Annelerin Güncesi

Gunaydiinnn.

Benim sipam bu gun karne alacak teyzoslar :KK70: :KK70:
Ogretmeni anlatmis heralde. Ogretmenim bana karne vercek anne gidelim hadi diyo. Daha saatimiz gelmedi diyorum ikide bir saatimiz geldi mi diyo :KK70:
Dün gece sana yazacaktım, heyecan var mı diye. Yanımdaki bayanın kızı ilk defa karne alacak bir heyecanlı bir heyecanlı. Bugün süslenmiş gelmiş karne almaya gidecekler diye :)

Aynen kizlar heyecanliyim. Aslinda bu gun goturmeyecektim bile 11 bucukta trenimiz var. Dun ogretmenine soyleyince olamaz dedi mutlaka getirin karne alicak. Bacak kadar cocuk olunca karne alacaklarini hic dusunmemistim ben :KK70:
Bi garip oldum ya. Instagram sayfasinda paylasmislar hazirliklari cok tatli karneler hazirlamislar falan. Merakla bekliyorum 11 de gidip alcam sipami :) karneli fotomuzu atariz :)

Kp le kv goremeyecekler 1 hafta ankaradayim diye karne hediyesi harclik gondermisler dun ne istiyosa al bizim yerimize diye. Onlarda bizden heyecanli :))

esiminde her ay olur mutlaka hatta yazin haftada bir falan mudurler mutlaka cagirirlar. Ama hep essiz bende sinir oluyorum. Arkadaslarin esleriyle bir araya geldigimizde mutlaka bu konu acilir ve topluca herkes sinir oldugunu belirtir. Kadinlik bunu gerektiriyo heralde. Daha sinir olmayanini gormedim :))
Bende sinir olurum heralde :)

Bu gun uzerini cikarttim banyoya girdik. Ben su isinmis mi diye beklerken arkamda bekliyodu. Cis yapmaya basladi. Sok gecirdi bakti bitene kadar. Sonrada biraz tedirgince anne su doktum dedi :KK70:
Daha cocuga cisin ne oldugunu ogretememisim bezi birakmasini bekliyorum :KK70:

Bi kere daha boyle olmustu ama gecen seneydi heralde unutmus demekki.
Hahaha hah :) yavrum benim.

Ayy erken kalktm bugn resmen bu saatts sabah olmuyomuski ya gece gbi :deli:
Evet ya resmen gece uyanıyorum :KK43:
Bu arada kusura bakma canım yazdıklarını okudum ama yorgunluk yoğunluk anca okuyorum şuaralar. Sen moralini yüksek tut eminim bu atakta gelip geçecek kötü şeyler düşünme. İyi düşün iyi olsun. :KK200::KK200:

Aynen kizlar heyecanliyim. Aslinda bu gun goturmeyecektim bile 11 bucukta trenimiz var. Dun ogretmenine soyleyince olamaz dedi mutlaka getirin karne alicak. Bacak kadar cocuk olunca karne alacaklarini hic dusunmemistim ben :KK70:
Bi garip oldum ya. Instagram sayfasinda paylasmislar hazirliklari cok tatli karneler hazirlamislar falan. Merakla bekliyorum 11 de gidip alcam sipami :) karneli fotomuzu atariz :)

Kp le kv goremeyecekler 1 hafta ankaradayim diye karne hediyesi harclik gondermisler dun ne istiyosa al bizim yerimize diye. Onlarda bizden heyecanli :))
Allahım yaaa büyüdü de karne alıyor sıpa :) bizde şimdi yola çıkıcaz :) eşim arabayı temizlemeye gitti şimdi geldi çıkıyoruz :)))

Evet ya resmen gece uyanıyorum :KK43:
Bu arada kusura bakma canım yazdıklarını okudum ama yorgunluk yoğunluk anca okuyorum şuaralar. Sen moralini yüksek tut eminim bu atakta gelip geçecek kötü şeyler düşünme. İyi düşün iyi olsun. :KK200::KK200:
Ne kusuru canm cogu zaman bende oyleyim . sayenizde toparladim biraz :)

Abimin dugun cdsni izledik 6 yasindaymisim ayni hira sanki dolaniyo ortalarda :) rahmetli babamda hep kucaginda tutuyo beni cok ozledim keske sag olsaydida hirayi oyle severdi. Zaten kiz cocuklarini cok seviyodu
Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşallah

X