde beni tvyi aç diye arıyo. Bak kadın çocukla neler yapıyo diye.
Hayranım bende gerçekten. Küçükken kanguruda gezdiriyodu. Aırf bebekten dolayı izliyodum nasıl yapıyo diye

annem onu her gördüğünde beni tvyi aç diye arıyo. Bak kadın çocukla neler yapıyo diye.
Hayranım bende gerçekten. Küçükken kanguruda gezdiriyodu. Aırf bebekten dolayı izliyodum nasıl yapıyo diye
Bugunde arada kangruya bindirdi onu izlerken beli kopcak sandim, birde yokus yukari ciktilar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…