Annelerin Güncesi

sen benim kapağım değilsin ki o yüzden senden bu kadar çabuk vazgeçtim. o da senin tenceren olabilir doğal olarak...
Kapak olarak beni beğenmiyor musun diye yazmıştım
Neymiş ipuçları söyle bir tekrar sırala
Bu arada L Leydiminik senin ipuçların nerde hep kaçak oynuyorsun
Ben yazdım benim tenceremle başka bir tencere aynı özelliği taşıyor
yaaa silmeyi unutmuşum bi de adını da yazmıştım silmişim şükür...

Ad yoktu okudum ben

Yaaa kızlar ne kaçırdım acabası

Forumdaki bebelerden bUlasti malum hepsinde de var demir eksikligi

Aboww kapagin allah yardimcisi olsun kapagin bu arada gecmis olsun canim

Teşekkür ederim canım

80 liraya çektirdim iki ay önce. Soyguncu mu bu dişçi

20lik diş dişi kesip dikiş attı kan aldılar bi tüp içinden beyaz kanı alıp dil dibine koyuyolarmış iyileşme çabuk olsun diye ondan heralde kuzenimde başka yerde çektirdi onda bu kan alma mıhabebti olmamadına rağmen 500 almışlar
Bi de doktor çene cerrahı idi o yüzden pahalı biraz

Ben heyecanlıyım da benim tencere pek heyecanlı değil
Kapağım ise kendini ele vermiyoooo

Ay daha ne kadar heyecanlı olayaım canım merakla bekliyorum yalnız gelen paket senden olmazsa bana çok fena süpriz olacak

Tencereme soyleyecek cok seyim var ama diyemiyorummm

De de çekinme özelden yaz bana

selamlar napiyosunuz? minnak sipam simdi uyudu biraz dikis biraz utu isim var ama once bi kahve.gelin hep beraber icelim.

Dikiş mi bende bu sene merak saldım kursa filanda gidiyorum ama acemi işi bişeyler çıkıyo ortaya
Kahveye bende gelirim valla şekersiz

Rica ederim canım bende çooook öptüm seni

Kapak olarak beni beğenmiyor musun diye yazmıştım

Ben yazdım benim tenceremle başka bir tencere aynı özelliği taşıyor

Yaaa kızlar ne kaçırdım acabası

kapak olarak beğeniyorum da... tencereyken nasıl kapak olunacak onu düşünüyorum...
Ne bileyim ben ben mi verdim senin ipucunu

sende bilmezsen kim bilecek ki... ama az önceki yazışmalarda bi tık yaklaşmışsın aramızda kalsın..

az önce de cevap vermiştin.. ama galiba sensin benim kapak.. sürekli öptüğüne göre... bu bir ipucu olabilir belki...

ohhh ne guzel ben de sekersiz.dikis kocamin pantalonunu onardim.eski bi tunugimi bozdum kizima alt yapiyorum bakalim ne sonuc cikacak ortaya.acemi isi deme oyle oyle ne kadar guzel isler cikar ortaya

ohhh ne guzel ben de sekersiz.dikis kocamin pantalonunu onardim.eski bi tunugimi bozdum kizima alt yapiyorum bakalim ne sonuc cikacak ortaya.acemi isi deme oyle oyle ne kadar guzel isler cikar ortaya
kahve bende şekersiz alayım canım.. sen kahve muhabbeti yaparken benim 4 kahvem geldi... bende geçen akşam pantolon paçası yaptım.. bende öyle arada bi dikiyorum..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…