Annelerin Güncesi

reglilerim yine eskisi gibi sancılı olmaya başladı oysa doğum sonrası ilk oluşlarım ne kadar sorunsuz geçiyordu

Hiç gulecegim yoktu oğlum güldürdü beni aksam yemeğini sordu ne yapacaksın diye balık dedim anne ne olur balık yapma dedi neden diye sordum FB nin maçı varmış gecen defa da balık yaptın besiktasla berabere kaldık dedi ama bu hamsi dedim geçen defa da hamsi yapmistin dedi :KK70:
yapma o zmn annesi totem diye birşey var şu hayatta :)

reglilerim yine eskisi gibi sancılı olmaya başladı oysa doğum sonrası ilk oluşlarım ne kadar sorunsuz geçiyordu
Benimde önceden sancılı olurdu büyük oğlumun doğumundan sonra sancısız oldum şimdi sancim olmuyor ama spiralden dolayı lekelenme bazı aylarda daha uzun sürüyor ve baş ağrısı yapıyor şu anda da oyleyim mesela

Benimde önceden sancılı olurdu büyük oğlumun doğumundan sonra sancısız oldum şimdi sancim olmuyor ama spiralden dolayı lekelenme bazı aylarda daha uzun sürüyor ve baş ağrısı yapıyor şu anda da oyleyim mesela
bende bugün regl oldum son bir kaç oluşumda ağrı olmaya başladı tabi çok şükür yine eskisi kadar şiddetli değil ama ne bilim ilk oluşlarım acayip rahattı olduğumu bile anlamıyodum

Sorma canım hayatımız totem anne sen mutfaktayken gol oldu yine mutfağa git,ben şurada oturayim buradayken gol olmuştu boyle uzayıp gidiyor:))
yaaaa biz de aynı öyleyiz annem abim kardeşim eşim çok eğlenceli bir delilik bu :)))

Kizlar rahatsizlandim aksam karnim agridi hastanedeyiz apandist cikti sabah ameliyat olcam dua edin bana

Nedir bu ust uste geliyo hersey.
Canim cok gecmis olsun. Sabah kacta ameliyatin

Çok geçmiş olsun canım, hiç bilmiyoruz yaa pat diye bişey çıkıyor. Kolaylıkla atlat inşallah
sagolun kizlar ne olacagimiz hic belli degil ben ne zaman sikilsam hasta oluyorum ikindi vskti hafif karin agrim basladi evi supurup sildim baliklari pisirdim derken agri siddetlendi yemek yiyemedim gittim yattim esim illa hastaneye gidelim dedi geldik serum takildi tomografi cekildi ve 9 mm apandisit cikti sabah 8 de dediler ameliyata

sagolun kizlar ne olacagimiz hic belli degil ben ne zaman sikilsam hasta oluyorum ikindi vskti hafif karin agrim basladi evi supurup sildim baliklari pisirdim derken agri siddetlendi yemek yiyemedim gittim yattim esim illa hastaneye gidelim dedi geldik serum takildi tomografi cekildi ve 9 mm apandisit cikti sabah 8 de dediler ameliyata
Geçmiş olsun kuzum yaa aslında apandisitte hiç bekletilmemeden ameliyata almaları lazım en kısa zamanda da toparlanir son inşallah

Merak ettim ya. Kizin basina ust uste bir suru sey geldi. Iyidir insallah. Arasak rahatsiz etmis olur muyuz ki.

Yalniz o degildebu sefer kv mecbur gitcek gorumceye heralde :))

X