Annelerin Güncesi

Bugun kızım kustu sürekli ikindi vakti biraz kendine geldi kusmasi durdu çorba içti babası aksam gelince babasının kucağına atlayıp,sarıldı babacim ben hasta oldum ööö ööö diye kustum karnim Agridi dedi ama bir nazlar cilveler anlatamam babası da ayni şekilde ben sana kiyamam gün boyu seni düşündüm dedi uzaktaydı eşim bugün vallahi ben böyle cilve yapmadım :KK70:

Biz en başından beri öyleyiz bi yere gideceksem betülden kaçarak gidiyorum evden çıktığımı görürse kıyamet kopuyo normalde otururken bile el ele oturuyoruz kanepede deli ediyo beni yatağına battaniye öreyim dedim ona bile izin vermiyo elimi tuttuğu için
Kaçarakta gidemiyorum artık en fazla 30 saniye görmesin basıyor yaygarayı :işsiz:
Yalnız çok zor bi durum bu ya :KK43: öğlenleride uyutmuyorum artık resmen yapışık geziyoruz.

Kaçarakta gidemiyorum artık en fazla 30 saniye görmesin basıyor yaygarayı :işsiz:
Yalnız çok zor bi durum bu ya :KK43: öğlenleride uyutmuyorum artık resmen yapışık geziyoruz.
Benim kızda bir ara öyleydi banyoya gidiyordum içeride babası abileri varken banyoya gelip beni bekliyordu,şimdi biraz daha iyi bir süre de olsa abileriyle ya da babasıyla vakit geçiriyor

Kötü bişey yoktur allahınizniyle canım gönlünü ferah tut

İçini ferah tut canım yoktur bişey. Kv ninki devamlı ağrıyor koltuk altına doğru, o da takip ediyo ama bişey yok temiz. Aklına kötü şeyler getirme

Ardaya hamile olduğum ay hamile olduğumu bilmiyordum, kislerin ağrısı çok kötü koluma vuruyordu. Göğsüm ağrıyordu. O kadar morelim bozulduki aklıma kötü kötü şeyler gelmişti. Meğersem hamilelik belirtisiymiş. Bende doğumdan sonra gidicem, kontrole.

Aklina kotu seyler getirme canim. Kuruntudur insallah

Sağolun kızlar size yazınca bile ferahladım biraz inşallah kuruntudur hepten ferahlarım

Yine her zamanki gibi sütü ocağa tasirmayi başardım :kızgın:guya mutfakta bekliyorum tasmamasi için bir anda tasiverdi :işsiz:
Canim sut tasirmaz diye bisey varmis. Gerci ben kullanmadim hic ama duymustum 3-5 lira biseydi netten baktigimda. Senin telasin cok en azindan cozum olur. Onun lekesi igrenc oluyo.
Tencerenon dibine koyuyolarmis tabak gibi kucuk bisey tasirmiyomus.
Bende almayi dusunuyorum ama hic denk gelmedim

Canim sut tasirmaz diye bisey varmis. Gerci ben kullanmadim hic ama duymustum 3-5 lira biseydi netten baktigimda. Senin telasin cok en azindan cozum olur. Onun lekesi igrenc oluyo.
Evet canim varmis burada bir arkadas paylasmisti ben de hic denk gelmedim ama ozellikle arayip bulcam cunku biktim ocagi temizlemekten hele demirleri yikamak cok zor oluyor ugrastiriyor beni

Bilgili hatun :)

süt taşı da diyolar pazarlarda oluyo genelde

Bi de sütü koymadan önce tencereyi suyla çalkalamayı deneyin heryeri ıslansın sonra sütü koyup ocağa kabarsa bile hemen taşmıyo öyle biz böyle yapıyoruz bayadır bende nefret ediyorum süt kahve falan taştımı :)

süt taşı da diyolar pazarlarda oluyo genelde

Bi de sütü koymadan önce tencereyi suyla çalkalamayı deneyin heryeri ıslansın sonra sütü koyup ocağa kabarsa bile hemen taşmıyo öyle biz böyle yapıyoruz bayadır bende nefret ediyorum süt kahve falan taştımı :)
pazara gitmiyoruz burjuva takiliyoruz biraz :KK70:
Pazar uzak ya :) netten siparis verecek olursam onuda ekleyeyim diyorum her seferinde unutuyorum.
Onu ben hep yapiyorum. Annem dibe tutmaz oyle yap demisti onun icin saniyodum. Yine de tasiyo ama tahta kasik sa bi ise yaramiyo

Pazar uzak ya :) netten siparis verecek olursam onuda ekleyeyim diyorum her seferinde unutuyorum.
Onu ben hep yapiyorum. Annem dibe tutmaz oyle yap demisti onun icin saniyodum. Yine de tasiyo ama tahta kasik sa bi ise yaramiyo
Tahta konmaz ki metal kaşık konur :)

Öğle uykusuna yatmayınca daha yapılık oluyo bi ara uyutmuyodum şimdi uyutuyorum yine öğle uykusu

Yine her zamanki gibi sütü ocağa tasirmayi başardım :kızgın:guya mutfakta bekliyorum tasmamasi için bir anda tasiverdi :işsiz:

Tahta konmaz ki metal kaşık konur :)

Süt taşı bende var kp kendilerine alırken bana da almış tahtakalelerde de satııyo taşırmıyo gerçekten

Bu arada bende normal çelik kepçe koyuyodum taşmadın diye tahta değil :))

Ben bu evlilikten cok sikildim. Artik esimi idare etmek cok zor gelmeye basladi. Siddet aldatma vs gibi seyler yok ama yapamiyorum artik. Cocuk gibi. Abuk subuk seylere takiyo. Anlatsam suan niye konusmadigimizi gulersiniz heralde. Sogudum artik bisey yapmak duzeltmeye calismak bile gelmiyo icimden. Arada soyluyo durduk yere sacma sapan seylerle uzdum seni diye. Tamam diyorum artik olmaz. Ama yine ayni sey.
Artik uyuyamiyorum surekli basim agriyo. Sabaha kadar oturuyorum abuk subuk seylerle ugrasiyorum canim ciksinda dusunmeden uyuyayim diye. Bazen cok seviyo bazen zerre umrunda degilim.
Oturup duzgunce sorunlarimizi konusamiyoruz bile. Konussak blki duzelecek ama tamam bitti diye kapatiyo konuyu. Off gozlerim kan canagina dondu dusun dusun mahfoldum. Suan eline bakiyo olmak bile cok zoruma gidiyo.. kimseye bisey soyleyemiyorum da. Birine anlatsam sok olurlar. Kimseye teksbir gun sorunumuz var demedim. Kavgali da olsak herkesin yaninda normal davrandik. Ama ben yoruldum ya cok yoruldum. Bi basima kalmaktan cok yoruldum. Surekli ayni seylerle ugrasip durmaktan biktim artik. Gokce olmasa hic biseyi umursamam ama elim kolum baglaniyo.

Öğle uykusuna yatmayınca daha yapılık oluyo bi ara uyutmuyodum şimdi uyutuyorum yine öğle uykusu

Süt taşı bende var kp kendilerine alırken bana da almış tahtakalelerde de satııyo taşırmıyo gerçekten

Bu arada bende normal çelik kepçe koyuyodum taşmadın diye tahta değil :))
Öğlen uyuttuğum zaman gece 1-2 ye kadar uyanığız ve çok yıpranıyorum. Kızım okula gidiyor kardeşinin yüzünden o da uyuyamıyor. Öğlen uyutmasam 8,5-9 gibi uyuyorlar

Ben bu evlilikten cok sikildim. Artik esimi idare etmek cok zor gelmeye basladi. Siddet aldatma vs gibi seyler yok ama yapamiyorum artik. Cocuk gibi. Abuk subuk seylere takiyo. Anlatsam suan niye konusmadigimizi gulersiniz heralde. Sogudum artik bisey yapmak duzeltmeye calismak bile gelmiyo icimden. Arada soyluyo durduk yere sacma sapan seylerle uzdum seni diye. Tamam diyorum artik olmaz. Ama yine ayni sey.
Artik uyuyamiyorum surekli basim agriyo. Sabaha kadar oturuyorum abuk subuk seylerle ugrasiyorum canim ciksinda dusunmeden uyuyayim diye. Bazen cok seviyo bazen zerre umrunda degilim.
Oturup duzgunce sorunlarimizi konusamiyoruz bile. Konussak blki duzelecek ama tamam bitti diye kapatiyo konuyu. Off gozlerim kan canagina dondu dusun dusun mahfoldum. Suan eline bakiyo olmak bile cok zoruma gidiyo.. kimseye bisey soyleyemiyorum da. Birine anlatsam sok olurlar. Kimseye teksbir gun sorunumuz var demedim. Kavgali da olsak herkesin yaninda normal davrandik. Ama ben yoruldum ya cok yoruldum. Bi basima kalmaktan cok yoruldum. Surekli ayni seylerle ugrasip durmaktan biktim artik. Gokce olmasa hic biseyi umursamam ama elim kolum baglaniyo.
bence sana en çok çalışmak iyi gelecek umarım şu düşündüğün iş en kısa sürede sonuçlanır hem para kazanmak iyi geliyor insana hem de başka uğraşlar hatta başka stresler
iş yerinde öyle stresli olduğum zamanlar oluyo ki evimde sadece huzur dinginlik istiyorum tartışacak enerjimin kalmayışı sevindiriyo yani beni :)
he bi de şu var bi kaç ay sonra 8 sene diyeceğim evliliğimde tartışmalara bakıyorum hep benzer konular küssek de benzer kızsak da konuşsak da sussak da sorular da sorunlarda hep benzer yerlerden

X