Annelerin Güncesi

Merak ettim ya. Kizin basina ust uste bir suru sey geldi. Iyidir insallah. Arasak rahatsiz etmis olur muyuz ki.

Yalniz o degildebu sefer kv mecbur gitcek gorumceye heralde :))
bende düşündüm ama şartları bilemediğimden mesaj attım inşallah iidir
ve evet gerçekten bakmak nasip olmayınca bak bu da ikinci olay

Geçmiş olsun kuzum yaa aslında apandisitte hiç bekletilmemeden ameliyata almaları lazım en kısa zamanda da toparlanir son inşallah

Cok gecmis olsun canim. Allah sifalar versin.

canım çok çok geçmiş olsun acil şifalar :dua::dua:

Esincim çok geçmiş olsun. Ameliyat olmuşsundur herhalde canım umarım kolay geçmiştir Allah şifa versin E Esinn10

A aa bi anda çok geçmiş olsun çabucak toparlanırsın inş E Esinn10

Merak ettim ya. Kizin basina ust uste bir suru sey geldi. Iyidir insallah. Arasak rahatsiz etmis olur muyuz ki.

Yalniz o degildebu sefer kv mecbur gitcek gorumceye heralde :))

bende düşündüm ama şartları bilemediğimden mesaj attım inşallah iidir
ve evet gerçekten bakmak nasip olmayınca bak bu da ikinci olay

E Esinn10 canım geçmiş olsun. Umarım iyisindir. Herşey üstüste geliyor gerçekten.
sagolun kızlar telefonum evde kalmıştı o yüzden size haber veremedim aksam getirdi eşim telefonumu
Sabah 10 da oldum ameliyat genel anestezi yaptılar kendime gelirken karnimda çok acı hissettim kendime gelmek zordu benim için
Simdi daha iyiyim agrim fazla yok ağrı kesici yapıyorlar kapalı ameliyat yapmışlar
Çocukları çok ozlemistim aksam geldiler yanıma kızım sabaha kadar uyumamis ağlamamış ama huzursuzmus KV görümceye gitmiş benden buraya kadar bu saatten sonra benim bakima ihtiyacım var

sagolun kızlar telefonum evde kalmıştı o yüzden size haber veremedim aksam getirdi eşim telefonumu
Sabah 10 da oldum ameliyat genel anestezi yaptılar kendime gelirken karnimda çok acı hissettim kendime gelmek zordu benim için
Simdi daha iyiyim agrim fazla yok ağrı kesici yapıyorlar kapalı ameliyat yapmışlar
Çocukları çok ozlemistim aksam geldiler yanıma kızım sabaha kadar uyumamis ağlamamış ama huzursuzmus KV görümceye gitmiş benden buraya kadar bu saatten sonra benim bakima ihtiyacım var
Cok buyuk geçmiş olsun canım dikkat et kendine hemen ayaklanma dinlen biraz

Hadi geçmiş olsun canım kapalı ameliyatta iyileşme kolay oluyo ama biraz naza çek kendini hemen ayaklanma herşeyi kendin yapmaya kalkma

Canim gecmis olsun umarim Iyisindir kendine dikkat et

sagolun kızlar taburcu oldum evdeyim annem var yanımda gece tansiyonum çok düştü 6-4 tu tekrar serum takıldı sonra biraz yükseldi ama halsizim yine gözlerim kararıyor kalkınca karnim acıyor
Bu arada kpss den 74 almisim bende
Geçmiş olsun canım allah şifa versin

Betüle dün akşamdan beri çiş öğretmeye kalktım her an vazgeçebilirim ama sabahtan beri 3 kez altına yaptı tuvalete de yaptık aslında ne çok çil yapıyo anlamadım gece bez bağladım ama işememiş hiç

Bosver canim herkesi artik. Kendine dikkat et. Yatmanin keyfini cikar :)

Betüle dün akşamdan beri çiş öğretmeye kalktım her an vazgeçebilirim ama sabahtan beri 3 kez altına yaptı tuvalete de yaptık aslında ne çok çil yapıyo anlamadım gece bez bağladım ama işememiş hiç
Bez isini bende beceremeyecek gibiyim :KK43: daha poposundan bezi cikartmaya ikna edemedim :KK43:

Yine patlama haberi, hemen besiktasdaki arkadaslarima ulastim arkadasimin eviyle stadyum arasinda baya mesafe olmasina ragmen camlar baya sallandi dedi.

Bugun cok uzun zaman sonra Ardaya bot almak icin alisveris merkezine gitmistik giderken de aklima ya patlama olursa diye geldi. Hepimizi sindirdiler hep bir korku var icimizde Allahim korusun.

Arkadasimda mac sirasinda ordan gecmis dusunmus su an ya patlama olursa diye belki kendimize bile itiraf edemiyoruz ama hep bu duyguyla yasiyoruz. Onlarin da amaci bu zaten.

Aydinlik gunlerin yakin olmasi dilegiyle. 2017 de bir mucize olsun. Ulkemde baris olsun.

Cok buyuk geçmiş olsun canım dikkat et kendine hemen ayaklanma dinlen biraz
Canım sana birşey sorcam karnimda 3 yeri delmisler baticon sürüp sargı bezi ve bantla yapistirdilar evde 2 gün pansuman yapın dediler ama bu bantlar çok yapışık çıkması zor oluyor kolumda da vardı ıslatarak zor çıkarttım ama karnımi islatamam iki gün islanmamasi lazim bu bantları nasıl kolayca cikartabilirim

Yine patlama haberi, hemen besiktasdaki arkadaslarima ulastim arkadasimin eviyle stadyum arasinda baya mesafe olmasina ragmen camlar baya sallandi dedi.

Bugun cok uzun zaman sonra Ardaya bot almak icin alisveris merkezine gitmistik giderken de aklima ya patlama olursa diye geldi. Hepimizi sindirdiler hep bir korku var icimizde Allahim korusun.

Arkadasimda mac sirasinda ordan gecmis dusunmus su an ya patlama olursa diye belki kendimize bile itiraf edemiyoruz ama hep bu duyguyla yasiyoruz. Onlarin da amaci bu zaten.

Aydinlik gunlerin yakin olmasi dilegiyle. 2017 de bir mucize olsun. Ulkemde baris olsun.
Amin canım ya Allah korusun çok üzüldüm şehitlerimiz varmış Allah ailelerine sabir versin yaralılara da acil şifalar versin

Canım sana birşey sorcam karnimda 3 yeri delmisler baticon sürüp sargı bezi ve bantla yapistirdilar evde 2 gün pansuman yapın dediler ama bu bantlar çok yapışık çıkması zor oluyor kolumda da vardı ıslatarak zor çıkarttım ama karnımi islatamam iki gün islanmamasi lazim bu bantları nasıl kolayca cikartabilirim
Canım o bantlar zor çıkıyor tamamına değil de üç kısmına az kolanya dök öyle çıkar

X