Annelerin Güncesi

Bazı ilaçlar Akifede dokunuyo.elleri titriyo ve istemdışı kasılıyo.uykusunda da tuhaf düşler görüyo ki uyurken de devam ediyo yaşadıkları

Sağol canım
Sabah gordum o haberi de. Dusundukce fena oluyorum ya diri diri yanmis yavrucaklar anne babalarinin sarilacagi bi bedenleri bile yok muhtemelen.
Allahim boyle aci yasatmasin hic birimize insallah
amin canim

ayy son zamanlarda cildim hiç olmadığı kadar kötü pütür pütür oldu hep yüzüm önerebileceğiniz birşeyler var mıdır

Hangi ilaç canım
Evet çok üzücü. Tv izlemiyorum hiç, gündemi takip edemediğime üzülüyorum. Sonra netten haberleri bi açıyorum bin pişman oluyorum

Kayinvalide mi canim? Bizde bu sabah cok erkencoyiz saat4.30 ayaga dikildik oyun oynuyor yanimda
Evet canim oglum babaanesiyle ayni odada uyuyor gece uyuyamamis rahatsiz olmus biraz bizim yanimiza yatti Ben kalktim bu defa kv tek basina uyuyamamis korkmus yanima geldi oglani getir uyuyamiyorum dedi oglum uyuyunca goturdum odasina yatirdim bu 've buna benzer sorunlar iste birazdan disari cikcam bir nefes alcam cok bunaldim

Off kızlar off bugünler gecermi acep şafak karanlık göremiyorum
Geçer canım geçer...sabırlı ol ki çocuklarına da yansımasın gerginliğin.seni anlıyorum.sık sık dışarı çıkmaya çalış 5 dk da olsa bencede bi nefes almış olursun.

ayy son zamanlarda cildim hiç olmadığı kadar kötü pütür pütür oldu hep yüzüm önerebileceğiniz birşeyler var mıdır
Çok mu pütür cildiyeye mi gitsen.
Acaba yediklerinle mi alakalı canım.saf gül suyu bana çok yarıyo cildim parlak ve pürüzsüz gözüküyo

Çok mu pütür cildiyeye mi gitsen.
Acaba yediklerinle mi alakalı canım.saf gül suyu bana çok yarıyo cildim parlak ve pürüzsüz gözüküyo
Ya öye dermatit gibi değil pürüzlü bi haller
bi arkaşım da soda önerdi deniyeyim bişiler

Biz iyice haylazlıkta zirvelerdeyiz niye böyle oldu bu çocuk yanlış mı yetiştiriyorum acaba
yok yahu öyle düşünme keşfediyorlar hayatı e tabi haylazlığı da ki benim kızım bzen öyle şeler diyo ki evde konuşulması mümkğn değil tv tablet herşeyden bişi kapıyorlar

Bazı ilaçlar Akifede dokunuyo.elleri titriyo ve istemdışı kasılıyo.uykusunda da tuhaf düşler görüyo ki uyurken de devam ediyo yaşadıkları
Banada ders oldu canim. Hala isiktan korkuyorum anne yanmda dur falan diyo. Cabuk unutur insallah
Hangi ilaç canım

Evet çok üzücü. Tv izlemiyorum hiç, gündemi takip edemediğime üzülüyorum. Sonra netten haberleri bi açıyorum bin pişman oluyorum
Iburamin zero canim

forumdaki cilt bakım başlıklarına baktım
hiç uğraşmıyorum diyen bile hafta da bir maske, peeling, gece gündüz kremi kullanıyo
ben makyaj temizleyip nemlendirici sürersem şükrediyorum
pöfff

Geçer canım geçer...sabırlı ol ki çocuklarına da yansımasın gerginliğin.seni anlıyorum.sık sık dışarı çıkmaya çalış 5 dk da olsa bencede bi nefes almış olursun.
Bugün disaridaydim oglum telefon açtı anne nerede kaldin babaannem durmuyor eve geldim bir sürü tafra kolay değil idare etmek ama başa gelince mecbur çekiliyor,içimi kemiren gücüme giden o kadar haksızlıklar var ki eşim herşeyi duzeltecegine söz verdi sabırla bekliyorum

Bende nemlendirci suruyorum sadece ve gecen hafta ilk defa göz çevresi kremi aldım henüz bir kere surdum aklıma gelmiyor unutuyorum

Kızlar bugün kizima kazak baktım daha önce de bakmistim çok çeşit yoktu birkaç tane vardı beğenmeyip almamistim kotonda güzel var ama en büyüğü 18-24 ay küçük bugün yine baktım ayni şekilde lcw dekileri begenmedim, kotondakiler yine küçüktü soobe te baktım bir tane aldım ama çeşit yok tavsiye edeceğiniz bir yer varmı

Ben gecen yil lcw almistim 24 36 ay ama giymiyor kizim o kadar hevesle kiyefetler elbiseler swetler esorfman altlar aldim ki cogunu giymiyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…