Annelerin Güncesi

bu yaşlarda rüyayla gerçeği ayırmakta zorlanıyorlarmış ondan da olabilir canım

Belli ki rüya görmüş ve etkisinde kalmış
Senin test işi noldu ? Var mı gelişme?

bu yaşlarda rüyayla gerçeği ayırmakta zorlanıyorlarmış ondan da olabilir canım
insallah oyledir. Esimde biraz abuk subuk seyler soktu kafama sagolsun tedirgin oldum.

Belli ki rüya görmüş ve etkisinde kalmış
Senin test işi noldu ? Var mı gelişme?
hala reglim gelmedi. Elimde de bi tane test var suan. Yapsam mi yapmasam mi kararsiz kaldim. Keske daha cok alsaymisim yarim saat yurumem gerekiyo eczaneye varmak icin

geçmiş olsun canım ben hiç buzdolabına koymadım ve doğrumu yanlış mı bilmem ama ben içme suyunu da kaynatıp ılıtıyorum
Bende hc koymuyodum dolaba kutunun ustunde koyun yaziyo sasirdm dha oncde bu ilaci kullanmstk koymamistk dolaba.
gecmis olsun canim. Bazilari dolapta saklaniyo onlari ozellikle belirtiyolar. Bizim bi kullandigimizda oyleydi.
Ben hic acilmamis pet sise varsa acelemde varsa yapiyorum direk ama ne kadar dogru bilmiyorum
amoklavin bizmki cnm

Bende hc koymuyodum dolaba kutunun ustunde koyun yaziyo sasirdm dha oncde bu ilaci kullanmstk koymamistk dolaba.
amoklavin bizmki cnm
Onu koymak gerekiyormus. Koymayinca 2. Gunde rengi sapsari oluyor. Ben en sonuncusunda dolaba koydum sari olmadi

amoklavin bizmki cnm
isim olarak hatirlamiyorum canim. Gokce 8-9 aylik falandi kullandigimizda. Eczanede ozellikle soylemislerdi buzdolabinda saklamaniz gerekiyo unutmayin diye

Geçmiş olsun canım bazıları dolaba koyuluyor bazıları oda sıcaklığında tutuluyor üzerinde dolapta saklayın yazıyorsa dolaba koy bence
Bide antibiyotigi hazirlarken su kaynatilip sogutuluyo ya bunu icme suyuyLa direk kaynatmadan yapamiyomuyuz
bende hep kaynamis suyla yaparım
gecen gün uyutmaya görürdüm yatak odasına gardrobun gölgesine bakıp orada biri var dedi hayır yok kimse diyorum var diyor indi yataktan salona babasının yanina gitti baba orada biri var diye babası geldi lambayı açtık bak kimse yok gölge bu dedik sonra sustu senin kızında rüyanın etkisinden kalmıştır canım ya da odada gölgeyi birşey benzetmiştir perde desenlerinden falan gece cocuklar korkuyor boyle birşey olmuş olabilirmi acaba

amoklavin bizmki cnm
Augmentin amoklavin gibi antibiyotiklerin dolapta saklanması gerekiyor.

Ben içme suyunu kaynatıp hazırlıyorum canım ama akaibunun dediği gibi çok aceleyse açılmamış hazır suyla da hazırladığım olmuştur bir iki kez.

Yazınca aklıma geldi bende gece perde desenlerinden çok korkardım küçükken. Onları pencerenin önünde gezen birinin gölgesine benzetirdim

Benim oğlanda başka bi odaya geçecekse
- Anne öcü yok demeeee??
diye soruyor önce. Hep ablamızın yüzünden

Dün eşimi bir bayan aramış küçük oğlumun rehber ogretmeni olduğunu söylemiş kendine ait odası var mi,kursa gönderiyor musunuz falan diye sorular sormuş, esimde okul kursuna gidiyor demiş bayanda çok güzel başka yere gondermeyin demiş bir aksam 6-8 arasi evinize gelebiliriz demiş.

Dün aksam da bir erkek aramış 6 da gelcez diye esimde müsait değiliz demiş bana anlattı hic mantıklı gelmedi ogluma sordum anne bizim bütün öğretmenlerimiz bayan erkek öğretmenimiz yok dedi iyice suphelendim okulu aradım bugün rehber öğretmen biz ev ziyareti yapıyoruz bazen ama devamsızlığı dersleri kötü olan çocuklara gidiyoruz dedi oğlumun adini sınıfını sordu hayır ben aramadim kesinlikle itibar etmeyin dedi birde arayan kadının adi Mihribanmis hayır öyle birisi yok okulda dedi

Yani pes diyorum kızlar boyle birşey olabilirmi kim bilir eve gelip bizim beynimizi nasıl yıkayıp ne satacaklardi senet imzalatacaklardi ya da daha kötüsunu yapacaklardi

bunu paylaştığın çok iyi olmuş canım başımıza gelirse aklımızda olur en azından eve almayız kimseyi.devir nasıl bir devir oldu anlayamıyorum kime inannıp güveneceğimizi şaşırdık ya resmen

Aynen canım zaman çok kötü artik mutlaka okulu arayın emin olun
Benim eşim uyanık bir kişidir ona rağmen okuldan aradiklarina o kadar emindi ki ben dün arayacaktim okulu arama oglumuzun herseyini biliyor okuldan aradılar dedi nasıl etkilemisler düşün ama ben emin olmak istedim bugün aradım okulu

inanamıyorum ya ne günlere kaldık
insanlık hali boş bulunabilirsin o an okulu aramak aklına gelmez başımıza ne geleceği belli değil Allahm sen kötüden koru
ama yazdığın gerçekten ii oldu böyle de olaylar oluyor diye aklımızda yer edindi

bu arada herkese merhaba hanımlar böyle lop diye daldım ama :) 1. sınıfa giden bir oğlum var.beni de alır mısınız sohbete :)
hoş geldin
bizim çoğu bebişler daha yeni poposu bezden kurtulan cinsten ama gerçi biz hemen her konuda yazangillerdeniz sağlıktan diyete çocuktan kariyere yok yok bizde

Hoşgeldin canım:)
hoşbuldum canım iyi yapmışsın okulu aramakla.Allah korusun herşey olabiliyor ya.benim eşimde uyanıktır ben onun kadar değilim bir gün aramışlar eşimi benim adımı söylemişler eşinizin bir borcu var bugün öderseniz 450 tl başka güne kalırsa 4 milyar olur falan demişler birde onaylıyorum diye ses kaydım varmış falan demişler.eşim beni arıyor sen nereye borç yaptın parayı vermemiz gerek falan diye dedim ben borç falan yapmadım eminim getirsinler madem kanıtı bende vereyim parayı dedim.akşamına araştırdık netten arayan numarayı dolandırıcıymış bak dedim inanmadın bana.artık nasıl yapıyorlarsa uyanıkları bile inandırıyorlar kendilerine.

oooo tam yerine gelmişim o zaman :) aslında bende ikinciyi istiyorum ama olmadı henüz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…