Annelerin Güncesi

Benim kizimda gecen gün ağlayarak kalktı böcek böcek diye annecim böcek yok diyorum yatagimda diyor rüya görmüş zar zor kendine geldi,dun babaanesinden korktu sabah kalkınca salonun kapısında karşılaşmışlar ikisi de korkmuş öğlen uykusundan kalkınca yine ağladı babaannemden korkuyorum diye ı:KK43:

Yav şu KV alem kadın abimler gelecek birazdan eltim de kv ye parfüm vermiş mutfağa geldi bunu x aldı siksana kendine dedi bir kere sıktım aaa az oldu suralarina da sık dedi sıktim senin var mi parfümün dedi var dedim yoksa bana verecekti sonra bir yere gidersek o zamanda sikarsin dedi :KK70:gitti

Yav şu KV alem kadın abimler gelecek birazdan eltim de kv ye parfüm vermiş mutfağa geldi bunu x aldı siksana kendine dedi bir kere sıktım aaa az oldu suralarina da sık dedi sıktim senin var mi parfümün dedi var dedim yoksa bana verecekti sonra bir yere gidersek o zamanda sikarsin dedi :KK70:gitti
Seviyor seni :KK70:

Arda yatip kalkip davul istiyor. Ramazana yetistiricez :KK70: bundan kullanan var mi? Yorumunda apartmanda oturmayanlar icin ideal buyuk davul gibi sesi cikiyor demisler. Cok ses cikar mi gercekten emin olamadim.

Eklentiler

• Screenshot_2016-12-03-21-12-00.jpg
    Screenshot_2016-12-03-21-12-00.jpg
    34,6 KB · Görüntüleme: 47
Allah rizasi icin de canim. Bizde kv olacaz :KK70: sen yine ucundan yirttin Ece var :KK70:
Öyle diyorum zaten canım ama sürekli vukuat azıcık beni görmesin evin her köşesinde beni arıyor,nerdesin diye kızimdan yakiniyordum bana bağımlı rahat bırakmıyor diye şimdi KV:))
Bugün bizim geline kasla göz arası çok sismanlamissin neden bu kadar sismanladin diye sormuş o da doğumdan sonra kilo aldım demiş kv de vah vah demiş oğlum anlattı:))
Aslında o da evine gitmek istiyor ama amasi var:KK43:bende üzülüyorum haline hergun evim diyor agliyor 60 yıllık evi

Haftaya pazar benim doğum günüm, pazartesi evlilik yıldönümümuz sabah esimle konuşuyorduk okula iş yapıyorlar simdi imalatta haftaya da montaj yapacaklar, önümüzdeki hafta çok önemli dedi, bende neden önemli diye sordum montaj var gece caliscaz okul olduğu için dedi hiim önemli bir hafta demek dedim baska birşey demedim, sonra birde senin doğum günün evlilik yildonumumuz unuttum sandın demi oğlanlar evde annemle durur kızı da senin annene bırakırız biz dışarı cikariz dedi ve düşündüğüm teklif esimden geldi kızlar :KK66:

Haftaya pazar benim doğum günüm, pazartesi evlilik yıldönümümuz sabah esimle konuşuyorduk okula iş yapıyorlar simdi imalatta haftaya da montaj yapacaklar, önümüzdeki hafta çok önemli dedi, bende neden önemli diye sordum montaj var gece caliscaz okul olduğu için dedi hiim önemli bir hafta demek dedim baska birşey demedim, sonra birde senin doğum günün evlilik yildonumumuz unuttum sandın demi oğlanlar evde annemle durur kızı da senin annene bırakırız biz dışarı cikariz dedi ve düşündüğüm teklif esimden geldi kızlar :KK66:
Hu huu romantik enişte :)

Komsular bugun kapiya sikayete gelmedilerse bir daha gelmezler diye dusunuyorum. Sabahin 6 sindan basladi aglamaya. Kirlenmis kazagini cikartmayacagim diye 1 saat agladi. Tost makinasiyla davul caliyordu tost makinasini kaldirdik diye 1 saat agladi. 1 saat ogle uykusu disinda sirtimi 5 dk yataga degmedi. Sikayet etmiyorum. Allah baska dert vermesin ama cok yorgunum.

Günaydın..
Sabah oğlum hafif ateşliydi 37.6 geçen hafta ki ilaçları bitmemişken nasıl tazeledi anlamadım.ilaçlar mı iyi gelemedi ben mi dikkat edemedim.ateşi yükselmiyo ama nerden çıktı şimdi.
Gece de çok huysuzdu dün bütün gün ağladı.dün 2. evlilik yıldönümümüzdü.çocuk hasta diye evde bişiler yapalım dedik masa hazırladım eşim çiçek almış masayı süsledim onlarla.e tabi çocuklarda çok mutlu benimle hazırlık yapıyolar falan derken kv geldi Akif hasta ya ona bakmaya inmiş oysa ki gündüz hep bendeydi.peşinede kp geldi oturduk hepberaber yedik:KK43:(

E tabi çiçekleri topladım hemen masadan.kv ben gidecem zaten keyfinizi bozmayın dedi.yok yok dedim oturduk.ama bilmiyoduk evlilik günümüz olduğunu

X