Annelerin Güncesi

Yani neyin kafası neyini tatmin ediyosun hiç uğraşamam böyle şeylerle :KK70:
yani bide başka insanları kendini o bu şeklinde tanıtıyo öyle değil falan diye ifşa etmiş yok bence diploması olmalı ben inanamıyorum
he bide şeyler var diploması yoksa da biz onu sevdik çocuğunu sevdik bilmem ne yazanlar

Tam aklıma geldi ig den baktım kadın sayfasını kapatmış heralde bulamadım. Sonra size söyleyeyim diye girdim L Leydiminik sen de ondan bahsetmişsin:)) Valla ben o kadını kesfette görüyordum hiç içim sevmemisti takip etmedim ama bazı paylasimlarina gıcık oluyordum.
sayfayı gizlemiş bende merak ediyorum bişi paylaştımı diye ki bende hiç takip etmeyenlerdenim keşfette denk geldiğim olmuştu sadece
ben sayılı bloger takip ediyorum zaten akademisyenanne ve pedagoganne dışında çoğu tanıtıma reklama kaydı tamam para elbette kazansınlar ama herşeyin daha düzgün bi yolu olmalı
yakında hepsini takibi bırakıcim böyle giderse tabi onlar içinde çokda fifi olabilir ama neyse :KK53:

Ben takip ediyorum meraktan cikmadim. :KK70: bisey yazmamis hic dun bebisinin ultrasyon fotosunu paylasmis sadece. Altina bundan sonra dinlenmem lazim doguma cok az kaldi falan demis.
Bende bi cekilis icin takip etmeye baslamistim cikmadigim iyi olmus :KK70:

yani bide başka insanları kendini o bu şeklinde tanıtıyo öyle değil falan diye ifşa etmiş yok bence diploması olmalı ben inanamıyorum
he bide şeyler var diploması yoksa da biz onu sevdik çocuğunu sevdik bilmem ne yazanlar

sayfayı gizlemiş bende merak ediyorum bişi paylaştımı diye ki bende hiç takip etmeyenlerdenim keşfette denk geldiğim olmuştu sadece
ben sayılı bloger takip ediyorum zaten akademisyenanne ve pedagoganne dışında çoğu tanıtıma reklama kaydı tamam para elbette kazansınlar ama herşeyin daha düzgün bi yolu olmalı
yakında hepsini takibi bırakıcim böyle giderse tabi onlar içinde çokda fifi olabilir ama neyse :KK53:
Ben de bu reklam olaylarını bu kadar abartmalarini anlamıyorum canım. Benim güvenim azalıyor böyle olunca.

Ben takip ediyorum meraktan cikmadim. :KK70: bisey yazmamis hic dun bebisinin ultrasyon fotosunu paylasmis sadece. Altina bundan sonra dinlenmem lazim doguma cok az kaldi falan demis.
:)))

A Akaibu çekiliş mi dedi biri, hadi yapalım yapalımm:KK200:

Ay ben onu bunu bilmem de A Akaibu bana gb göndersin onun yüzünden o hesaptan bu hesaba net paketim patladı
Yani yoksa beni biliyorsunuz hiç böyle meraklarım olabilemez Bir leydi olarak ay nikimden bile bi asaletler fışkırıyormuş da farkında değilmişim :KK70::KK70::KK70:
Yaa tabi :KK70:
Turkcelliydin di mi. Hesabimda sallayinca hediye geliyo bende 10 gb hediye internet var :KK70:
O kadar sansliysan belki sende gorebilirsin :KK70:

Bu aralar kafam bir hos. İs yerinde yanimdaki kizin gorumcesinin 2 cocugu var, biri 10 biri 1 yasinda, 1 yasinda olani emziriyor. Gogsunde sut bezesi diye onemsemedigi bezeleri oluyor en sonunda agrilara dayanamayip doktora gidiyor doktor gogus kanseri teshisi koymus ve sicramis. En gec pazartesiye kadar ameliyata girecek. 2 gogusunun birden alinma ihtimali var. Kiz gogsunun o agrisiyla hala 1 yasindaki cocugu emzirmeye calisiyormus. 1 haftadir tanik olduklarimiz cok agir geldi. Kizin annesi ve babasi kanser atlatmis, simdi kizlari ayni seyi yasiyor. Hayatta kafaya taktigimiz, uzuldugumuz kucuk seyler cok anlamsiz geliyor. Saglikla yasadigimiz her an cok kiymetli.

Bu aralar kafam bir hos. İs yerinde yanimdaki kizin gorumcesinin 2 cocugu var, biri 10 biri 1 yasinda, 1 yasinda olani emziriyor. Gogsunde sut bezesi diye onemsemedigi bezeleri oluyor en sonunda agrilara dayanamayip doktora gidiyor doktor gogus kanseri teshisi koymus ve sicramis. En gec pazartesiye kadar ameliyata girecek. 2 gogusunun birden alinma ihtimali var. Kiz gogsunun o agrisiyla hala 1 yasindaki cocugu emzirmeye calisiyormus. 1 haftadir tanik olduklarimiz cok agir geldi. Kizin annesi ve babasi kanser atlatmis, simdi kizlari ayni seyi yasiyor. Hayatta kafaya taktigimiz, uzuldugumuz kucuk seyler cok anlamsiz geliyor. Saglikla yasadigimiz her an cok kiymetli.
Allah yardimcisi olsun. Aynen oyle insan sagligni kaybedince uzuluyo sacma sapan seyler icin kafa yorduguna

En büyük varlık sağlık gerçekten...Allahım yardımcısı olsun evlatlarina bagislasin inşallah şifa versin. Sağlıklı sevdiklerimizle mutlu Günlerimiz var binlerce kez sükretsek az. Allahım sen koru...

L Leydiminik kızçen nasıl oldu ??
Herkese Günaydın, acayip uykum var ve 40 dk daha uyumak varken gökçe süt istiyorum diye ağlaya ağlaya uyandırdı beni :KK43: ne var 40 dk sonra istesen demi ama gökçe

X