Annelerin Güncesi

ve bile bile lades kızçem hastalanmış daha yeni iyileşmişti oysa :KK61:
Geçmiş olsun canım. Insallah kisa surede atlarir minik kokoş :)
Gökçede hastalar kervanına katıldı. Dünden beri azcık burnu akiyordu. Bugün akşam kusmuş :KK43: üşüttü sanirm.

Yarim saat once agzina 5 tane nar verdim. Oldugu gibi duruyo nar. Ne yutuyo ne cikariyo. Ne kadar zor olabilir acaba bi nari yemek. Diliyle dokunsa ezilecek. Tamami su zaten. Ne yedircem ben bu cocuga. Bi halt begendirmiyorum sikildim artik
Bende şimdi temizledim yedirmeyi denicem bakalım yiyecek mi.

Kızlar benim kız fındık fıstık falan çok seviyor bugün fındık istedi verdim eşim dikkat et 2 yaşındaki çocuğun nefes borusuna kaçmış ölmüş çocuk dedi şimdi korkmaya başladım Allah korusun bir anlık birşey:KK43:
Gökçede çok seviyo. Bende korkuyorum vermeye. Kajuyu çok seviyo özellikle. Biraz veriyirum kaju ama fındık hiç vermedim fıstığıda bölüp veriyorum. Ama korka korka veriyorum. Eşime diyorum ama o beni pek dinlemiyor veriyor :KK43:

Gökçede hastalar kervanına katıldı. Dünden beri azcık burnu akiyordu. Bugün akşam kusmuş :KK43: üşüttü sanirm.

Gökçede çok seviyo. Bende korkuyorum vermeye. Kajuyu çok seviyo özellikle. Biraz veriyirum kaju ama fındık hiç vermedim fıstığıda bölüp veriyorum. Ama korka korka veriyorum. Eşime diyorum ama o beni pek dinlemiyor veriyor :KK43:
Sağol canım size de geçmiş olsun çabucak atlatsınlar inşallah

Bunu yaptığıma inanamıyorum ama az önce pijamalarımı değiştirdim neden mi küçük hanım beğenmedi çıkar diye tutturdu bir de hiç güzel olmadın anne diyip surat büzdü ya
Neyse değiştirm sen ne kadar fıstık oldun diyo bide güleyim mi ağlayayım mı bilemedim
ahaha bu cocuklar resmen parmaklarinda oynatiyolar ya.

Bizimde disari cikma belirtimiz benim pantolon giymem. Evde hep taytlatim. Ne zaman pantolon giysem cok guzel oldun anne der :)
Uyku tulumunu giydirdim dun pembe bana cok yakisti. Cok guzel oldum di mi anne diyo hemen. Ne soylesek kapiyolar bacaksizlar ya. Iyice tatli dilli oldular.

Gecmis olsun canim bu arada soylemeden gecmisim. Cabuk iyilesir insallah. En azindan mutlu bi gun gecirdi

Kizlar basina gelen var mi aksam 5 de ardanin gozu capak yapmaya baslamis su an siliyoruz hemen tekrar oluyor. Eve gelince dusa soktum goz kanallarina masaj yaptim. Sadece tek gozu ne olabilir sizce.
Yarin 11.45 e randevu bulabildik. Sari sulu sekilde.

Sizede gecmis olsun canim :KK43:

Bunu yaptığıma inanamıyorum ama az önce pijamalarımı değiştirdim neden mi küçük hanım beğenmedi çıkar diye tutturdu bir de hiç güzel olmadın anne diyip surat büzdü ya
Neyse değiştirm sen ne kadar fıstık oldun diyo bide güleyim mi ağlayayım mı bilemedim
:KK70: :KK70: cok guldum ya :)

Kizlar basina gelen var mi aksam 5 de ardanin gozu capak yapmaya baslamis su an siliyoruz hemen tekrar oluyor. Eve gelince dusa soktum goz kanallarina masaj yaptim. Sadece tek gozu ne olabilir sizce.
Gokce de olmadi da kardesimin cok sik olurdu. Damla verirlerdi gecerdi. Goz enfeksiyonu diyolardi. Baska sebepleri de vardir bilmiyorum ama onemli bisey degildir insallah gecmis olsun

ahaha bu cocuklar resmen parmaklarinda oynatiyolar ya.

Bizimde disari cikma belirtimiz benim pantolon giymem. Evde hep taytlatim. Ne zaman pantolon giysem cok guzel oldun anne der :)
Uyku tulumunu giydirdim dun pembe bana cok yakisti. Cok guzel oldum di mi anne diyo hemen. Ne soylesek kapiyolar bacaksizlar ya. Iyice tatli dilli oldular.

Gecmis olsun canim bu arada soylemeden gecmisim. Cabuk iyilesir insallah. En azindan mutlu bi gun gecirdi
Sağol canım inşallah bende öyle düşünüyorum evde de oluyo en azından gönlünce eğlendi

Geçmiş olsun enfeksiyon mu acaba önemli bişi değildir umarım

Geçmiş olsun canım. Başımıza hiç gelmedi bizim. Ne yapılır bilmiyorum.

aslina bakarsan benden yemem :) cekirdekli uzum bile yemem. Ama yemiyosa da agzina alip yarim saat beklemesin :)))

Adana da 2 yasinda ki cocugun karpuz cekirdegi kacmis bi de. Kucucuk sey aslinda ama korkutuyo tabi insani. Findik yerine kaju mu versen acaba. Hani yuvarlak degil daha buyuk illa ki cignemesi lazim. Risk azalir en azindan.

Bende bu konularda rahatim heralde cignemedigi icin hic biseyi. Findik civalinin icine atsam alip yemez heralde. Mecbur cekiyorum robotta kaskla yediriyorum
Kaju veriyordum hep ama son zamanlarda hep ishal yapmaya başladı kızımı o yüzden ara verdim kajuya fındık istiyom diyor koyuyorum üzümde koy diyor üzümle birlikte yiyiyor ben bütün veriyordum ama korktum ortadan kırıp iki parca yapayım en iyisi
Ayy çok komik ya:)))

Geçmiş olsun canım bizimki narı çok sevdi hatta şu anda nar yiyiyor ben çok sevmem ama sanki bu kızı babası doğurdu babasının sevdiği yiyecekleri kizimda seviyor:))
geçmiş olsun canım enfeksiyon olabilir damla veriyorlar genelde önemli birşey değildir inşallah

Kızlar benim kız fındık fıstık falan çok seviyor bugün fındık istedi verdim eşim dikkat et 2 yaşındaki çocuğun nefes borusuna kaçmış ölmüş çocuk dedi şimdi korkmaya başladım Allah korusun bir anlık birşey:KK43:
ayy bende veriyorm hemen hemen her sabah. Hergun degisik kuruyemis istiyo niloya izlerken allah korusun ya

Kızlar ankarada bildiğiniz iyi bir kadın doğum doktoru var mı? Ablamin rahminde golf topu büyüklüğünde tumor var iyi huylu ama alınması gereken bir şey. Bildiğiniz iyi bir doktör varsa yardımcı olur musunuz ?

Geçmiş olsun canım. Başımıza hiç gelmedi bizim. Ne yapılır bilmiyorum.

Kaju veriyordum hep ama son zamanlarda hep ishal yapmaya başladı kızımı o yüzden ara verdim kajuya fındık istiyom diyor koyuyorum üzümde koy diyor üzümle birlikte yiyiyor ben bütün veriyordum ama korktum ortadan kırıp iki parca yapayım en iyisi

Ayy çok komik ya:)))

Geçmiş olsun canım bizimki narı çok sevdi hatta şu anda nar yiyiyor ben çok sevmem ama sanki bu kızı babası doğurdu babasının sevdiği yiyecekleri kizimda seviyor:))
geçmiş olsun canım enfeksiyon olabilir damla veriyorlar genelde önemli birşey değildir inşallah

Sağolun kızlar, gece ayaktaydık. İşe geldim 2 gün yıllık izin istedim cuma da resmi tatil hafta sonu ile 5 gün annemin yanına gitmeyi düşünüyorum. İnşallah izin verirler. 3 haftadır hasta her sabah sıcak yatağından kalkıp 10 dakika yürüyorlar. Belki soğuğa çıkmayınca düzelir.

X