Annelerin Güncesi

cok şükür güzel haber bidaha yaşamazsınız inşallah gelmiş geçmiş olsun

aynen devam akşam yatarken sinir geldi örtüyle bağladım çok uykusu vardı daldı çabuk kendi saçını elledi falan
Sabah kalkıp yanıma gelince aynı tas aynı hamam
Öğle uykusunda yine bağlıcam bakalım nolcak

amin insallahh
cok sevindim canm.gozunuz aydin.

amin cnm.sagol bizleride dusundugun icn allah kabul etsin dualarni

çok çok teşekkürler canımlar

Canım bende de bir dönem olmuştu dediğin şekilde liseye gidiyordum. Doktor bana şampuan ve damla losyon vermişti ve losyonla masaj yap çok faydasını görürsün demişti ve öyle de oldu bir daha tekrarlamadı. İlaveten çok stresli olduğun dönemlerde yağlı, kızartma, sucuk tarzı şeyler yeme tetikler demişti.

canım gözünuz aydın çok sevindim

kıyamam ya kuzum benim dikkat edince de oluyo ev kazası işte abisi de daha dikkatli olur inşallah bundan sonra

Ahh canim ya. Gecmis olsun ece kiza.

sagolun kızlar tırnağı aksam mosmor olmuştu buz koydum şu anda normal görünüyor

A Akaibu canım benim kızda da vardı. Şampuan olarak biobaby saç ve vücut şampuanını kullanıyoruz sabunu da var ve çok faydasını gördük düzenli kullanıyoruz kafası tertemiz artık kaşınmıyor. Bence bir dene derim canım kortizonlu değil içerisinde alman papatyası özü var memnun kalırsın. Eczanelerde satılıyor.
E Esinn10 geçmiş olsun canım kaza işte. Hani derler ya poposuyla dağları deviren işte tamda öyleyim. Benim kızım arkamdan ayrılmadığı için yavrum sürekli yere yapışıyor. Önceden ağlardı şimdi gülüyor çocuk yanıma yanaşmasıyla bir metre öteye fırlaması bir oluyor.
@ Leydiminik canım gözünüz aydın çok sevindim. Allah daimi şifa versin inşallah.

Uni zamanindan beri var. Yaklasik 6 sene diyeyim. O zaman eczaci salicade diye bi sampuan var iyi gelir demisti gosterdigimde onu kullandigim surece rahattim. Bir sure sonra tekrar basliyodu bende sampuani degistiriyodum prozing vichy bioderma head & shoulders in bunun icin ayri bi sampuani var eczanelerde satilan nature markasininkini eczaci tanidik oldugu icin bunlari onermisti hep. Bende hepsini kullandim. Bir suru para verdim bunlara 40-50 lira ucuz seyleede degil. Bir sure rahalatip sonra tekrar basliyolar. Bazilari hic ise yaramiyo. Onlarli kullandim hep. Yaglarla da ara ara bakim yaptim. Eczacinin verdigi karisimi losyonu surdum.
Sonra araya hamilelik girdi. Sadece sampuanlar ise yaramadi bende losyon lari zaten kullanamiyosun. Emzirme donemi bitene kadar mudahale edemedim. Ara ara evigen bephanten le falan bakim yaptim sadece. Emzirme bitince gittim doktora oncesinde eczacinin her verdigi isr yarayinca gitmeye gerek duymamistim. Sac egzemasi oldugunu soyledi. Kortizonlu sampuan verdi ketorali losyon aldim yine. Biteli bir hafta oldu kafam yine berbat halde. Dun doktora yine gittim o da diyet falan bir suru sey soyledi. Hamilelik cocuk derken 3 sene hic ilac mudahalesinde bulunmadigin icin ilerlemis dedi.
Kullanmadigim bi iki marka kalmis onlari da deneyecegim ama umudum yok acikcasi.
Artik alternatif tip ta arayacagim caresini. Sampuanlarin hepsi ge
Emzirirken falan ilac kullanmadigim icin diye cok uzerinde durmamistim ama simdi kullandigim halde gecmeyince bi hayal kiriligi oldu resmen.
Forumlara falan baktim. Iyice tadim kacti. Yuzume sicramaz insallah diye dua ediyorum suan sadece

Biraz da stres kaynakliymis ama en stressiz oldugum donemdeyim sanirim daha ne yapabilirim bilmiyorum

aksam esim diyoki ben olsam coktan peruk almistm nasil dayaniyosun kopartiyo resmen oynarken. Bende dedimki hemen almaliyim sana takariz bende azcik rahat ederm
tulbent taktik cikartti atti. Peruk taksam nolur elinde kalir zillinin. Komsunun ogluda kaslariyla kirpikleriyle oynuyomus surekli kadinin kirpigi kalmamis. Doktora gitmisler cok sevdgi icn sizi ondan yapiyo demis. Ne alakaysa

Biodermanin cocuk urunu mu acaba o da. Dun bi tane siparis vardim eger ise yaramazsa onu da deneyeyim bisey kaybetmem

Yigenimde surekli kafasi kabuk sirf buyuzden kapandi kiz eli surekli kafasindaydi bide kasiyodu. Zeytinyagiyla masaj yapip yikiyomus hep sordum smdi rahatlamis baya

Ayy canım guldurdun beni:))benim kizimda öyle hep pesimde mesela masada yemek yiyiyoruz kalkiyorum birşey almak için yemeğini bırakıp hemen o da kalkıyor anne anne diye kızım buradayım bir yere gitmiyorum diyorum aksam olunca aynısını abilerine yapıyor bir süre sonra yine benim pesimde tabi sonrasında boyle kazalar oluyor

canım gözünuz aydın çok sevindim

teşekkürler kızlar

hiç bişey işe yaramıyo ki bakalım bikaç gün daha denicem inş işe yarar kafam hakket acıyo artık bazen gün içinde de sarıyo hep tepemde benim umudumda kreş o zaman bırakır belki

Merhaba kızlar. Geçmişi okuyamadım, nasılsınız?
Benim oğlanın burnu akıyordu biliyorsunuz, beş gün aferin ve otrivine kullandığımız halde iyileşmedi. Burun akıntısı azaldı, kalınlaştı ve hatta (son durum) kesildi. Ama anlam veremediğimiz bir şekilde otrivine rağmen burnu hep tıkalıydı ve zor nefes alıyordu, horluyordu. KBB ye götürdük, geniz eti büyümüş filmde bize de gösterdi soluk borusunu bayağı bi kapatmış Tedaviye başladık düzelme olmazsa büyümeye devam ederse ameliyat gerekirmiş

Daha doğrusu burundan nefes almasını engelleyecek şekilde büyümüş. Soluk borusuyla bağlantısı yok.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…