Annelerin Güncesi

Betülde uykusu olsun olmasın emziği ağzına aldı mı elimi tutmak istiyo onda bişey yok denebilir ama durum şu ki diyelim telefon elimde cevap yazamıyorum sürekli elimiçekiştiriyo şimdi örgü örmeye başladım kesinlikle müsade etmiyo elimi çekiyo
Ayrıca ben elini bıraktırmaya çalıştıkça şimdi ayağınıda tutayım istiyo ve kesinlikle bıraktıramıyorum bu huyu deli gibi ağlıyo
Demem o ki bi çaresini bulursan bana da söyle

Onunki tuhaf tabi 10 gün geçmiş üstünden hem ertesi gün bile arayıp haber vermesi gerekir evde olsan da olmasanda

Canm habersiz gelmesi yanlis bence doktora da gitmis olamazmisin yani

canım ben mark&spencerdan aldım 2 üst uzun kollu bir pakette 59tl bir de altlık tek aldım 39 tl idi ama baya işe yaradı kesinlikle tavsiye ederim hatta termal çorapda varmış almadığım için çok üzüldüm şimdi bi de ondan alıcam
arkadaşımda kızına pentiden almış

hadi gözünüz aydın maşallah canım

inşallah iyi karşılar bizim ki çok güzel geçti ilk biraz yadırgadı üstü kar olunca sevmedi fln ama sonra arkadaşı oynarken heveslendi biz de üstüne gitmeyince yavaştan alıştı en son boyu kadar karın içindeydi :)

yemk işini becerememek diyince zirve benim malum canımlar öyle heveslenmeyiniz :p
bakınız ben ağlanacak halime güler oldum artık çünkü göz yaşı fln kalmadı bende..hele de dışarı bi yere gittiğimde ne mümkün bırak yedirmeyi su içse yaşasın su içti diyorum ben iki gün gezdik totalde iki kez yarım kase çorba içti ben ay şükür dedikçe eşim ateşime baktı :) ısrarla ona da kendime de zehir edemzdim tatili bakalım inşallah bunca açlığın üstüne annemi daha da üzmez

ay maşallah arkadaşıma yahu bir sürü tebrik bir de maşallah bırakıyorum şuracıklara :nazar::KK200::sampiyon:

ya bişi söyliyim mi ne kdr anne olunca kardeş olunca rahat etsende eşle başbaşa olmak başka bişi :oops:

benim sadece hamileliğimde üçgünlük lekelenmem olmuştu onun dışında bi fikrim yok ama doktora gitmek ii olur basit şeyleri ertelemekten daha büyük sorunlara kendimiz yol açıyoruz inşallah mühim bişi değildir

ay benim annemde sosyal medyacı kesildi başıma bide fake isimle hesap açtırdı kaçak kaçak gelinleri falanda izliyo :)) face ve ig deki isimleri de farklı :)) şimdi ben haftasonu genelde hep snap attım tutturmuş snap yükle bana diye akşam indirmedim diye bozuldu bgn gidince yükliyeyim bari

ya nasıl güldüm anlatamam :KK70::KK70::KK70:

yani ameliyat oldun diye ömür billah evde mi yatacan deli mi ne ayrıca yani koca on gün bi zahmet arasın gelirken

@Aysegul1706 canım pedagog görüşmesinin iyi geçmesine sevindim inşallah daha da iyiye gider
Degilmi kızlar önce bir an benmi yanlisim diye düşündüm ama sonra yok dedim 10 gündür bir sürü kişi geldi geçmiş olsuna 10 gün sonra habersiz pat diye geliyor evde bunaldim kizimda bunaldi bir hava aldık iyi oldu hatta gıcık oldum şimdi yine gezmeye gidiyorum :KK70:

canım ben mark&spencerdan aldım 2 üst uzun kollu bir pakette 59tl bir de altlık tek aldım 39 tl idi ama baya işe yaradı kesinlikle tavsiye ederim hatta termal çorapda varmış almadığım için çok üzüldüm şimdi bi de ondan alıcam
arkadaşımda kızına pentiden almış

hadi gözünüz aydın maşallah canım

inşallah iyi karşılar bizim ki çok güzel geçti ilk biraz yadırgadı üstü kar olunca sevmedi fln ama sonra arkadaşı oynarken heveslendi biz de üstüne gitmeyince yavaştan alıştı en son boyu kadar karın içindeydi :)

yemk işini becerememek diyince zirve benim malum canımlar öyle heveslenmeyiniz :p
bakınız ben ağlanacak halime güler oldum artık çünkü göz yaşı fln kalmadı bende..hele de dışarı bi yere gittiğimde ne mümkün bırak yedirmeyi su içse yaşasın su içti diyorum ben iki gün gezdik totalde iki kez yarım kase çorba içti ben ay şükür dedikçe eşim ateşime baktı :) ısrarla ona da kendime de zehir edemzdim tatili bakalım inşallah bunca açlığın üstüne annemi daha da üzmez

ay maşallah arkadaşıma yahu bir sürü tebrik bir de maşallah bırakıyorum şuracıklara :nazar::KK200::sampiyon:

ya bişi söyliyim mi ne kdr anne olunca kardeş olunca rahat etsende eşle başbaşa olmak başka bişi :oops:

benim sadece hamileliğimde üçgünlük lekelenmem olmuştu onun dışında bi fikrim yok ama doktora gitmek ii olur basit şeyleri ertelemekten daha büyük sorunlara kendimiz yol açıyoruz inşallah mühim bişi değildir

ay benim annemde sosyal medyacı kesildi başıma bide fake isimle hesap açtırdı kaçak kaçak gelinleri falanda izliyo :)) face ve ig deki isimleri de farklı :)) şimdi ben haftasonu genelde hep snap attım tutturmuş snap yükle bana diye akşam indirmedim diye bozuldu bgn gidince yükliyeyim bari

ya nasıl güldüm anlatamam :KK70::KK70::KK70:

yani ameliyat oldun diye ömür billah evde mi yatacan deli mi ne ayrıca yani koca on gün bi zahmet arasın gelirken

@Aysegul1706 canım pedagog görüşmesinin iyi geçmesine sevindim inşallah daha da iyiye gider
Aynen canım KV vardı sonra annem geldi, bir de ben boyle ameliyat ya da doğum gibi olaylarda eşimden daha bir ilgi bekliyorum o da çok yoğun çalıştı bu süre içinde bir boşluk oldu sanki

Merakla socialmom in aciklamasini bekliyorum. :KK70: Insanlara eglence cikti. Ne kadar merakliymisim. Ama keske kadin hamileyken cikmasaydi ortaya. Yalan soylemis bile olsa hamile uzuldum birazcik
ya ne yalan diyim bende senin gibiyim :oops: ollaluna da snapten bana bişi sormayın kendi kişisel hayatı beni ilgilendirmez fln dedi
kimse tam olarak ondan yana açıklama da yapmıyo merakla bekliyorum

-Oğlum sen uçabilir misin?
Uçamam anne
-Neden uçamazsın oğlum
Kanatlarım yok ki benim
-Kimin kanatları var
Kargaların :KK70:
Ben de sordum yavruma uçamazmış:KK70:
erkek adam iste :KK70: senin cocuk cok net ya bayiliyorum :))

ya ne yalan diyim bende senin gibiyim :oops: ollaluna da snapten bana bişi sormayın kendi kişisel hayatı beni ilgilendirmez fln dedi
kimse tam olarak ondan yana açıklama da yapmıyo merakla bekliyorum
bu konuda da benzesiyoruz demekki :KK70: ziopolet var ya o kadini seviyodum zaten catlak bisey. Diploma nerde diye sormus video cekip :KK70: bi o acik acik sormus heralde oyle yazmislar.
Agir issizim bu ara :KK70:

Ya aslında kadının işiyle ilgili bi paylaşımı da yok sanırım millet birbiriyle uğraşsın seviyi :)

erkek adam iste :KK70: senin cocuk cok net ya bayiliyorum :))

bu konuda da benzesiyoruz demekki :KK70: ziopolet var ya o kadini seviyodum zaten catlak bisey. Diploma nerde diye sormus video cekip :KK70: bi o acik acik sormus heralde oyle yazmislar.
Agir issizim bu ara :KK70:
aa ben o hesabı bilmiyorum bakarım bi :oops:ve evet diyorum ya bazen sen yazınca ne zaman yazdım ben bunu diyesim geliyo :))

Ya aslında kadının işiyle ilgili bi paylaşımı da yok sanırım millet birbiriyle uğraşsın seviyi :)
bence bu durum biraz işlerle alakalı markalar tanıtımlar bu iş baya ciddi bi iş anlaşılan

psikolojik danismanlik yapiyorum demis. 100 tl + kdv yuzyuze olursa 250 tl diye mail atmis insanlara :))ne bileyim programlara uzman psikolog diye katiliyo. Aptamilin falan firmalarin reklamlarini uzman psikolog diye yapiyo. Bi de psikologum diye seminerler veriyomus
Bunlari hic yapmasa sikinti degilde yaptiysa buyuk suc gercekten.
Ne uyanik insanlar ya. Kirk yil dusunsem boyle bisey yapmak aklima gelmez

A Akaibu ay hesaba baktım altında dönenler fln ronaldo bacaklı diye bi muhabbet vardı bu kadına mı demiş ki
ay ben olsam kimseye bu kdr malzeme olmam kapak tagiyle diplomamı paylaşırdım

A Akaibu ay hesaba baktım altında dönenler fln ronaldo bacaklı diye bi muhabbet vardı bu kadına mı demiş ki
ay ben olsam kimseye bu kdr malzeme olmam kapak tagiyle diplomamı paylaşırdım
Aynen oyle soylemis. Biri bi elestiri yapmis heralde. Direk kadina hakaret etmis ronaldo bacakli. Az ye senin ki hep sisman siniri falan diye. Hayretler icerisinde kaldim bende okudukca. Kadinda yazmis hatta siz benim gecirdigim rahatsizliklari biliyomusunuznda boyle yaziyosunuz diye. Ne bileyim spastik falan dwmis insanlara. Ben sadece paylasimlari okur altina bakmazdim meger neler donuyomus

Aynen oyle soylemis. Biri bi elestiri yapmis heralde. Direk kadina hakaret etmis ronaldo bacakli. Az ye senin ki hep sisman siniri falan diye. Hayretler icerisinde kaldim bende okudukca. Kadinda yazmis hatta siz benim gecirdigim rahatsizliklari biliyomusunuznda boyle yaziyosunuz diye. Ne bileyim spastik falan dwmis insanlara. Ben sadece paylasimlari okur altina bakmazdim meger neler donuyomus
Kimden bahsediyorsunuz kizlar? :)

X