Annelerin Güncesi

Kizlar acil bisey sorcam ...
Bu surupta 12 yas ve uzeri yaziyo. Bunu kullanan oldumu hic. Doktor yazmis ve eczane vermek istemedi yasi yuzunden
Biz kullandık cnm bi yan etkisini görmedim. Bu arada geçmişi okuyamamıştım başınız sağolsun..

sagol canm sizede cok gecmis olsun

sagol cnm evt kayinpederim vefat etti bende giremiyorum hc buraya cok yogun geciyo gunler. Bide hastalik eklenince kizimin iyice koptum
Yarinda benm kontrolum var capa ya gidicem surekli kosturma
Tekrar başınız sağolsun canım. İnşallah sen de güzel haberlerle dönersin yarın.

lutita Akifinde ilaç hassasiyeti var ve doktorumuz çok iyi biliyo.özellikle peditus veriyo.yani bizede dokunmuyo,kullanıyoruz

Kizlar acil bisey sorcam ...
Bu surupta 12 yas ve uzeri yaziyo. Bunu kullanan oldumu hic. Doktor yazmis ve eczane vermek istemedi yasi yuzunden
A Akaibu yazmış ama bende yazayım tekrar dedim ben kızımda kullanıyorum şükür bi yan etki olmadı bizim doktorumuz başka bir ilaç önermiyo zaten alerjik bünyeli olduğu için her ilacı kullanmamız da mümkün değilken bende hastalıklarında peditus veriyorum

Esinn10 nun cep telefonu olan kimse var mi? En azindan iyimi onu sorardik. Aklim kaldi.

Aynen ya ben de onu düşünüyorum geceden beri eşimle sarıldık demesini hatırlatıp ferahladım annesine de kafa dinlemek için gidiyordur inşallah diye dua ettim
çocuklarım evde kaldığı için içim rahat etmedi bu aksam evime geldim esimle sorunumuz yok şükürler olsun herkese tavrını koydu,beni savundu kv ay sonuna kadar bende olacak bunu ben istedim eşim için yani iyiyim kızlar hepinizden Allah razi olsun hepimiz huzurlu mutlu olalım Rabbim ağzımızın tadını bozmasin çok kotu birşey Allah kötülere fırsat vermesin

Gunaydin herkesee.

Benim kiz bu hafta bir garip. Aglayarak gidiyoruz krese. Ama aglama sebebimiz krese gitmek istememek degil. Uyku odasinda uyumak istiyorum diye agliyo
Ben 1 de almaya gittigimde kalan cocuklar uyku odasina uyumaya gidiyolar gokce benimle eve geliyo. Sanirim orasi kendisine kisitlanmis gibi hissediyo.
Ogretmenine soyledim 2 gundur hikaye okuma dersini uyku odasinda ki puflarda yapiyolarmis. Ama gokce yine arkadaslar uyudu ben seni bekledim diye agladi.
Bu gun onlarla beraber uyusun dedik bakalim ne yapacak

İnsanin kendi annesi o kadar farklı ki kızlar annem beni memnun etmek kendini paraladi resmen,hastaydı birde sabah kizimla ben yatarken yanıma geldi ben sağlık ocağına gidiyorum siz yatın dedi gitti cabuk geldi ben kalkiyordum sen yat ben kahvaltıyı hazirlayim dedi sen Hastasın ben hazirlayayim dedim sen keyif yap biraz ben hazirlarim dedi,bir sürü şey hazırlamış uğraşmış canım ya hasta haliyle birde

Benim bey de diyor ki annenin evine seni bırakıp almaya geldiğimde acayip çekici oluyorsunneden acabaaa!!? Diyorum ben de sen bana hiç yardımcı olmadığın ve yorgunluktan gözaltlarım morarıp enerjim sıfırlandığı için olabilir mi

Darisi benim kizin basina:)) Yapistik yine birbirimize:)))

Ozlemistir Ozlemistir seni:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…