Annelerin Güncesi

Biz biraz gec kaldik 10 dk kadar gecmisti girdigimizde. Oncesinde ne gosterildi bilmiyorum ama girdigimiz sirada bi animasyon gosteriliyodu bi adam is yaparken hayallere daliyodu falan. Tam anlayamadim basindan izlemedigimiz icin ne oldugunu.

Korkarsa cikarim diye dusunmustum bende. Basta gozlugu falan takmak istemedi bakti herkeste var takti izledi guzel guzel
pepeye bende niyetlendim ama 4 yastan itibarenmis galiba
kardesimin arkadasi calisiyodu sinemada onlarda dedi soran olursa 4 yasinda dersiniz diye. Soran olmadi da hic. Bende moana icin 4 yas siniri var sanmistim hepsi icin mi oyle ki.
Pepeye girebiliriz insallah konyada

Geçmiş olsun canım. Uyarsaydınız keşke yukarıdakileri

Bazen bazı insanlarla görüşmemek daha hayırlı, içlerinde bir fesatlık varsa bu sefer her görüşmenizde söylediklerini kafana takacaksın.

Senin isin daha zormus canim, insallah bundan sonrasi daha iyi olur Allah yardimcin olsun
Oyle birsey yapsan onlar kosa kosa gelirler emin ol canim ben eski evimde alt kattakilere yapmistim hemen adam kapiya geldi biraz da saf tuhaf bir adamdi siz de bizi rahatsiz ediyorsunuz dedim birkac kez ama anlamadi beni:)))en son tamam mi abicim biraz sessiz olun deyip gitmisti
Bazen bazı insanlarla görüşmemek daha hayırlı, içlerinde bir fesatlık varsa bu sefer her görüşmenizde söylediklerini kafana takacaksın.
Dogru soyluyorsun canim aslinda boyle beklentilerim yoktu beni cagirmadilar falan diye ama yigeniyle bir sorunumuz yok binalarimiz karsilikli bu kadar yakinken nezaketen soyleyebilirdi diye dusundum ben olsam davet ederdim yuz yuze gelince utanirdim cunku esimde annesi cagirma demistir ondan cagirmamistir dedi sosyal medyadan foto paylasmalarini da bir nevi nispet gibi algiladim en cok o yuzden kizdim gozume sokulmaya calisilmis gibi geldi

Kabus gibi bir gece geçirdim oglum sabah 4.30 a kadar kustu kizim surekli uyanip agladi burnunu acip yatiriyorum yine tikaniyor o yuzden kalkiyor neyseki oglum sabah kalkinca kendine gelmisti kusmasi durdu midesini üsüttü sanirim

Engelle sostal medyada kendi kendilerine eğlensinler

Annenlerde dinlenirsin daha çabuk atlatırsın. Ben bu sene hiç grip olmadım ama sık sık sistit oldum, ne illet bişey ya.
Eve yeni geldim cnm.şimdi daha iyiyim.tabi Akifide hasta etmeyi başardım(
boğazımda ki kaşıntı hariç iyiyim.ablam gelicek yine annemlere gidicem akşam.bu gecede kalsam iyi olur.Akif ve Ayşede öksürüyo.Akif grip gibi

Cnm çok geçmiş olsun.çok zor yahu bu insanlarda niye anlayış olmaz.bunları şikayet edicen
pepeye bende niyetlendim ama 4 yastan itibarenmis galiba
Bizde götürecektik Akifi 4 yaç mıymış
Kabus gibi bir gece geçirdim oglum sabah 4.30 a kadar kustu kizim surekli uyanip agladi burnunu acip yatiriyorum yine tikaniyor o yuzden kalkiyor neyseki oglum sabah kalkinca kendine gelmisti kusmasi durdu midesini üsüttü sanirim
çok geçmiş olsun cnm.Allah şifa versin

Sağol canım size de geçmiş olsun ve yaz gelsin artık çocuklar evde durmuyor canları sıkılıyor sonra da üşütüp hasta oluyorlar

canım bende pepeye götüreyim diyordum ama ig de pufpuf yazmıştı karda kış da gittik yaş sınırından giremedik falan diye
o yüzden vazgeçtim
hoş bir de şöyle bir durum var benim çatlak kızım sinemaya gidince pepeye sarılabileceğini zannediyo sanırım sarılamayacağını anlatmak daha zor olurdu :)

dün boynerden makyaj malzemesi aldım kız çok güzel ilgilendi falan herşey yolunda
ürünleri aldım eve geldim ne göreyim sivri eyeliner çekemiyorum kesinlikle olmaz dedim istediğimi gösterdim sanki inatla sivri olanı vermiş
üstüne lipstick aldım biri bordro biri pembe yani ben öyle aldığımı sanıyorum ikisinide pembe vermiş

Demekki biz tanidik seysine girmisiz. Keske pepeye yetisebilseydim uzuldum simdi

Abla oldukça dalgınmış

Bizim buradaki avm yaş konusunda esnekmiş çocuklar sinemaya gitmişti 12 yaş sınırı varmış 10 yaşında oğlum girmiş filme kızımı götürsem alabilirler ama kaç saat sürüyor acaba normal filimler gibiyse uzunlugu sıkılabilir belki ama bakcam yine de haftaya salı halk günü bilet indirimli oluyor okullar da açılacagı için kalabalık olmaz haftaya götürebilirim

1 bucuk saat yaziyodu canim internette

slm bayanlar, benim kızımda 2,5 yaşında ben pepeye götürdüm hiç kimse sormadı kızımın kaç yaşında olduğunu. direk bilet aldık ve girdik. kızım da çok güzel eğlendi hiç sıkılmadı sadece bi kısmını ayakta izledi yetişkin filmleri gibi başlarken reklam falan olmadı ara da verilmedi 1 saat 10 dk falan sürdü. bizim gayet güzel geçti şükür çok eğlendi kızım.

Ben bakar kor yanlis gordum demekki yine insallah bize de sormazlarda gireriz pepeye de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…