Annelerin Güncesi

günaydın herkeslere cumamız hayırlı arefemiz kutlu olsun
yarım gün olunca iş pek az kaldı 2 saat :) sakinde her yer fırsattan istifa de çekmecelerimi dolapları fln düzenliyorum
ve dün siparişlerim geldi tulum cuk oldu ama hiç alışkın değilim kendimi bi tuhaf hisettim giyinip giyinmeyeceğimden emin değilim

benimde boyle bi heves aldigim sonra hic giymedigim seyler var. Caktirmadan veriyorum birilerine :)

Bi isim vardi niloyayi actim biraz oyalansin o ara halledeyim diye. Aglayarak yanima geldi tosbik gitmis gitmesin diye. Gelecekmis diyorum gelsin diye agliyo. Siyirdi iyice cocuk
Ayy aklıma esim geldi bir gece tam uyuyacağız bana dediki bomba haberi duydun mu ne olmuş dedim tosbik gitmiş, sosyal medya ayakta diyo allahım şaka yapıyor herhalde dedim çok ciddi konuştu açtı mesajları okuttu yasadığım şokla dondum popomu uyudum

Ay evet o cok komikti iyi geyik dondurmuslerdi nette allah belani versin tosbik degmezmissin falan diye niloyayi suclayanlar olmustu falan
Izledigi o bolumde degildi ama ekranda gorunmuyomus onu gormek istiyomus. Baskalarini gosterince aglamaya basliyo. Hic izlemesin daha iyi guya oyalansin de

Kızlar sol gogsum çok kötü acıyor dokunamiyorum o gogsumde kitle vardı zaten hemen o kitlenin yaninda neden olabilir acaba reglim daha yeni bitti bir hafta oldu biteli hani regl olcam ondan desem

Kızlar sol gogsum çok kötü acıyor dokunamiyorum o gogsumde kitle vardı zaten hemen o kitlenin yaninda neden olabilir acaba reglim daha yeni bitti bir hafta oldu biteli hani regl olcam ondan desem
6 ayda bir gidiyor musun canım doktora, benim de iki göğsümde 4 kitle var. Doktor 6 ay da bir geldi bende 6 yılda bir gittim :) Cok stres yapınca benim koluma vuruyor.

6 ayda bir gidiyor musun canım doktora, benim de iki göğsümde 4 kitle var. Doktor 6 ay da bir geldi bende 6 yılda bir gittim :) Cok stres yapınca benim koluma vuruyor.
Bana da Dr 6 ayda bir gel dedi ama bir seneyi geçti daha gitmedim hep gitcem diyorum ama bugün yarin derken erteliyorum maalesef birde gittiğim Dr dan pek memnun kalmadim nereye gitsem diye kararsızlık yaşadığım için erteledim gittiğim Dr istersen alırız demişti ondan tekrar gitmek istemedim ona

Kakasini yapıyor yanıma gelip altimi temizlemen gerekiyor diyor altını temizlerken krem surmen gerekiyor diyor hepsini biliyor ama hanımefendi hâlâ beze yapıyor kış falan demiycem istediği an tuvalet eğitimine baslayacagim birde çok kaka yapıyor günde 3-4 defa yapıyor dişten mi bu kadar çok yapıyor acaba

Canım alındığında da tekrarlayabiliyor. Zararsız olduğu sürece ben aldırmayı dusunmüyorum.

Canım alındığında da tekrarlayabiliyor. Zararsız olduğu sürece ben aldırmayı dusunmüyorum.
Evet canım bende düşünmüyorum küçük zaten gorumcemin göğsünde de var sürekli kontrole gitti büyüyünce aldılar simdi yine var kontrollerini yaptırıyor düzenli olarak birde çoğaldı onun gogsundekiler

Herşeyi biliyor söylemeyi de bilsin artık canım
Gökçe de öğlen çişim geldi dedi. Hadi gel diyince kaçtı gitti yok yok dedi. Oyuncaklari ile oynamaya başladı 5 dk sonra az daha altına yapıyordu sırf oyun oynucam die altına yapacaktı ki kaçırdı biraz kilodu ve çıtçıtlıbadisi batmış eşofmanına gelmemis.

Biliyor ama inadı bırakıp bir alissa iyi olur birde kakasini çok yaptığı için altı kizariyor hep bir Komşum kızının 2.5 yaşına gelince kendiliğinden gidip WC te yaptığını söylemişti keşke öyle birşey olsa

Arda cok istekli wc ye gidiyor sifonu cekip selpak kullanmak gibi detaylarada giriyor ama bir turlu organize olamadigimiz icin cisini kakasini yapmaya hazir cocugu bahara erteledik. Kisin kalin giyindigi icin hava almayip daha fazla pisik oluyor. Bu konuda muzdaribiz.

Bende bıraktım artik ama WC ye yapmak isterse yine denemeyi düşünüyorum çocuk büyütürken en çok zorlandigim şeylerden biri hatta bana göre en zoru sadece büyük oğlum kolay alıştı 1.5 yasındaydi bir haftada öğrenmişti ikinci oğlum ve kızım zorladı beni ama büyük oğlum uzun süre gece altına yaptı küçük oğlum gündüz ve geceyi ayni anda bıraktı hiç kaçırmadi altına

Bu aksam evimize geldik. Arda oglen uyumadigi icin erken uyudu. Esim film izlemeyi cok sever ama o filmi izlerken benimde o filmi izlemem gerekiyor. Ben izlemezsem filmi kapatip oda izlemiyor, birde sitem ediyor. Sihirbazlar cetesi 2 yi izliyoruz surekli uyuyor muyum diye beni gozetliyor. Gozumden uyku akiyor. Sirf uyudugumu anlamasin diye bi bir gozumu kapatiyorum bir diger gozumu resmen film izlemek icin savas veriyorum. Uzerimde psikolojik baski var

bizde de durum bu. Kakasini yapinca cekmeceden beziyle islak mendilini alip getiriyo bezimi degistir anne kaka yaptim diyo. Artik tuvalete yapman gerek bu dan sonra yapmadan haber ver olur mu diyorum. Bezime yapmam gerekiyo diyo. :) ben cok umutsuzum bu konuda. Sanki beceremiyorum gibi hissediyorum

esin ayni ben. Sende benim esim gibisin demekki.
Sinir olurum ne zaman film izlesek uyur.

Gunaydinn tuvalet eğitiminden benimde hiç umudum herşeyibiliyor ama çişe gelince söylemiyor bide biliyorum ama soylemicem diyor kendince bırakıp gidiyorum diye ceza veriyor bana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…