Annelerin Güncesi

Canım senin ipucu hamaratlik mi eger oysa burda lutita ve A Akaibu varken o kapak bana düşmez

Şuan akifi ayağıma aldım sallarken bi bakayım dedim.evim uçuyo boya işleri falan.oda oda yapayım dedim ama heryeri karıştırdımhiç böyle planlamamıştım temizliği
Kolay gelsin canım bende başladım temizlemeye perşembe günüde bi bayan gelecek kökten bitireceğiz inşallah

sen L Leydiminik insin sekerim cok buyuk ipucu verdi kivirdi ama bence sensin..
Bencede
sen

niye beni eledin ki simdi sevgili tencerem..
Hadi hadiiii kıvırmayın

Ben daha önce de belirttim tenceremin ve/veya minik cezvesinin isminde E harfi var.
O kadar oğlan aşortmanından sonra çok cici kız kıyafetleri aldım
son bir ipucu tencerenin bulunduğu ile daha önce gittim ( mesleğim gereği Karadeniz Akdeniz gdoğu içanadolu Ege Marmara dopuanadolu tüm bölgelere gitmişmişim var )

Hediyelerimden birini de söyleyeyim huni çünkü tencerenin çok ihtiyacı olduğunu düşünüyorum

Bunca ipucundan sonra tencereme ve tüm sevip de kavuşamayanlara gelsin bu istek parça, Seda sayandan o kendini biliyor

Benim huniye ihtiyacım var adımızda E harfide var ama çok cici kız kıyafetleri uymadı bize ??

ne kaddan guzel yazmissin.. ipucu da buyuk.. bakalim o kendini bilecek mi?

Senin tencere isimdeyimgucumdeyim net

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…